Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Atka68

01.07.2019

Bydlím ve velkoměstě, a proto je pro mě detoxikační řada jako dělaná Na svých vlasech mám nejraději vůni kvalitního přírodního bylinkoveho samponu

Atka68

01.07.2019

Bydlím ve velkoměstě, a proto je pro mě detoxikační řada jako dělaná Na svých vlasech mám nejraději vůni kvalitního přírodního bylinkoveho samponu

S mým věkem a častým používáním laku na vlasy mám zplihlé a suché vlasy. Ráda bych proto vyzkoušela řadu pro lesk vlasů. No a nejraději že svých vlasů cítím vůni moře a slunce o dovolené

Kati_s

01.07.2019

Krasny den. Moc rada bych bych vyzkousela radu pro leskle vlasy, protoze ty moje vlivem barveni, pouzivanim horkovzdusnych aparatu ci pusobenim slunce svuj lesk nejak ztraceji a ja at delam co delam, nejak se mi ho nedari vratit zpet. Miluji svezi prirodni vune. Napriklad citrusy.

kuky

02.07.2019

moje volba by byla Detoxikační řada na vlasy kvůli tomu, jaký život ve městě žiju a jak bojuji s prachem, smogem atd. top vůně je u mě citrusová.

hanask

02.07.2019

protože mám vlasy strašně zničené častým mytím, vysoušením a žehlením a protože se hrozně lámou, ráda bych vyzkoušela regenerační řadu. na vlasech mám ráda vůni květin a bylin, ale také kokosu či vanilky.

Ráda bych testovala regenerační řadu, protože mám vlasy poničené od melírování. Nejraději mám na vlasech levandulovou vůni

Moje vlasy by rády poznaly tajemství agave a vypadaly nepolámaně,nesplihle a hlavně vypadaly zdravě... paní na česání teď říkala, že si musím pořídit něco na zničené vlasy že je to hrůza jak se mi lámou a třepí vlasy někdy i v polovině délek... že mi děti dali opravdu zabrat a odnesly to vlasy. ráda bych testovala první regenerační řadu pro zničené vlasy. Ve svých vlasech miluju jemnou vůni, která se uvolnuje i druhý den po tom co mám umyté vlasy a je jedno jestli je ovocná, květinová nebo voní kořením či bylinkami. A hlavně je příjemné když se k někomu nakloním a on se zeptá: ty nekouříš že? tobě tak krásně voní vlasy.... je to ta největší pochvala .

Corinka

02.07.2019

Moc rada bych vyzkousela radu pro leskle vlasy, nebot tem mojim Pan Buh moc lesku nenadelil. Casto vypadaji jak presusena slama. Miluji citrusove a bylinkove vune.

Dobrý den,ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu.Moje vlasy jsou pro ní jak stvořené Jsou hodně zničené díky častému barvení a žehlení.Momentálně jsou ve stavu,kdy si je nechávám odrůstat a snažím se je dát do kupy,takže by se jim Regenerační řada hodila

Ann

02.07.2019

Uvítala bych regenerační řadu, mé vlasy byli hodné vystavené sluneční záři tak by potřebovali trochou regenerace. Milují vůni levandule, zeleného čaje🙃

Sali

02.07.2019

Já bych velmi ráda vyzkoušela regenerační řadu, protože mám vlasy velmi poškozené barvením, mám suché a lámavé vlasy. Nejraději mám ovocné vůně.

Kdybych byla pro testování vybraná, moc bych si přála řadu detoxikační, žiju na severu Čech, takže tam se hodí každý detox, bohužel... Moc ráda mám ve vlasech vůni dětského šamponu, vždycky mě přenese do dětství, i když to už mám nějaký ten pátek (a ne jenden) za sebou...

Ráda bych otestovala řadu Pro lesklé vlasy. Jsem těhotná a lesk se z mých (naštěstí jen z nich) vlasů vytratil a já bych ho ráda navrátila :)

jerry

02.07.2019

Ráda bych zkusila řadu pro lesk vlasů, bohužel ty moje se neleskly snad nikdy. a vůni mám ráda třeba kokosovou, levanduli...

mandy

02.07.2019

Velmi ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy protože právě lesk je to, co mým vlasům chybí vůni vlasů mám ráda takovou jemně ovocnou.. jako léto

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu, a to z důvodu, protože mé vlasy jsou velice slabé, již při troše větru ztrácejí objem a musím si vlasy mýt každý den. Na svých vlasech mám nejraději vůni svého parfému, na vlasech voní prostě jinak :)

Ahoj/dobrý den, určitě detoxikační řadu. Jsem vesnická holka, a od dob co žiju v Praze nemám vůbec hezký vlasy. Možná vodou, ale spíš bych řekla že vzduchem. Jsem furt v centru Prahy a vlasy a často i pleť to odnášejí :( Proto bych ráda nějaký zázrak, a ta vůně musí být božsá! Milujuv šechno co voní, od vůně ovoce až po byliny:) Lucka

Miluji vůni umytých vlasů... a nejraději mám levanduli. Ráda bych testovala Regenerační řadu, jelikož mám vlasy polámané...

Mě by se hodila regeneracni ráda, vlasy mám dost suchý lámavý, momentálně z toho teplyho sluníčka. Ve vlasech mi nejvíc pasuje svěží vůně a je jedno čeho jestli květin nebo bylinek, ale ten pocit čistoty stačí.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí na pivu

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568 kJ 168 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněná vepřová kotleta

19 hlasů
1h a 10min 826kJ 145 Kč

Nápadité jídlo, které jistě obohatí váš stůl i kuchařk...

Králík na smetaně s tymiánem

25 hlasů
1h a 45min 422kJ 270 Kč

Králík na česneku, nebo na smetaně je klasika, vyzkoušejt...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více