Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Anett88

24.06.2019

Ráda bych testovala regenerační sadu. Mám suché lámave vlasy a pořádnou regeneraci by si zasloužily. nejradši mám kokosouvou vuni na vlasech

Ráda bych zkusila detoxikační řadu. Mé vlasy by pořádnou očistu zasloužily. Moc ráda mám přípravky s vůní kokosu, ananasu a podobně. Prostě exotika.

Hanae87

24.06.2019

Jelikož mám , lámavé , suché a padací vlasy , moc bych chtěla vyzkoušet Regenerační sadu od Yves Rocher . A jakou vůni mám na vlasech ráda , většinou takový ty svěžejší , takže máta , kokos, bylinky .

Ráda bych vyzkoušela Regenerační sadu. Po čtyřech dětech a barvení vlasů, mám vlasy dost poškozené. Zkoušela jsem i domácí zábaly, apod. Dcera má také velice bohaté a husté vlasy, tak by zkoušela se mnou. U šampónu mám nejraději svěží vůni grepu, pomerančů

Určitě řadu pro lesk, moje vlasy jsou poslední dobou hodně matné, ráda bych jim pomohla. Nejraději mám ovocné vůně.

miatka

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační sadu. Moje barva vlasu je špinavý blond. Chodím na melíry a přelivy. Mé vlasy jsou hodně suché od melíru. Vlasy nerozčešu bez nějakého přípravku.

Chtěla bych vyzkoušet regenerační sadu, proč? Protože mé vlasy jsou poškozené, lámavé, a na svých vlasech miluji svěží vůní čerstvě umytých vlasů.

Rada bych zkusila detoxikacni radu. Mam kratce obarvene vlasy a myslim, ze by neco takoveho potrebovaly. Moc rada mam na svych vlasech ovocnou vuni

Chtěla bych otestovat detoxikační řadu, abych dodala do svých vlasů život a novou energii.

nitka-a

24.06.2019

já bych ctěla vyzkoušet Detoxikační řada na vlasy protože se mi vlasy hodně znečištují a musím jej skoro denně umývat. Mám rada příjemné vůně které dokážou člověka povznest

Ráda bych zkusila řadu na lesklé vlasy. Nejraději mám vůni kokosu, a to nejen na dovolené, ale klidně i v zimě, kdy mi právě navodí vzpomínky na léto a exotický kokos.

Vybrala bych si Regenerační řadu, protože moje vlasy jsou velmi suché a potřebují regenerační přípravky, také jsou velmi lámavé a nepůsobí hlavně v létě pěkným vzhledem. Kosmetiku Yves Rocher znám, protože jí kupuji již spoustu let a jsem spokojená. Mám ráda vůni banánu, používám vlasovou masku s touto vůní.

Ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu. Nejraději mám nějakou jemnou vůni nebo svěží mentolovou, mám pak pocit čistých vlasů.

Ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu protože mé vlasy jsou zatížené neustálým barvením ale také se mi hodně zničily po vysazení antikoncepce.Vlasy jsou ted nepoddajné a vysušené.Na dotek jsou hrubé celkově bez života.Ráda bych jim touto cestou pomohla.Mám moc ráda vůni kokosu, grepu nebo máty.

Misha69

24.06.2019

Vybrala bych si regenerační řadu, moje vlasy se dost lámou a jsou nepoddajné, v některých chvílích bych je nejraději šmikla, ale možná mě pomůže tato řada ..Miluji vůni svěžích a čerstvých vlásků :)

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu. Po dlouhé době sem si oživila barvu vlasů a stáhla si ji z černé na červenou, kvalita vlasů, hlavně konečků celkem utrpěla. Stříhat se mi je nechce tak hledám co by mohlo trochu pomoct :) co se týče vůně, mám moc ráda třeba kokos

ovace

24.06.2019

Velice rád bych vyzkoušel Regenerační řadu, protože s postupem času a věku nejsou mé vlasy již tak kvalitní a potřebovaly by nějakou vzpruhu,hlavně ted v létě, kdy jsou vysušené a lámavé.Líbí se mi svěží vůně, nejraději mám rád vůni máty.

Ráda bych otestovala regenerační řadu, jelikož jsem v 39 týdnu těhotenství tak mé vlasy díky hormonům dostaly dost zabrat.

Na testování bych si vybrala Řada pro lesklé vlasy. Jsem 3 měsíce po porodu a vlasy mám bez lesku. Potřebovaly by oživit, nebo ostříhat Mám ráda, když mi vlasy voní nějakou jemnou květinovou vůní.

Alex649

24.06.2019

Regenerační řadu,mám dlouho vlasy barvené. Miluji spíše přírodní vůně,méně výrazné.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Nadívané houby z pořadu Když vaří táta

Nadívané houby z pořadu Když vaří táta

14 hlasů
1h a 5min 491 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ananasový salát

12 hlasů
20min 202kJ 70 Kč

Rychlá příprava salátu z ananasu a manga.

Kančí ragú

11 hlasů
1h a 35min 235kJ 340 Kč

Výrazné, pikantní zvěřinové ragú s brambory.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více