Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

HankaB

24.06.2019

Ve vlasech mám ráda přírodní svěží vůně. Vybrala bych si řadu regenerační, protože mám vlasy suché a poničené barvením a častým mytím po sportování.

Marci55

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela pro lesklé vlasy. Přece jenom jsem v zaměstnání v kontaktu s lidmi a vlasy jsou naše vizitka

Nelda

24.06.2019

Vybrala bych si regenerační řadu, protože co jsem těhotná tak jsou ty vlasy hrozný, takže pořádnou regeneraci určitě uvítají :) Nejradši mám vůni vlasů když jdu od kadeřnice, to doma prostě neuděláte

Danik42

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu, mám barvené a unavené vlasy potřebují prozářit,kosmetiku Yves Rocher používám již dlouho, sprchové gely mají fantastickou vůní a vydrží ještě dlouho na těle i po sprchování.

Pavkaw

24.06.2019

Mám ráda, když moje vlasy voní, nejlépe po květinách či tropickém ovoci. Vybrala bych si řadu pro lesklé vlasy, protože mě upoutala už svým balením. Také však proto, že po barvení mám vlasy docela poničené, bez života. Každá vzpruha se proto hodí.

camina

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy, protože žiji i pracuji v Praze. I přes známé znečištění se snažím sportovat venku, takže moje vlasy určitě hodně trpí. Rada na detox vlasů mi přijde zajímavá, dosud jsem o něčem takovém neslyšela. Co se týče vůní, nejraději mám přírodní, ne moc parfemované, rozhodně ne přeslazené.

sipeji

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu na vlasy. Mám jemné slabé vlasy. Nejraději mám přírodní bylinné vůně, takové aby jen jemné a svěží. Moc ráda bych vyzkoušela novou vlasovou péči od Yves Rocher, tato kosmetika je moje oblíbená.

Miluji přírodní kosmetiku YvesRocher. Z vlasové péče bych si vybrala regenerační řadu, a to vzhledem k tomu, že moje vlasy dostávají velkou zátěž od barvení a každodenní tepelné úpravy. Nejraději mám, když mé vlasy i dlouho po umytí voní svěží vůní, což všechny šampony od YR, které jsem doteď zkoušel, splňují :)

Maag

24.06.2019

Nejraději mám, když moje vlasy voní po květinách, dodává mi to pocit volnosti a věčného mládí . Ráda bych vyzkoušela produkty Regenerační řady, nejsem již nejmladší a moje vlasy občas potřebují trochu pomoci

irenaa

24.06.2019

používám kosmetiku yves rocher již řadu let a jsem s ní velice spokojena

Tipy pro hladkou pokožku

Špagety s česnekovo-citronovou omáčkou

Špagety s česnekovo-citronovou omáčkou

17 hlasů
35min 913 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové výpečky

12 hlasů
3h a 20min 701kJ 99 Kč

Znáte ten pocit, když jdete čerstvě probuzenou jarní k...

Gratinovaná zelenina

8 hlasů
1h a 20min 324kJ 110 Kč

Zapečená směs zeleniny.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více