Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

HankaB

24. 6. 2019

Ve vlasech mám ráda přírodní svěží vůně. Vybrala bych si řadu regenerační, protože mám vlasy suché a poničené barvením a častým mytím po sportování.

Marci55

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela pro lesklé vlasy. Přece jenom jsem v zaměstnání v kontaktu s lidmi a vlasy jsou naše vizitka

Nelda

24. 6. 2019

Vybrala bych si regenerační řadu, protože co jsem těhotná tak jsou ty vlasy hrozný, takže pořádnou regeneraci určitě uvítají :) Nejradši mám vůni vlasů když jdu od kadeřnice, to doma prostě neuděláte

Danik42

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu, mám barvené a unavené vlasy potřebují prozářit,kosmetiku Yves Rocher používám již dlouho, sprchové gely mají fantastickou vůní a vydrží ještě dlouho na těle i po sprchování.

Pavkaw

24. 6. 2019

Mám ráda, když moje vlasy voní, nejlépe po květinách či tropickém ovoci. Vybrala bych si řadu pro lesklé vlasy, protože mě upoutala už svým balením. Také však proto, že po barvení mám vlasy docela poničené, bez života. Každá vzpruha se proto hodí.

camina

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy, protože žiji i pracuji v Praze. I přes známé znečištění se snažím sportovat venku, takže moje vlasy určitě hodně trpí. Rada na detox vlasů mi přijde zajímavá, dosud jsem o něčem takovém neslyšela. Co se týče vůní, nejraději mám přírodní, ne moc parfemované, rozhodně ne přeslazené.

sipeji

24. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu na vlasy. Mám jemné slabé vlasy. Nejraději mám přírodní bylinné vůně, takové aby jen jemné a svěží. Moc ráda bych vyzkoušela novou vlasovou péči od Yves Rocher, tato kosmetika je moje oblíbená.

Miluji přírodní kosmetiku YvesRocher. Z vlasové péče bych si vybrala regenerační řadu, a to vzhledem k tomu, že moje vlasy dostávají velkou zátěž od barvení a každodenní tepelné úpravy. Nejraději mám, když mé vlasy i dlouho po umytí voní svěží vůní, což všechny šampony od YR, které jsem doteď zkoušel, splňují :)

Maag

24. 6. 2019

Nejraději mám, když moje vlasy voní po květinách, dodává mi to pocit volnosti a věčného mládí . Ráda bych vyzkoušela produkty Regenerační řady, nejsem již nejmladší a moje vlasy občas potřebují trochu pomoci

irenaa

24. 6. 2019

používám kosmetiku yves rocher již řadu let a jsem s ní velice spokojena

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Jablečné zelí

Jablečné zelí

6 hlasů
30min 303 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 712kJ 90 Kč

Jednoduchý a zdravý salát.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více