Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Esmska

03.07.2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy, protože to je přesně to co mým vlasům chybí, chce je pořádně oživit. Mám ráda vůni melounu či kokos

gabulka

03.07.2019

Ráda bych otestovala detoxikační řadu, myslím, že to je přesně to pravé,co mé vlasy potřebují, bydlím v Praze a vlasy musím mýt doma jednou za dva dny, ale když odjedu někam do přírody, vlasy "otočí" a s vlasy se stane zázrak, mýt je nemusím vůbec tak často. Na vlasech miluji vůni čistoty, takovou tu vůni svěží zeleně, jemné tony meruňky nebo letních jablek.

Ráda bych otestovala regenerační sadu. Voní mi mandle a kokos. Když si mohu vybrat, sáhnu po těchto vůních.

Testovat bych chtěla regenerační radu na vlasy, protože moje vlasy jsou zničené .nic mě ještě nepomohlo, aby byly moje vlasy hezky lesklé a krásné. Vůně mám ráda všechny.

Zaujala mě detoxikační řada, protože bydlíme v Moravskoslezském kraji, kde je ovzduší velmi znečištěné . Vůni na vlasech mám ráda asi jakoukoli, ať už to jsou květinové, bylinné, ovocné nebo jiné vůně ...

Vybrala bych si regenerační řadu, protože mám suché a poškozené vlasy. Mám ráda ovocné vůně.

pajusap

03.07.2019

já bych si přála testovat řadu pro lesklé vlasy. Chtělo by to letos zazářit . vůni vlasů mám ráda ovocnou nebo jemnou vůni květin.

Denny94

03.07.2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu na vlasy. Po porodu jsou mé vlasy oslabené a tím, že žijeme ve městě s vysokým cestovních ruchem a fabrikami, tak naše ovvzduší není úplně ideální a vlasy velmi zatěžuje. Někdy mám vlasy načichlé pachy z ovzduší ( fabriky apod.) Jinak na svých vlasech miluji vůni květin nebo ovoce.

Lucieen

03.07.2019

Miluji na vlasech vůni ovoce a jasmínu, ráda bych otestovala regenerační řadu produktů, mám barvené vlasy a po častých návštěvách nemocnic by potřebovaly vzpružit :)

Hezký den Ráda bych testovala regenerační řadu. Mám suché a lámavé vlasy a sluníčko jím teď dává pěkně zabrat. Mám moc ráda vůní jasmínu, ale bohužel né každý šampon, který tak krásně voní je pro mě vhodný.

Mě by se hodila regeneracni ráda, vlasy mám dost suchý lámavý, momentálně z toho teplyho sluníčka. Ve vlasech mi nejvíc pasuje svěží vůně a je jedno čeho jestli květin nebo bylinek, ale ten pocit čistoty stačí.

Miluji vůni umytých vlasů... a nejraději mám levanduli. Ráda bych testovala Regenerační řadu, jelikož mám vlasy polámané...

Ahoj/dobrý den, určitě detoxikační řadu. Jsem vesnická holka, a od dob co žiju v Praze nemám vůbec hezký vlasy. Možná vodou, ale spíš bych řekla že vzduchem. Jsem furt v centru Prahy a vlasy a často i pleť to odnášejí :( Proto bych ráda nějaký zázrak, a ta vůně musí být božsá! Milujuv šechno co voní, od vůně ovoce až po byliny:) Lucka

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu, a to z důvodu, protože mé vlasy jsou velice slabé, již při troše větru ztrácejí objem a musím si vlasy mýt každý den. Na svých vlasech mám nejraději vůni svého parfému, na vlasech voní prostě jinak :)

mandy

02.07.2019

Velmi ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy protože právě lesk je to, co mým vlasům chybí vůni vlasů mám ráda takovou jemně ovocnou.. jako léto

jerry

02.07.2019

Ráda bych zkusila řadu pro lesk vlasů, bohužel ty moje se neleskly snad nikdy. a vůni mám ráda třeba kokosovou, levanduli...

Ráda bych otestovala řadu Pro lesklé vlasy. Jsem těhotná a lesk se z mých (naštěstí jen z nich) vlasů vytratil a já bych ho ráda navrátila :)

Kdybych byla pro testování vybraná, moc bych si přála řadu detoxikační, žiju na severu Čech, takže tam se hodí každý detox, bohužel... Moc ráda mám ve vlasech vůni dětského šamponu, vždycky mě přenese do dětství, i když to už mám nějaký ten pátek (a ne jenden) za sebou...

Sali

02.07.2019

Já bych velmi ráda vyzkoušela regenerační řadu, protože mám vlasy velmi poškozené barvením, mám suché a lámavé vlasy. Nejraději mám ovocné vůně.

Ann

02.07.2019

Uvítala bych regenerační řadu, mé vlasy byli hodné vystavené sluneční záři tak by potřebovali trochou regenerace. Milují vůni levandule, zeleného čaje🙃

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Guláš  na pivu

Guláš na pivu

14 hlasů
2h a 0min 383 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí s mrkví a šalotkou

7 hlasů
1h a 30min 312kJ 295 Kč

Dušené telecí se zeleninou.

Pikantní mango salát

21 hlasů
1h a 20min 248kJ 85 Kč

Pikantní salát z manga a hrušek.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více