Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

chtěla bych otestovat regenerační řadu, protože mám vlasy častým vysoušením a žehlením poškozené. ve vlasech mám ráda vůni květin a nebo ovoce.

lucier

01.07.2019

ráda bych testovala - Regenerační řadu a to proto, že mám vlasy velmi poškozené a lámavé, suché a hrubé na dotek. nejraději mám ve vlasech vůni levandule

Adši

01.07.2019

Dobrý den, šampon od Yves Rocher bych ráda na svých vlasech vyzkoušela. Vůbec jsem netušila, že prodávají i šampony a jiné výrobky na vlasy :-(. Na vlasech mám ráda svěží vůně, citrusy a chtěla bych otestovat Detoxikační řadu na vlasy.

Werka

01.07.2019

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu. S vlasy zkouším různé procedury ale stále to není to co bych si přála. Miluji na vlasech kokosovou vůni

JITA72

01.07.2019

Moc ráda bych vyzkoušela,, Regenerační řadu" a miluji lipový šampon vlasy po umytí dlouho voní

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy, protože mi přijde že jsou moje vlasy smutné, bez lesku. Tahle řada by je určitě hezky rozzářila. Nejraději ve vlasech mám vůni kokosu a vanilky, je to velmi jemné a příjemné, dlouho voní

Krasny den. Moc rada bych bych vyzkousela radu pro leskle vlasy, protoze ty moje vlivem barveni, pouzivanim horkovzdusnych aparatu ci pusobenim slunce svuj lesk nejak ztraceji a ja at delam co delam, nejak se mi ho nedari vratit zpet. Miluji svezi prirodni vune. Napriklad citrusy.

Určitě bych stála o regenerační řadu pro mé vlasy. Již několik let bojuji se suchými a polámanými vlasy. Vůni vlasů mám nejraši ovocnou a ještě více kokosovou.

Vybrala jsem si regenerační. Vlasy po téměř dvou letech kojení dostaly zabrat. A teď se jako správná matka vracejici se do práce, snažím dát dohromady

Vybrala jsem si Regenerační řadu, po 2 dětech mám vlasy strašně oslabené a potřebovaly by oživit😊

Rada bych vyzkousela detoxikacni radu. A nejradeji mam ve vlasech rada vuni levandule, protoze pusobi blahodarne na mou mysl a vuni taboraku, protoze pusobi blahodarne na me srdce

Vybrala bych detox řadu. Protože žiji ve velkém šedém městě a vlasy trpí. Jsou suché , bez lesku , bez života.

mkrelo

30.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, protože si vlasy nechávám rust, abych pak mohla radikálně ostříhat a darovat, kde je to potřeba.Vlasy, převážně konečky jsou sušší , přestože se snažím používat domácí masky.

LuKal

30.06.2019

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu, protože mám suché a namáhané vlasy a doma tvrdou vodu. Ve vlasech mám nejraději květinovou a arganovou vůni.

zdenik

30.06.2019

Detoxikační řadu. Určená pro lidi ve městě a já se z něj téměř celé léto nedostanu.

MikiVod

30.06.2019

Moc bych si přála zúčastnit se testování Řady pro lesklé vlasy. Moje vlasy nevypadají svěže a tato řada by jim dodala leska svěžest. Ve svých vlasech mám nejraději kokosovou vůni.

Ráda bych otestovala regenerační sadu, protože jsou moje vlasy po letech barvení v dost špatném stavu. A nejradši mám ve vlasech vůni malin

bokul

30.06.2019

Ráda bych ozkoušela účinky Detoxikační řady Yves Rocher. Ve vlasech miluji svěží vůni. Nemusí být cítit jak luxusní parfém, ale když kolem jdoucího upozorní na čistotu mých vlasů, je to přesně to pravé ořechové.

Velas

30.06.2019

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu po porodu mám problém s vlasy ... vůni mám rada svěží nebo květinovou

Velas

30.06.2019

Chtěla bych testovat regenerační řadu Po porodu bych to potřebovala mám teď problémy s vlasy

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kuřecí kousky pečené s cuketou

Kuřecí kousky pečené s cuketou

9 hlasů
50min 489 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s kuřecím masem

23 hlasů
40min 756kJ 148 Kč

Vynikající pokrm z kuřecího masa ...

Hráškový krém

10 hlasů
45min 555kJ 110 Kč

Hrášková polévka se sýrem a slaninou.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více