Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

glady

30.06.2019

chtěla bych testovat regenerační řadu, protože moje vlasy regeneraci potřebují...mám ráda vůni heřmánku

Misha11

30.06.2019

Chtěla bych otestovat detoxikační řadu, protože mi příjde, že přesně toto potřebuju :D Problémy s lámavosti nemám, ale detox by byl určitě zapotřebí. Nejraději mám vůni květin. Připadám si taková svěží :)

vendina

30.06.2019

teda ta regenerační kůra vypadá velice lákavě právě v téhle době,kdy jsou vlasy oslabené a vysušené sluncem agáve a jojobový olej přímo láká k vyzkoušení. Jojobový olej musí krásně vlasy i provonět

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu.Musím si už vlasy barvit,z důvodu šedin.A jsou stále takové poškozené,bez života,hodně mi padají.Mám ráda vůni kokosu nebo vanilky.

Ja bych rada testovala radu pro leske vlasy, barvu jsem sice nechala odrust a ostrihat ale i presto jsou moje vlasy nejake bez lesku, a vuni? Nejlepsi jsou kvetinove ale takove co voni i dalsi den :)

Mám melírované vlasy ,proto bych chtěla vyzkoušet :Řada pro lesklé vlasy.Protože odbarvením moje vlasy ,ztratily lesk a vypadají unaveně. Nejraději mám vlasovou kosmetiku s vůní ovoce

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu jsem blondýna a hodně se barvím tak, že mé vlasy jsou poškozené, nejradši mám na svých vlasech kokosovou vůni

babinka

29.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu...Vlasy mám jemné, suché, barvím si je, ale jsou bez lesku a jakoby bez života...

Mám jemné kudrnaté vlasy, které ne a ne růst do délek, pokaždé se ulámou. Vyzkoušela jsem spoustu výrobků, i profesionálních, ale o žádném zatím nemůžu říct: "Jo! To je ono!" Proto bych ráda prubla regenerační řadu, třeba bude pro moje vlasy to pravé:)

PajusF

29.06.2019

Moje vlasy určitě potřebují detox, takže bych ráda testovala detoxikační řadu. Bydlím ve městě, vlasy barvím a ještě jsou zatížené působením těhotenských hormonů a ještě tohle velmi patrné léto, proto si myslím, že to mé vlasy víc než potřebují

Boros

29.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, protože moje vlasy to potřebují jak prase drbání

VlnaCZ

29.06.2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy. Posledních pár týdnů jsou moje vlasy mdlé a bez lesku a věřím, že tento nový výrobek zafunguje a mé dlouhé vlasy budou zase jako dřív.

Řada pro lesklé vlasy bych chtěla velmi vyzkoušet , protože jim lesk a krása chybí. A na svých vlasech miluji vůni květin a vůni rozkvetlé louky.

evasmel

29.06.2019

Dobrý den všem. Chci otestovat Detoxikační řadu na vlasy zatížené prostředím. Bydlím celý život ve městě, vlasy si barvím a poslední dobou i vlivem hormonálních změn mi velmi zhrubly, nelesknou se, objevily se mi suché lupy a vlasy více padají. Běžné šampony jsou často dost drastické pro citlivou pokožku hlavy, ale kosmetika Yves Rocher je přírodní a mám s ní dobrou zkušenost, proto ráda zkusím i vlasovou řadu. Mám ráda jemné, bylinné vůně. Těším se na testování

MAFIRA

29.06.2019

Mám ráda,když se vlasy lesknu.Proto volím řadu pro lesklé vlasy.Ráda mám vůni aloe a měsíčku

terka20

29.06.2019

Ráda bych zkusila řadu pro lesklé vlasy,protože je mám matné a vůbec se nelesknou.Chtěla bych vidět odlesky od sluníčka a aby mé vlasy zářily zdravím. Ve vlasech mám ráda svěží citrusové vůně.

taptule

29.06.2019

Prosím chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu jsem po porodu a vlasy jsou v hroznem stavu a miluji ovocnou vůni šamponu

janaro

29.06.2019

Rada bych otestovala regeneracni radu. Nejradeji mam vuni ovoce,treba sampony Fructis mi vyhovuji.

Ráda bych testovala Regenerační řadu, protože vlivem velkého úbytku váhy, se mé vlasy hrozně zničily, neustále se lámou, padají a prostě celkově nevypadají moc zdravě. A nejradši mám kokosovou vůni :)

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy.Moje vlasy jsou v poslední době bez lesku.Na vlasech mám ráda kokosovou vůni.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Roštěná v marinádě

Roštěná v marinádě

10 hlasů
45min 375 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polský boršč

11 hlasů
1h a 40min 515kJ 130 Kč

Recept na polévku boršč, připravovaný v polské kuchyni.

Vánoční losos

7 hlasů
50min 1064kJ 360 Kč

Pro všechny, kdo chtějí vyměnit tradičního kapra za ji...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více