Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

4vladku

29.06.2019

Ráda bych testovala Detoxikační řadu, pobývám v prašném prostředí a vlasy, barvené, potřebují i zpoddajnit a zlepšit jejich stav.

Každá řada je pro mně zajímaváa tak bych ráda vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy jest-li je budu mít opravdu lesklé :)

Rada bych testovala detoxikacni radu. 🙂 Na vlasech mám rada jemne, přirozené vůně. 🙂

nutne potřebuji dát vlasy dokupy a hlavně je oživit stále mi víc a víc padají a jsou tvrdé no jsem smutná

ladouch

28.06.2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, moje vlasy by to jistě ocenily, z důvodu nemoci mě hodně prořídly a také vypadávají, takže regeneraci se se hodila.

Rada zkusím regenerační řadu jelikož se mi blíží porod a vzdy mi po nem vypada spouata vlasů. A jelikož si.vlasy nebavím tak.mam problem s leskem ve vlasech. Nejradeji mam.jemnou vůni ve vlasech

Tak já bych měla zájem o Detoxikační řadu a proč? Protože jsem od Yves ještě nic nezkusila a i proto, že žijeme ve století spěchu a život je náročný už sám o sobě. Detoxikace jako taková je velmi důležitá, tak proč nepomoct i vláskům. Jinak na svých vlasech miluji jakoukoliv vůni, ale je pravda, že mám radši svěží (aloe vera, citrusy, okurku)

sarexy

28.06.2019

Ráda bych zkusila detoxikační řadu, protože dělám v kuřáckém klubu a mé vlasy jsou extrémně zatíženy. A nejraději mám vůni citrusů

ozon

28.06.2019

Pro své jemné a poničené vlasy barvením ,bych uvítala regenerační řadu .

DaniDi

28.06.2019

Detoxikační řadu, protože mám ráda ovocné a svěží vůně a životem ve městě mé vlasy trpí.Snad jim šampony pomohou.

Chtela bych mit nekdy krasne a leskle vlasy, ze by Yves Rocher byl ten kouzelnik..od YR jsem milovala vuni mimozy, to je jih, Francie...i na vlasech klidne....ale i vune leta, ruzi, malin nezralych....kazdy den v roce jinou vuni...to by slo

Haninka

28.06.2019

Ráda bych testovala detoxikační řadu na vlasy. Pracuji na směny a někdy mám pocit, že je to dost znát. Na vlasech mám ráda citrusovou vůni nebo všeobecně svěží vůně :)

Ráda bych se také zapojila do tohoto testování ,protože už delší čas bojuju se svými vlasy.Jsou lámavé a suché , a proto bych vybrala sadu regenerační.Vůni miluji kokos nebo vanilku.

Nejvice me zaujala rada pro leskle vlasy..bohuzel jsem uz vyzkousela spoustu samponu a zadny zatim neni uplne to co bych chtela od teto znacky jsem sampon jeste nemela..tak treba prave on se stane mym sampionem 😊 U me je oblibena vune mentolu..zanechava vlasy takove svezi

vetrak

27.06.2019

Pro mě by to byla Řada pro lesklé vlasy, protože moje vlasy jsou dost matné, unavené, bez jasu a života. Nejvíce mám ráda vůni moře a mořských minerálů, která mě vždy povzbudí.

Ráda bych testovala řadu Detoxikační, protože se často pohybuji ve velkém městě a mám pocit, že moje vlasy tím velmi trpí. Nejraději mám vůni čerstvých citrusů, je svěží a letní.

Ráda bych otestovala řadu pro lesklé vlasy ... nejraději mám vůni citrusu ..

Mmanka

27.06.2019

Velice ráda bych testovala řadu - Detoxikační řada na vlasy. Mám ráda vůni květin, vanilky, citrusů, levandule, ovoce.....

Nejraději bych testovala Detoxikační řadu na vlasy, myslím, že je to přesně to, co mé vlasy potřebují a po čem touží :) Když si vybavím vůni kopřivového šamponu, který jsme používali v dětství nebo vůni vlasů, které mám, když jsem u moře, to je pro mě nej... ;)

Lusylie

27.06.2019

Moc ráda bych testovala Regenerační řadu. Moje vlasy by potřebovaly pořadnou léčivou injekci. Mám ráda květinové, citrusové i bylinné vůně.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí maso s cuketou

Kuřecí maso s cuketou

15 hlasů
50min 382 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky na medu

6 hlasů
45min 1009kJ 120 Kč

Jednoduchá příprava, vynikající chuť.

Vepřové kostky na žampionech

4 hlasy
1h a 50min 593kJ 220 Kč

Šťavnaté vepřové maso s houbami dušené na víně.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více