Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

4vladku

29. 6. 2019

Ráda bych testovala Detoxikační řadu, pobývám v prašném prostředí a vlasy, barvené, potřebují i zpoddajnit a zlepšit jejich stav.

Lenka1311

28. 6. 2019

Každá řada je pro mně zajímaváa tak bych ráda vyzkoušela řadu pro lesklé vlasy jest-li je budu mít opravdu lesklé :)

Petrunie

28. 6. 2019

Rada bych testovala detoxikacni radu. 🙂 Na vlasech mám rada jemne, přirozené vůně. 🙂

nutne potřebuji dát vlasy dokupy a hlavně je oživit stále mi víc a víc padají a jsou tvrdé no jsem smutná

ladouch

28. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, moje vlasy by to jistě ocenily, z důvodu nemoci mě hodně prořídly a také vypadávají, takže regeneraci se se hodila.

Renda1333

28. 6. 2019

Rada zkusím regenerační řadu jelikož se mi blíží porod a vzdy mi po nem vypada spouata vlasů. A jelikož si.vlasy nebavím tak.mam problem s leskem ve vlasech. Nejradeji mam.jemnou vůni ve vlasech

Tak já bych měla zájem o Detoxikační řadu a proč? Protože jsem od Yves ještě nic nezkusila a i proto, že žijeme ve století spěchu a život je náročný už sám o sobě. Detoxikace jako taková je velmi důležitá, tak proč nepomoct i vláskům. Jinak na svých vlasech miluji jakoukoliv vůni, ale je pravda, že mám radši svěží (aloe vera, citrusy, okurku)

sarexy

28. 6. 2019

Ráda bych zkusila detoxikační řadu, protože dělám v kuřáckém klubu a mé vlasy jsou extrémně zatíženy. A nejraději mám vůni citrusů

ozon

28. 6. 2019

Pro své jemné a poničené vlasy barvením ,bych uvítala regenerační řadu .

DaniDi

28. 6. 2019

Detoxikační řadu, protože mám ráda ovocné a svěží vůně a životem ve městě mé vlasy trpí.Snad jim šampony pomohou.

Chtela bych mit nekdy krasne a leskle vlasy, ze by Yves Rocher byl ten kouzelnik..od YR jsem milovala vuni mimozy, to je jih, Francie...i na vlasech klidne....ale i vune leta, ruzi, malin nezralych....kazdy den v roce jinou vuni...to by slo

Haninka

28. 6. 2019

Ráda bych testovala detoxikační řadu na vlasy. Pracuji na směny a někdy mám pocit, že je to dost znát. Na vlasech mám ráda citrusovou vůni nebo všeobecně svěží vůně :)

Ráda bych se také zapojila do tohoto testování ,protože už delší čas bojuju se svými vlasy.Jsou lámavé a suché , a proto bych vybrala sadu regenerační.Vůni miluji kokos nebo vanilku.

manisuja

28. 6. 2019

Nejvice me zaujala rada pro leskle vlasy..bohuzel jsem uz vyzkousela spoustu samponu a zadny zatim neni uplne to co bych chtela od teto znacky jsem sampon jeste nemela..tak treba prave on se stane mym sampionem 😊 U me je oblibena vune mentolu..zanechava vlasy takove svezi

vetrak

27. 6. 2019

Pro mě by to byla Řada pro lesklé vlasy, protože moje vlasy jsou dost matné, unavené, bez jasu a života. Nejvíce mám ráda vůni moře a mořských minerálů, která mě vždy povzbudí.

housenka

27. 6. 2019

Ráda bych testovala řadu Detoxikační, protože se často pohybuji ve velkém městě a mám pocit, že moje vlasy tím velmi trpí. Nejraději mám vůni čerstvých citrusů, je svěží a letní.

Mirandela

27. 6. 2019

Ráda bych otestovala řadu pro lesklé vlasy ... nejraději mám vůni citrusu ..

Mmanka

27. 6. 2019

Velice ráda bych testovala řadu - Detoxikační řada na vlasy. Mám ráda vůni květin, vanilky, citrusů, levandule, ovoce.....

Nejraději bych testovala Detoxikační řadu na vlasy, myslím, že je to přesně to, co mé vlasy potřebují a po čem touží :) Když si vybavím vůni kopřivového šamponu, který jsme používali v dětství nebo vůni vlasů, které mám, když jsem u moře, to je pro mě nej... ;)

Lusylie

27. 6. 2019

Moc ráda bych testovala Regenerační řadu. Moje vlasy by potřebovaly pořadnou léčivou injekci. Mám ráda květinové, citrusové i bylinné vůně.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Vepřový guláš

Vepřový guláš

12 hlasů
1h a 5min 761 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře s houbami

8 hlasů
1h a 10min 492kJ 170 Kč

Jemné kuřecí maso pečené s houbami a broskvemi.

Jablečné omelety

12 hlasů
30min 717kJ 35 Kč

Omelety jako dezert nebo sladký oběd.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více