Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Lucie01

27. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu, protože mám suché a lámavé vlasy a teď přes léto to bude ještě horší. Chtěla bych konečně najít vlasovou péči, kterou si dlouhodobě oblíbím a která mi skutečně pomůže. Nejradši mám ovocné vůně, třeba tropické.

Barbora77

27. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela malinovou řadu protože moje vlasy nemají lesk Nezáleží čím vlasy voní, hlavně že voní

RIVKA

27. 6. 2019

ráda bych testovala regenerační sadu.na svých vlasech,ale i na těle mám ráda vůni-ovoce,citrusů,vanilky…….to jsou ty nej vůně

Mersim

26. 6. 2019

Velice ráda bych testovala tuto úžasnou regenerační řada. Miluji jemné květinovo-ovocné vůně obohacené pečujícími oleji

bambuca30

26. 6. 2019

Rada bych rozhodně testovala regenerační řadu. Miluji na vlasech vůni především arganoveho oleje.

Vera1

26. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu. Ve vlasech mám ráda svěží květinovou vůni

Barinkas

26. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu, jelikož začíná léto a mé vlasy v létě opravdu trpí, sluníčko, voda... mám je dlouhé, takže je třeba o ně dbát. Vůně mám ráda různé, květinové, kokos, vanilka :)

lalalanka

26. 6. 2019

Zkusila bych detoxikační,mám dvě děti z toho jedno stále kojím,vlasy potřebuji vzpruhu a tato řada by jim mohla pomoci.

alus

26. 6. 2019

Všechny řady jsou zajímavé, ale moje vlasy by asi uvítaly tu regenerační, mám ráda ovocné a květinové vůně

kutr27

26. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy.A má ráda když mi vlasy voní například po kokosu :)

Terez33

26. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela řadu pro lesk, protože jsem lesklých vlasů nikdy nedocílila Nejraději na vlasech cítím vuni zeleného jablka

dasa009

26. 6. 2019

ráda bych testovala regenerační řadu, na vlasech mám ráda jakoukoliv čistou vůni

Anelline

26. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu na vlasy, jelikož mám vlasy suché, lámavé po melíru a je těžké je hydratovat, kosmetiku Yves Rocher sama používám, proto tuto sadu ráda vyzkouším

libutka

26. 6. 2019

ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu vlasy mám zesláblé barvením a tato řada by mi vlasy určitě vylepšila, vůni na vlasy mám ráda vanilku, nebo med

Molina

26. 6. 2019

Ráda bych testovala sadu pro lesk vlasů. Mám ráda svěží ovocné vůně, co připomínají teplo a sluníčko.

Rada bych vyzkoušela regenerační radu. Rada zkousim nové produkty a pokud jsou ještě navíc přírodní ,tak je to úplně super. Vlasy zatěžují barvením a pravidelným fenovanim

Pherenike

26. 6. 2019

Ráda bych otestovala detoxikační řadu protože bydlím v centru města kde také trávím nejvíce času, přesně takovouhle kůru zaměřenou na městský život potřebují . Většinou si zakupuji šampony bez parfému , ale kondicioner mám s vůní vanilky s či citrusu :)

Chtěla bych vyzkoušet detoxikační řadu, protože mám pocit, že moje vlasy potřebují refresh a znovu nakopnout k životu. Nejraději mám šampóny s citrusovou vůní 😊

Chtela bych vyzkoušet regenerační řadu. Prošla jsem si onkologickou léčbou a i mé vlasy dostaly na frak 🙈 Tak bych je rada trochu oživila 🤩 A vůni na vlasech? mám rada vanilku a nebo vůni frezií 😍💐

lucie077

26. 6. 2019

Chtěla bych otestovat detoxikační řadu, třeba by mi vlasy více oživili, nebyly splyhlé či mastné denně. A miluju vůní kokosu, vanilky a medu.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Makarony s paprikovou omáčkou

Makarony s paprikovou omáčkou

8 hlasů
1h a 10min 683 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cuketové nudličky s oříšky

11 hlasů
20min 805kJ 80 Kč

Recept na jednoduchou večeři nebo přílohu k masu.

Plněné grilované žampiony

20 hlasů
35min 346kJ 85 Kč

Houby Portobello jsou naprosto ideální pro plnění, vyz...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více