Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

Pro mě by se nejvíc hodila regenerační řada. Poslední dobou moje vlasy dostaly hodně zabrat, musím přiznat, že i mojí vinou... Nejraději mám vůni svého parfému, i když musím říct, že čerstvě umyté vlasy taky moc pěkně voní

Chtěla bych otestovat regenerační řadu, protože vlasy mám zničené a potřebuji jim dát zase život. Značku Yves Rocher používám a vím, že je skvělá, proto bych tuto řadu chtěla otestovat. A na vlasech mám ráda svěží vůně nebo vůni vanilky.

Linda15

26. 6. 2019

Moc ráda bych otestovala řadu Regenerační. Ačkoli mám silné a husté vlasy, tak se mi hodně lámou a je téměř nemožné, aby dorostly do dlouhé délky, na kterou stále čekám. Nejraději mám vůni vanilky a santalového dřeva.

Ráda bych otestovala regenerační řadu, celkově bych ráda zregenerovala, tak proč nezačít u vlasů. Na vlasech má ráda svěží vůně ovocné i květinové.

babickka

26. 6. 2019

Krásný slunný den..Jelikož jsem babička 2 vnuček a mám blonďaté melírované,mírně prošedivělé vlasy.A dělám v prašném prostředí.Ráda bych vyzkoušela pečující šambony,blazámy od Yves Rocher pro velmi poškozené vlasy z AGÁVE A JOBOVÉHO OLEJE...myslím,že to je pro vlasy to nej a to hlavně v létě....nevím,zda je tedy zregenerují...a kosmetiky pomůže..Bya bych velice ráda...Abych našla konečně něco ,co by mi sedlo..Mohla to nadále kupovat...Zatím používám vlas.kosmetiku od Oriflemu a Avonu..Uvidmí,jak by tento obstál...Marta

Kterou bych si vaši vlasovou řadu přála?? Nepohrdnu ani jednou...Ale agáve a vanilka je velice příjemná vůně..Proto bych ji ráda otestovala..Štěpka-zdr.sestra

Dobrý den,ráda bych testovala vaši regenerační řadu.Momentálně jsem s dcerkou v rehabil.léčebně Luže a každý den,si máčím vlasy do chloru.A vystavuji slnečnínu záření.Takže mám vlasy úplně zničené-suché,no hnus...Ale ,co bych pro dceru neudělala... Ráda,bych vaši řadu zkusila.. A pokud by mi mohla,tak bych ji ráda kupovala a doporučila dál..mamině,kolegyním atd..

Ráda bych testovala řadu pro lesklé vlssy . vlasy mám splihle bez života, energie, musim si je mít každý den max ob den, jinac bych lezla kanaly :D Yves Rocher je jednou z mých nejoblíbenějších značek (hned potom následuje Weleda) . Jsem takový eko bio fanda.. Vůně na vlasech miluji různé, nejvíc mi jednou voněl kokos. :)

jiji

26. 6. 2019

Chtěla bych testovat regenerační sadu, jelikož mám melírované vlasy a ted v létě dostávájí pořádně zabrat..mám ráda s vůní čokolády a černého rybízu

heenna

26. 6. 2019

Ráda bych testovala Regenerační řadu, protože by si mé vlasy zasloužily znovuzrození! Nejradši mám ve vlasech vůni vanilky

Martaa

26. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu, vlasy mám hodně poničené a potřebují vzpruhu. Také mám ráda jojobový olej, jsem na řadu zvědavá. A ve vlasech miluji vůni léta - sluníčko, mořskou vodu, oheň a večerní opékání špekáčků....

Amandil

26. 6. 2019

Nejvíce by se mi líbila regenerační řada, protože po porodu jsou moje vlasy suché, lámou se a třepí se. Tatam jsou moje krásné vlásky. A agáve je jedna z mých oblíbených vůní.

Elizej

26. 6. 2019

Z uvedených řad bych zvolila regenerační sadu, jelikož mé vlasy mají tendenci k lámání a třepení. Myslím si, že tato řada by mohla být vhodným prudektem. Většinou si vlasovou kosmetiku vybírám dle účelu, pokud však mohu, sáhnu po ovocné variantě.

Simushkas

26. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu, protože si myslím, že v dnešní době není žádný detox (čehokoliv) na škodu a moje vlasy by to potřebovaly jako sůl. Mám ráda vůni kokosu, všude, takže také ve vlasech

simkru

26. 6. 2019

... ještě dodám, že mám ve vlasech ráda jemnou, nenásilnou a příjemnou vůni. Věřím, že zrovna Agáve toto splňuje.

simkru

26. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační péči na vlasy. Dříve jsem měla krásné, dlouhé a husté vlasy. Teď už jsou bohužel pouze dlouhé. Mám je bez života, řídké a třepí se mi konečky. Po prvním porodu dostaly mé vlasy pořádný zápřah, momentálně jsem znovu těhotná a navíc třetím rokem kojím, takže stále hledám to pravé pro sebe.

Jane085

25. 6. 2019

Ráda bych vyzkoušela regenerační řadu, jelikož moje vlasy dostaly po 2 dětech a častých melírech pořádně zabrat. Vůni šamponu ani tak moc neřeším, většinou každá vůně má něco do sebe.

jijina

25. 6. 2019

Ráda bych testovala řadu pro lesklé vlasy, protože právě lesk moje vlasy postrádají. Na vlasech se mně líbí ovocné vůně i bylinkové.

7Lindus7

25. 6. 2019

Ráda bych testovala regenerační řadu. Hodně se barvím barvami z drogerie a sluníčko mi je také vysiluje, takže regeneraci potřebují jako sůl. Z vlasů miluju vůni kokosu nebo čokolády .

Taara69

25. 6. 2019

Vybrala bych si Regenerační řadu, již dlouho se barvím a také se ráno snažím dotvořit účes za pomoci fénu, takže mám poměrně poničené a unavené vlasy. Sice se snažím používat kvalitní vlasové přípravky a ty, které jsou určené pro můj typ vlasů, ale přesto moje vlasy často nevypadají úplně nejzdravěji. V létě se navíc dcerou snažíme hodně pobývat venku, a prudké slunce a voda vlasům také úplně neprospívají.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuřecí kousky se zelím Pak Choi

Kuřecí kousky se zelím Pak Choi

0 hlasů
2h a 0min 353 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Míchaná zelenina

9 hlasů
55min 247kJ 99 Kč

Recept na vydatný zeleninový pokrm, který se podává ja...

Vepřové maso na majoránce

6 hlasů
1h a 20min 534kJ 140 Kč

Vepřové maso vonící majoránkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více