Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

20. 06. 2019

irenaa

24.06.2019

používám kosmetiku yves rocher již řadu let a jsem s ní velice spokojena

Maag

24.06.2019

Nejraději mám, když moje vlasy voní po květinách, dodává mi to pocit volnosti a věčného mládí . Ráda bych vyzkoušela produkty Regenerační řady, nejsem již nejmladší a moje vlasy občas potřebují trochu pomoci

Miluji přírodní kosmetiku YvesRocher. Z vlasové péče bych si vybrala regenerační řadu, a to vzhledem k tomu, že moje vlasy dostávají velkou zátěž od barvení a každodenní tepelné úpravy. Nejraději mám, když mé vlasy i dlouho po umytí voní svěží vůní, což všechny šampony od YR, které jsem doteď zkoušel, splňují :)

sipeji

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu na vlasy. Mám jemné slabé vlasy. Nejraději mám přírodní bylinné vůně, takové aby jen jemné a svěží. Moc ráda bych vyzkoušela novou vlasovou péči od Yves Rocher, tato kosmetika je moje oblíbená.

camina

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela Detoxikační řadu na vlasy, protože žiji i pracuji v Praze. I přes známé znečištění se snažím sportovat venku, takže moje vlasy určitě hodně trpí. Rada na detox vlasů mi přijde zajímavá, dosud jsem o něčem takovém neslyšela. Co se týče vůní, nejraději mám přírodní, ne moc parfemované, rozhodně ne přeslazené.

Pavkaw

24.06.2019

Mám ráda, když moje vlasy voní, nejlépe po květinách či tropickém ovoci. Vybrala bych si řadu pro lesklé vlasy, protože mě upoutala už svým balením. Také však proto, že po barvení mám vlasy docela poničené, bez života. Každá vzpruha se proto hodí.

Danik42

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela detoxikační řadu, mám barvené a unavené vlasy potřebují prozářit,kosmetiku Yves Rocher používám již dlouho, sprchové gely mají fantastickou vůní a vydrží ještě dlouho na těle i po sprchování.

Nelda

24.06.2019

Vybrala bych si regenerační řadu, protože co jsem těhotná tak jsou ty vlasy hrozný, takže pořádnou regeneraci určitě uvítají :) Nejradši mám vůni vlasů když jdu od kadeřnice, to doma prostě neuděláte

Marci55

24.06.2019

Ráda bych vyzkoušela pro lesklé vlasy. Přece jenom jsem v zaměstnání v kontaktu s lidmi a vlasy jsou naše vizitka

HankaB

24.06.2019

Ve vlasech mám ráda přírodní svěží vůně. Vybrala bych si řadu regenerační, protože mám vlasy suché a poničené barvením a častým mytím po sportování.

Alex649

24.06.2019

Regenerační řadu,mám dlouho vlasy barvené. Miluji spíše přírodní vůně,méně výrazné.

Na testování bych si vybrala Řada pro lesklé vlasy. Jsem 3 měsíce po porodu a vlasy mám bez lesku. Potřebovaly by oživit, nebo ostříhat Mám ráda, když mi vlasy voní nějakou jemnou květinovou vůní.

Ráda bych otestovala regenerační řadu, jelikož jsem v 39 týdnu těhotenství tak mé vlasy díky hormonům dostaly dost zabrat.

ovace

24.06.2019

Velice rád bych vyzkoušel Regenerační řadu, protože s postupem času a věku nejsou mé vlasy již tak kvalitní a potřebovaly by nějakou vzpruhu,hlavně ted v létě, kdy jsou vysušené a lámavé.Líbí se mi svěží vůně, nejraději mám rád vůni máty.

Chtěla bych vyzkoušet regenerační řadu. Po dlouhé době sem si oživila barvu vlasů a stáhla si ji z černé na červenou, kvalita vlasů, hlavně konečků celkem utrpěla. Stříhat se mi je nechce tak hledám co by mohlo trochu pomoct :) co se týče vůně, mám moc ráda třeba kokos

Misha69

24.06.2019

Vybrala bych si regenerační řadu, moje vlasy se dost lámou a jsou nepoddajné, v některých chvílích bych je nejraději šmikla, ale možná mě pomůže tato řada ..Miluji vůni svěžích a čerstvých vlásků :)

Ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu protože mé vlasy jsou zatížené neustálým barvením ale také se mi hodně zničily po vysazení antikoncepce.Vlasy jsou ted nepoddajné a vysušené.Na dotek jsou hrubé celkově bez života.Ráda bych jim touto cestou pomohla.Mám moc ráda vůni kokosu, grepu nebo máty.

Ráda bych vyzkoušela Regenerační řadu. Nejraději mám nějakou jemnou vůni nebo svěží mentolovou, mám pak pocit čistých vlasů.

Vybrala bych si Regenerační řadu, protože moje vlasy jsou velmi suché a potřebují regenerační přípravky, také jsou velmi lámavé a nepůsobí hlavně v létě pěkným vzhledem. Kosmetiku Yves Rocher znám, protože jí kupuji již spoustu let a jsem spokojená. Mám ráda vůni banánu, používám vlasovou masku s touto vůní.

Ráda bych zkusila řadu na lesklé vlasy. Nejraději mám vůni kokosu, a to nejen na dovolené, ale klidně i v zimě, kdy mi právě navodí vzpomínky na léto a exotický kokos.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Velikonoční uzené zapečené s bramborami

Velikonoční uzené zapečené s bramborami

8 hlasů
1h a 15min 470 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík pečený s jablky

6 hlasů
2h a 0min 621kJ 200 Kč

Králík patří k tradiční české kuchyni, vyzkoušejte krá...

Treska s petrželovým přelivem

9 hlasů
50min 688kJ 155 Kč

Opečená treska s jednoduchou omáčkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více