Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nedostatek železa nepodceňujte. Jak ho poznáte?

26. 06. 2019

kotrmon

27. 7. 2019

Přikláním se k přírodním zdrojům všech minerálů a vitamínů... pokud není člověk nemocný, tak vyvážená a pestrá strava bez konzervantů a chemických preparátů bohatě stačí

KatynkaKa

23. 7. 2019

Já mám rada přírodní zdroj železa a to špenát,brokolice a občas si uvařím čočku.

Neregistrovaná/ý - Oldek

16. 7. 2019

Reklama je všude, hlavně v lékárnách. Útočí na naše peněženky a hlavně na náš strach o zdraví.Tak například "málo železa".Kupte to, kupte ono a hlavně plaťte! Železo si tělo vezme z potravy denně jen 18%. Zbytek se vyloučí! Proto, nekupujte žádné "super-železo",ale stačí denní pestrá strava.Kdo maso nejí - tak jedna malá lžička Melasy, stačí na celodenní pokrytí

vendina

30. 6. 2019

za mne vede špenát,ale listový z vlastní zahrádky

nea

29. 6. 2019

Nadbytek železa taky není v pořádku. Pak člověk rychle přibývá na váze.

konatovka

28. 6. 2019

Můj TOP zelenina na dostatek železa je jednoznačně brokolice. Bohužel, nikdy jsem nemohla darovat krev, protože jsem měla nedostatek železa. V pokročilém věku mi na preventivních prohlídkách lékař toto nezjistil, ale krev už darovat nemohu právě kvůli vysokému věku, bohužel.

ovace

27. 6. 2019

mám rád brokolici a špenát

Neregistrovaná/ý - aster

27. 6. 2019

Kdo jí pravidelně maso - hlavně červené (jehněčí, hovězí) a játra, nemusí se nedostatku železa bát - z masa se železo vstřebává mnohem lépe.

helus

27. 6. 2019

Když jsem byla malá,brala jsem pravidelně kapky Feronat.

Chodím pravidelně darovat krev, tudíž jsem vždy obeznámena slovy - zase jste na hranici s železem, pozor na to

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Kuřecí játra s bazalkou

Kuřecí játra s bazalkou

22 hlasů
1h a 5min 502 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlé gnocchi s krůtím masem

14 hlasů
35min 579kJ 150 Kč

Recept na rychlý a chutný oběd.

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568kJ 80 Kč

Podzimní recept na špagety se zeleninou a česnekem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více