Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nedostatek železa nepodceňujte. Jak ho poznáte?

26. 06. 2019

kotrmon

27.07.2019

Přikláním se k přírodním zdrojům všech minerálů a vitamínů... pokud není člověk nemocný, tak vyvážená a pestrá strava bez konzervantů a chemických preparátů bohatě stačí

Já mám rada přírodní zdroj železa a to špenát,brokolice a občas si uvařím čočku.

Neregistrovaná/ý - Oldek

16.07.2019

Reklama je všude, hlavně v lékárnách. Útočí na naše peněženky a hlavně na náš strach o zdraví.Tak například "málo železa".Kupte to, kupte ono a hlavně plaťte! Železo si tělo vezme z potravy denně jen 18%. Zbytek se vyloučí! Proto, nekupujte žádné "super-železo",ale stačí denní pestrá strava.Kdo maso nejí - tak jedna malá lžička Melasy, stačí na celodenní pokrytí

vendina

30.06.2019

za mne vede špenát,ale listový z vlastní zahrádky

nea

29.06.2019

Nadbytek železa taky není v pořádku. Pak člověk rychle přibývá na váze.

Můj TOP zelenina na dostatek železa je jednoznačně brokolice. Bohužel, nikdy jsem nemohla darovat krev, protože jsem měla nedostatek železa. V pokročilém věku mi na preventivních prohlídkách lékař toto nezjistil, ale krev už darovat nemohu právě kvůli vysokému věku, bohužel.

ovace

27.06.2019

mám rád brokolici a špenát

Neregistrovaná/ý - aster

27.06.2019

Kdo jí pravidelně maso - hlavně červené (jehněčí, hovězí) a játra, nemusí se nedostatku železa bát - z masa se železo vstřebává mnohem lépe.

helus

27.06.2019

Když jsem byla malá,brala jsem pravidelně kapky Feronat.

Chodím pravidelně darovat krev, tudíž jsem vždy obeznámena slovy - zase jste na hranici s železem, pozor na to

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Jelení maso s jablky

Jelení maso s jablky

10 hlasů
1h a 45min 509 kJ 290 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Telecí v mandlové omáčce

13 hlasů
50min 898kJ 220 Kč

Jemné telecí maso s mandlovou omáčkou.

Mrkvová polévka s chřestem

1 hlas
60min 192kJ 75 Kč

Sytá zeleninová polévka.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více