Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nedostatek železa nepodceňujte. Jak ho poznáte?

26. 06. 2019

kotrmon

27.07.2019

Přikláním se k přírodním zdrojům všech minerálů a vitamínů... pokud není člověk nemocný, tak vyvážená a pestrá strava bez konzervantů a chemických preparátů bohatě stačí

Já mám rada přírodní zdroj železa a to špenát,brokolice a občas si uvařím čočku.

Neregistrovaná/ý - Oldek

16.07.2019

Reklama je všude, hlavně v lékárnách. Útočí na naše peněženky a hlavně na náš strach o zdraví.Tak například "málo železa".Kupte to, kupte ono a hlavně plaťte! Železo si tělo vezme z potravy denně jen 18%. Zbytek se vyloučí! Proto, nekupujte žádné "super-železo",ale stačí denní pestrá strava.Kdo maso nejí - tak jedna malá lžička Melasy, stačí na celodenní pokrytí

vendina

30.06.2019

za mne vede špenát,ale listový z vlastní zahrádky

nea

29.06.2019

Nadbytek železa taky není v pořádku. Pak člověk rychle přibývá na váze.

Můj TOP zelenina na dostatek železa je jednoznačně brokolice. Bohužel, nikdy jsem nemohla darovat krev, protože jsem měla nedostatek železa. V pokročilém věku mi na preventivních prohlídkách lékař toto nezjistil, ale krev už darovat nemohu právě kvůli vysokému věku, bohužel.

ovace

27.06.2019

mám rád brokolici a špenát

Neregistrovaná/ý - aster

27.06.2019

Kdo jí pravidelně maso - hlavně červené (jehněčí, hovězí) a játra, nemusí se nedostatku železa bát - z masa se železo vstřebává mnohem lépe.

helus

27.06.2019

Když jsem byla malá,brala jsem pravidelně kapky Feronat.

Chodím pravidelně darovat krev, tudíž jsem vždy obeznámena slovy - zase jste na hranici s železem, pozor na to

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Sleďový salát

Sleďový salát

6 hlasů
25min 495 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ostré rýžové kuličky

21 hlasů
50min 1002kJ 89 Kč

Ne vždy musí být rýže pouze přílohou. V tomto receptu ...

Tuňákové karbanátky

10 hlasů
60min 835kJ 150 Kč

Rybí karbanátky se zeleninou.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více