Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

09. 07. 2019

Pivní lázně jsou skvělé pro tělo i ducha. Pivo na pečení a vaření je úžasné pro chuťové pohárky. Ale pivní kosmetika, to musí být úplné terno, protože pak je člověk krásnější.

Pivo je doma vždy po ruce. Ráda z něj vařím, ale občas si udělám vlasový zábal. A někdy bych ráda vyzkoušela pivní lázně 🙂 Jo a nealko pivo jsem pila při kojení, vždy se mi krásně nalily prsa

Miluji pivo. Používám ho na vaření, ale taky jsem ho používala na vlasy. A takové pivní lázně? Ty jsou boží :)

lucky

19.07.2019

Pivo mám nejraději na pití , ale používáme ho i na vaření.Zajimavé využití mi přijde v kosmetice..

PajusF

19.07.2019

Pivo jako nápoj moc v lásce nemám, ale u kuchyni ho používám velmi často do marinád na maso, různých omáček, gulášů, buřtů na pivě, dále ho občas přidám trochu do pleťové masky a alespoň 2x do měsíce ho používám i na vlasy

Dát si pivní wellness, pak buřty na pivě a zalít řezaným pivem je ideální kombinace

Tak já pivo miluju v létě točené, pěkně orosené. Pivní lázně mám vyzkoušené, ale bohužel mě rozbolela hlava, možná proces čištění, nevím.... V kuchyni pivo používám občas, jen když grilujeme, přiliju do marinády na potěr. Dostala jsem i pivní kosmetiku jiné značky, než je tato a musím říct, že se mi po koupeli ztrácelo akné na zádech.

užasná je pivní koupel v lázních. A přidávám pivo při vaření, třeba guláš s ním nemá chybu.

já mám moc ráda pivo v kuchyni. používám hodně na vaření - různé způsoby použití

TynaC

19.07.2019

Určitě pivní lázně a často používáme pivo na vaření, hlavně do guláše bez něj by to nebylo ono

velinka

19.07.2019

V současné době si budujeme moderní pivnici a teď sbírám informace a jezdím po různých hospůdkách a lokálech, kde chutnám různá pivíčka. Máme na FB skupinku "Pivní lovci" a dáváme tam ty nejlepší úlovky. Velice mi teď chutná pivo s příchutí, např. švestkovou, to je bomba. Ale pivo také používám často na vaření, ale i pečení, takový pivní štrůdl je pecka. Pivu zdar !!!!

babytka

19.07.2019

Pivo je nejlepší pít, ale je bezva z něj i vařit. Takové buřty na pivě děláme často a jsou super. Jinak jsem snad pivo ještě nevyzkoušela.

Pivní lázeň a zábal na vlasy

Alex649

19.07.2019

Jednou jsem na dovolené zkusila pivní lázně. To bylo pro mne hodně netradiční využití piva.

Marci55

19.07.2019

Neni to netradiční,ale pivo hodně používám pod maso. Alkohol vyprchá a úžasná chut zůstane.

Theaw

19.07.2019

Dobry den, pivo nepiji, ale neobejdu se bez nej, kdyz pecu pivni rohliky, nebo nakladam maso na gril :)

Krom toho, že pivo je dobrý nápoj, dávám jej také pod maso. Krásně to doladí chuť jídla A podle mě, netradiční forma jsou i ovocná piva, která mi také chutnají

Dobrý den Pivo...? Kde začít? Ať už je to pivo točené, lahvové pěkně vychlazené z toho 7 schodu jak se říká, nebo buřty na pivě, pivní sýr, naložené maso na černém pivě na gril, i ty pivní lázně nejsou k zahození... Pivo je lék, ale v kosmetice jsem ho tedy ještě neměl...

vetrak

18.07.2019

Pivo mám moc ráda především v kosmetice a pivních koupelích, které jsou zdraví prospěšné.

Měla jsem možnost vyzkoušet pivní lázeň a to byl skvělý zážitek a navíc ještě k tomu točené pivečko. Skvělé.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Salát s krevetami

Salát s krevetami

5 hlasů
25min 379 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachna plněná kyselým zelím

11 hlasů
1h a 50min 679kJ 190 Kč

Recept na plněnou kachnu, kterou neplníme tradičně jab...

Tilapie s citronem a šalotkou

10 hlasů
35min 333kJ 105 Kč

Jednoduché, zdravé a velmi chutné.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více