Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

09. 07. 2019

Alena_D

18.07.2019

Nevím,jestli se jedná přímo o netradiční podobu,ale ve formě, která mi chutnala se nevyskytuje úplně běžně. Tato specialita se jmenuje Korma a dá se najít ve středověkých restauracích, jedná se o pivo smíchané s medovinou, díky této kombinaci získá opravdu velmi netradiční chuť.. Ovšem myslím si,že je může zároveň jednat o kombinaci lehce zrádnou..

annella

18.07.2019

Zkoušela jsem vuřty na pivu a ráda bych vyzkoušela pivní lázeň

Jelikož mám doma přítele kuchaře, tak neustále vymýšlíme nové kombinace a nová jídla a někdy do použijeme právě pivo a musím říct, že mi vše vždy chutnalo, přestože normálně pivo nepiji. Ráda bych tedy vyzkoušela tuto kosmetiku, protože jako maminka na mateřské miluji si večer napustit horkou vanu a jen tak relaxovat.

Často využívám pivo v kuchyni, třeba do omáček nebo na kuře či buřty na pivu nebo na grilované maso. Jednou jsem byli v pivních lázních to byl teprve zážitek :)

Poppet

18.07.2019

Ráda využívám pivo v kuchyni do různých omáček...ale nejlepší je stejně jedno točené

Abych se přiznala, pivo nepiji ale využiji jinak, ve vaně (tam jsem jako doma) jako pivní pěnu, sprchový gel, ... Prostě jsem kachna milující vodu a vše nové ráda vyzkouším na vlastní kůži!

Corinka

18.07.2019

Pivo moc rada pouzivam misto tuzidla na vlasy, kdyz uz je vubec nemuzu zkrotit. Drzi perfektne. A pivniho oderu se nebojim. Po kratkem case vyprcha.

Krasne rano. Jsem vasnivou turistkou a proto mam po celodennich turach dost casto tezke a unavene nohy. Mnohem lepsi nez ponorit je do ledove vody je ponorit je do ledoveho piva. Uleva prijde v okamziku. A naopak jeden tmavy lezak pridany do napustene horke vany doda pokozce tela spoustu vitaminu a zaroven skvele uvolni napjate svalstvo.

Simdan

18.07.2019

Pivo k pití moc nemusím, občas si dám černou variantu, někdy pivo přidávám k vaření, ale jen malinko, protože větší množství hořkne, třeba ke krkovici je výborné.

Pivo miluji v jakékoli podobě, třeba i do štrúdlového těsta je fajn

Buřty na pivu. A moc ráda si i pivem oplachuji vlasy

Jó takový vepřo knedlo zelo na pivu to je věc.Podlévám s ním maso,nejlepší je černý pivo.Maso krásně zkřehne a je to prostě mňamka.Potom děláme ještě buřty na pivu.A jinak si s ním občas spláchnu vlasy.Super

ilcicka

18.07.2019

Pivní koupel a k tomu popíjet sklenku lahodného piva🍻 Prvně jsme zkoušeli recept vepřové koleno na pivu...uzasna chuť.

Pivni gulas, kure na pivu... a k tomu jedno rezane.

Netradičně asi nijak, klasika.

Mám ráda buřty na pivu. A vlasy si občas po umytí umývám pivem.

hubule

17.07.2019

Pivo, si dam nejradeji tocene, jinak jsem zatim nevyzkousela, ale nechala bych se zlakat nejakou pivni lazni..

Pivo mám nejradši klasicky 🙂 na vaření mě nezaujalo, ale vždycky jsem chtěla zkusit koupel někde v pivních lázních, ta specifická vůně by mi nevadila 😊

Pivo mám nejradši v tekuté formě, pěkně vychlazené ale používám ho i v kuchyni(buřty na pivě, to je specialitka) a rada ho vyzkouším i v kosmetice

jijina

17.07.2019

Občas si vlasy po umytí promasíruji pivem a opláchnu. Výsledek stojí za to. Vlasy mám lesklejší a i barva se oživí. Doporučuji vyzkoušet.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Čočková polévka

Čočková polévka

15 hlasů
1h a 5min 397 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličkový salát

12 hlasů
35min 518kJ 80 Kč

Všechnu zeleninu budete krájet na nudličky.

Ovocný salát

22 hlasů
25min 419kJ 50 Kč

Salát s tvarohem a medem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více