Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

09. 07. 2019

Přes léto u nás bývá plná bedna, protože stavíme domeček a manžel s řemeslníky mají žízeň velikou. Já preferuji pivo ve štrúdlu, nebo v něj obaluji řízky (místo mléka).

Pivo v tekuté formě po sportovní aktivitě je moje droga A poté ještě pivní rohlík v našem místním pekařství

zdeni20

25.07.2019

Pivo mám nejradši v půllitru nebo v jídle, ale taková pivní lázeň taky vůbec není špatná.

pechova

25.07.2019

jako masku na vlasy.

sanula

25.07.2019

No tak jako pivo nejraději jedině vychlazené, točené :D

Pivo si dám ze všeho nejraději k dobrému obědu či při posazení s přáteli v klasické podobě, v půllitru. Z netradičních forem mě napadají buřty na pivu, nebo pivní guláš.

Občas přidávám pivo do marinád při vaření a jednou jsem zkoušela pivní lázně

katkak

25.07.2019

Moc velký pivař nejsem, ale ráda si dám ovocné pivo, nebo namichané pivo se spraitem. Kdysi jsme používaly místo tužidla na vlasy. Občas vyuziju při vaření.

popyna

24.07.2019

nejraději mám pivní pěnu do koupele,buřty na pivu a nebo marinadu na maso na grilování a občas dělám zábal na vlasy z piva.

Ivanda

24.07.2019

Pivo nepiju,manžel a synové to zvládnou i za mě.Ale pivní salám,buřty,nebo guláš na pivu,to je mnamka.Ještě zevně bych ráda vyzkoušela třeba šampon,prý je to dobrá věc.

Pivo mám ráda na pití , jako pivní koupel , nealkopivo na žízeň . A moc ráda bych jej použila i v kosmetice. Nechám se překvapit. Z piva nemůže být nic nedobrého.

Mám ráda pivo v jakékoli podobě-pivní salám,pivní chléb,vuřty na černém pivu...a samozřejmě tekuté. Ráda bych ještě zkusila pivní vlasovou kosmetiku-tu zatím neznám.

kucci

24.07.2019

Pivko sice vůbec nepiji, ale jinak - třeba jako masku na obličej: lžíce piva+bílek+3kapky mandlového oleje -10 minut na obličeji a mlááádnu...nebo dle rady od babičky, když mám unavené nohy - pivo do lavoru, nožky do piva - a po chvíli běhám jako srnka....samozřejmě, že i na vlasy - vlasy proliju pivem, promasíruji, nechám alespoň 5 minut a opláchnu. Využívám ho rovněž v kuchyni při vření a v létě na něj lákám vosy....

Pivo jsem kdysi používala místo tužidla na vlasy.

Pivo já určitě můžu jakkoli! Ale piju ho tak poslední rok dva, přišlo mi paradoxně k chuti až po nějaké viróze, kdy mi pomohlo srovnat žaludek, doporučil mi to kamarád. A od té doby jsem si ho oblíbila! Moc s ním tedy nevařím jako jiné, ale zato si ho ráda takhle po náročném dni na terase vychutnám pěkně vychlazené:))

Jako nápoj ho nesnáším, ale jako ingredience při vaření už tak špatné není. Jelikož mám ale paradoxně vůní chmele ráda, dala jsem pivu šanci v kosmetice. A dobře jsem udělala. Jako oplach na vlasy po mytí je na mé jemné vlasy pivo jako dělané.

adeleee

24.07.2019

Pivo jako takové mám velmi ráda a vím, že je plné vitamínů, které pomáhají jak vnitřně, tak i z venku. Kdysi jsem zkoušela šampon na vlasy s pivními výtažky, ale nebyl nic moc, protože bych měla zájem otestovat tento, abych mohla změnit názor.

Já zatím v jiné než tekuté pitné podobě pivo neměla :) Ale toto vypadá hodně zajímavě. A hlavně od Manufaktury,kterou já miluju :-*

sofie

24.07.2019

Netradičně nevím,asi když grilujeme,tak jim poléváme maso.Jinak.teď v létě hlavně do sebe nalít

RadKon

24.07.2019

Nejraději mám ráda pivo v tekuté formě hlavně teď přes léto.Ale jinak jsme byly s manželem v pivních lázních a to byla pro nás ta nejlepší podoba piva A samozřejmě ještě pivní sprchové gely a šampony

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Květák s kmínem a koriandrem

Květák s kmínem a koriandrem

13 hlasů
50min 568 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s kuřecím masem

23 hlasů
40min 756kJ 148 Kč

Vynikající pokrm z kuřecího masa ...

Hráškový krém

10 hlasů
45min 555kJ 110 Kč

Hrášková polévka se sýrem a slaninou.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více