Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

09. 07. 2019

KrisK

19.07.2019

Já jim leštím dřevěný nábytek, vždycky nanesu trochu teplého piva na hadřík a použiji jako domácí leštěnku. Takže u nás se pivo rozhodně neztratí, samozdřejmě ho konzumujeme i v podobě studeného moku nebo v kuchyni jako marinádu, ale leštění nábytku pivem je fakt top

Pivo nejraději pijeme nebo lijeme pod maso když je děláme na kotlíku, ale četla jsem, že je dobré ho přidat do koupele nebo po zbavení většiny alkoholu používat se šamponem na vlasy, že vrací vlasům lesk. Láká mě to zkusit, ale když bych měla štěstí a testovala, nemusela bych se s tím namáhat. Už vidím, jak si muž pivo při vaření odlívá do talíře místo polívky nebo mi pije pivo z vany A to nemluvím o tom, jakou bych si vysloužila přednášku, jaká je to škoda takhle plýtvat pivem

Pivo nejraději točené. Zkusila jsem ho přidávat i do masky na vlasy.

Nebudu lhát, pivo mi po porodu nechutná tak jako dřív. Pokud tedy mluvíme o pivech klasických a ne nealko pivech s příchutí. Ty si v létě dopřáváme doma opravdu hodně. Osvěží v horkých dnech. O blahodárném účinku piva na vlasy jsem slyšela, ale ještě nezkusila

Pivo v létě vychlazené není špatné.. také je dobré po dobrém obědě na tráveni..nebo ho také používám,když dělám závitky v pivu namočím rýžový plátek a pro mně by bylo zajímavé vyzkoušet kosmetiku

Pivo jako lék na žaludek. Pivo nepiji, nechutná mi. Ale podle rady maminek a babiček používám při bolesti žaludku pro mastném mase. Opravdu pomáhá :)

tak z piva nejraději dělám buřty na pivu a dokonce si s ním i oplachuju vlasy

Já pivo nepiju (leda to ovocné), ale třeba ho miluju různě do marinád na žebírka, buřty atak :) ale takové pivní lázně by taky nemusely být k zahození. Aspoň bych pak voněla muži

Pivo jsem uz zkusila ve forme kosmetiky, ale nejuzasnejsi jsou pivni lazne, na ktere nedam dopustit

lenka.v

19.07.2019

Pivo si dam s radosti vychlazene v lete na zahradce, ale vyuzivam ho pomerne casto i v kuchyni na vareni i peceni.

Jé, pivní kosmetika by byla přímo pro mě! A i manžel by určitě vyzkoušel. Ten je pivař, já ne, já miluju (a často dělám) buřty na pivě, to pak pivo můžu i já)

Pivo mám moc ráda hlavně vychlazené a také jím moc ráda podlevam pečené kuře.

Pivo mi jako nápoj nechutná. Používám ho na vaření, do těstíčka na obalování. Byla jsem však v pivních lázních a to se mi moc líbilo. Vyzkoušela bych pivní kosmetiku. Mám slabé, jemné a roztřepené vlasy. Na ně by si dala pivní kosmetiku ráda. Určitě si to zaslouží.

iva3

19.07.2019

Už kdysi hodně dávno se prodával pivní šampon a byl dobrý...takže bych ráda porovnala...s výrobky Manufaktury jsem vždy spokojená...netradičně pivo do pivního těstíčka na obalování a taky pivní lázně, ale nejlépe v létě chlazené do sklenice

Výborné je pivo do těsta na jablečný závin. Nebo babička vždycky nabádala mojí maminku, aby mi nedávala moc pít černé pivo, protože prý po něm moc rostou prsa, hmm, ale mamka ji zřejmě neposlouchala moc pozorně a zřejmě ho do mě lila po litrech.

Vyzkoušela jsem jen pivní přeliv po umytí vlasů. Ale nejraději mám nefiltrované studené uprostřed parného letního dne

Pivo přidávám , když dělám maso na zelí nebo buřty na pivě. Mám také ráda pivní kosmetiku.

Vyzkoušela jsem pivní kosmetiku a pivní lázeň.

MikiVod

19.07.2019

Pivo se dá použít (požít) na několik způsobů. Já používám pivo na vlasy. Jednou za čas naliji sklenici piva na vlasy, jemně vmasíruji do vlasové pokožky tak, aby se pivo dostalo až ke kořínkům. Nechám působit cca 5 minut a poté propláchnu studenou vodou. Vlasy jsou po této kůře krásně zářivé.

Já bych tedy pivo nekazila, nejraději ho mám ve vychlazeném půllitru :)

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Vepřové ražniči s cuketou

Vepřové ražniči s cuketou

2 hlasy
2h a 0min 545 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelný salát s rozinkami

10 hlasů
30min 326kJ 35 Kč

Salát z červeného zelí s rozinkami.

Pórková polévka s jogurtem

0 hlasů
1h a 5min 274kJ 99 Kč

Pórková polévka s brambory, jogurtem a anglickou slaninou.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více