Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

09. 07. 2019

Nejradši pivo klasicky vypiju :) ale mám ho ráda i do receptů, když vařím, pivní kosmetiku jsem ještě nezkoušela. Až budou děti větší, tak si zajdu do pivních lázní, kde se v pivu vykoupu

Já jsem ještě z té generace, kdy se v kadeřnictví používalo na vlasy místo tužidla pivo i s pěnou. Jinak si dávám chlazené pivečko (ne často) s manželem, nebo na rodinném rautu. Chutná mi Birell světlý.

Kati_s

17.07.2019

Nejradej mám pivo v tekuté formě😁Mám nejraději ochucena,občas jsi dáme s manzelem nebo na rodinných sešlostech. Ale vím že kdysi v kadeřnictví používalo na vlasy místo tužidla pivo i s pěnou. Kosmetiku obsahující pivo,jsem ještě nikdy nezkousela,tak jsem na to hodně zvědavá,ale navštívila jsem jednou pivní lázně:)

Mám ráda Králíka na pivě, kterého peče můj taťka. Většinou v létě, když jsme celá rodina na chalupě. Je to velká dobrota. :)

Já mám moc ráda kuřecí rarášky, do těstíčka se přidá pivo 😊

evikh

17.07.2019

No jelikož pivo kvůli jeho hořkosti moc nemusím. Tak jednoznačně jako pivní lázeň v rámci welness

Dělávám vynikající pivní těsto na štrúdl. Moc dobré, křehké, oblíbené v celé rodině. Deci a půl piva do těsta, které je pak vláčné, netrhá se a vydrží déle čerstvé.

lissey

17.07.2019

Už jste zkusili buřty na pivě? To je dobrota. Kvalitní uzenina, černé pivo, dobrý kečup, cibule a čerstvý chleba k tomu. Budete nadšení .

Moje babička si do piva ráda namáčela tvarůžky. Já jsem tomu na chuť díky bohu nikdy nepřišla. Naštěstí mi to pivo neznechutilo a občas si ho s chutí dám. Proto bych ráda vyzkoušela i pivní kosmetiku (věřím, že její vůně bude příjemná a ne tak oslňující jako babiččino pivo).

Asi nejvíc u nás frčí na pečení "pivních rohlíků" a pak v letní sezóně jako náplň do "lapačů vos"

tory

17.07.2019

Já byla v pivních lázních a bylo to fakt příjemné, takže asi tak

Nejradej mám pivo v tekuté formě😁Mám nejraději ochucena,občas jsi dáme s manzelem nebo na rodinných sešlostech. Ale vím že kdysi v kadeřnictví používalo na vlasy místo tužidla pivo i s pěnou. Kosmetiku obsahující pivo,jsem ještě nikdy nezkousela,tak jsem na to hodně zvědavá,ale navštívila jsem jednou pivní lázně:)

Nejraději mám pivo úplně klasicky, pěkně vychlazené někde na zahrádce Případně i na vaření, přidávám ho například do marinád na grilování a milujeme buřty na pivu

Nejraději v marinádach To maíčko i v zimně dodá pocit letního grilování A jednou jsme dbyla s kámoškou v pivních lázních - to bylo taky fajn

janeve

17.07.2019

ráda vyzkouším pivní lázně, pivo mám ráda v marinádě na maso

ledo

17.07.2019

V netradiční podobě používám pivo na podlití špekáčků. Špekáčky na pivu jsou oblíbeným letní obědem a milujeme ho všichni včetně dětí, protože veškerý alkohol vyprchá a zůstane jen báječná chuť.

Buřty na pivu :D dokonalé spojení piva s uzeninou na labužnický způsob

bogape

17.07.2019

Jsem manželka pivaře a pivo u nás doma fakt můžeme. Největší libůstka jsou tvarůžky naložené v pivu a k tomu pivo, po tom se můžeme umlátit doma. Jinak jsem podpůrci domácích malých místních pivovárků, kterých je na severní Moravě dostetak, nejlepší je Beskydský pivovárek, Koníček, nebo Kohut :)

Izzylka

17.07.2019

Používám na těstíčko a obaluji tím vše možné. Je to mňamka. A čas od času použiju jako "zálivku" na vlasy. Vlasy proleju pivem a pak normálně umeju. Dělá to zázraky

petrac

17.07.2019

Pivo ve všech podobách - v kosmetice, do vaření a samozřejmě i na pití, to především

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Vepřová kotleta s kumquaty

Vepřová kotleta s kumquaty

14 hlasů
1h a 20min 504 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličkový salát

12 hlasů
35min 518kJ 80 Kč

Všechnu zeleninu budete krájet na nudličky.

Ovocný salát

22 hlasů
25min 419kJ 50 Kč

Salát s tvarohem a medem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více