Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

09. 07. 2019

Nejradši pivo klasicky vypiju :) ale mám ho ráda i do receptů, když vařím, pivní kosmetiku jsem ještě nezkoušela. Až budou děti větší, tak si zajdu do pivních lázní, kde se v pivu vykoupu

Já jsem ještě z té generace, kdy se v kadeřnictví používalo na vlasy místo tužidla pivo i s pěnou. Jinak si dávám chlazené pivečko (ne často) s manželem, nebo na rodinném rautu. Chutná mi Birell světlý.

Kati_s

17.07.2019

Nejradej mám pivo v tekuté formě😁Mám nejraději ochucena,občas jsi dáme s manzelem nebo na rodinných sešlostech. Ale vím že kdysi v kadeřnictví používalo na vlasy místo tužidla pivo i s pěnou. Kosmetiku obsahující pivo,jsem ještě nikdy nezkousela,tak jsem na to hodně zvědavá,ale navštívila jsem jednou pivní lázně:)

Mám ráda Králíka na pivě, kterého peče můj taťka. Většinou v létě, když jsme celá rodina na chalupě. Je to velká dobrota. :)

Já mám moc ráda kuřecí rarášky, do těstíčka se přidá pivo 😊

evikh

17.07.2019

No jelikož pivo kvůli jeho hořkosti moc nemusím. Tak jednoznačně jako pivní lázeň v rámci welness

Dělávám vynikající pivní těsto na štrúdl. Moc dobré, křehké, oblíbené v celé rodině. Deci a půl piva do těsta, které je pak vláčné, netrhá se a vydrží déle čerstvé.

lissey

17.07.2019

Už jste zkusili buřty na pivě? To je dobrota. Kvalitní uzenina, černé pivo, dobrý kečup, cibule a čerstvý chleba k tomu. Budete nadšení .

Moje babička si do piva ráda namáčela tvarůžky. Já jsem tomu na chuť díky bohu nikdy nepřišla. Naštěstí mi to pivo neznechutilo a občas si ho s chutí dám. Proto bych ráda vyzkoušela i pivní kosmetiku (věřím, že její vůně bude příjemná a ne tak oslňující jako babiččino pivo).

Asi nejvíc u nás frčí na pečení "pivních rohlíků" a pak v letní sezóně jako náplň do "lapačů vos"

tory

17.07.2019

Já byla v pivních lázních a bylo to fakt příjemné, takže asi tak

Nejradej mám pivo v tekuté formě😁Mám nejraději ochucena,občas jsi dáme s manzelem nebo na rodinných sešlostech. Ale vím že kdysi v kadeřnictví používalo na vlasy místo tužidla pivo i s pěnou. Kosmetiku obsahující pivo,jsem ještě nikdy nezkousela,tak jsem na to hodně zvědavá,ale navštívila jsem jednou pivní lázně:)

Nejraději mám pivo úplně klasicky, pěkně vychlazené někde na zahrádce Případně i na vaření, přidávám ho například do marinád na grilování a milujeme buřty na pivu

Nejraději v marinádach To maíčko i v zimně dodá pocit letního grilování A jednou jsme dbyla s kámoškou v pivních lázních - to bylo taky fajn

janeve

17.07.2019

ráda vyzkouším pivní lázně, pivo mám ráda v marinádě na maso

ledo

17.07.2019

V netradiční podobě používám pivo na podlití špekáčků. Špekáčky na pivu jsou oblíbeným letní obědem a milujeme ho všichni včetně dětí, protože veškerý alkohol vyprchá a zůstane jen báječná chuť.

Buřty na pivu :D dokonalé spojení piva s uzeninou na labužnický způsob

bogape

17.07.2019

Jsem manželka pivaře a pivo u nás doma fakt můžeme. Největší libůstka jsou tvarůžky naložené v pivu a k tomu pivo, po tom se můžeme umlátit doma. Jinak jsem podpůrci domácích malých místních pivovárků, kterých je na severní Moravě dostetak, nejlepší je Beskydský pivovárek, Koníček, nebo Kohut :)

Izzylka

17.07.2019

Používám na těstíčko a obaluji tím vše možné. Je to mňamka. A čas od času použiju jako "zálivku" na vlasy. Vlasy proleju pivem a pak normálně umeju. Dělá to zázraky

petrac

17.07.2019

Pivo ve všech podobách - v kosmetice, do vaření a samozřejmě i na pití, to především

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Penne s chřestem a lososem

Penne s chřestem a lososem

5 hlasů
55min 480 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s cherry rajčaty

12 hlasů
40min 776kJ 50 Kč

Oběd připravený během 30 minut.

Treska se slaninou a květákem

11 hlasů
55min 446kJ 150 Kč

Rybí filé zapečené s květákem a sýrovou omáčkou.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více