Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Samolepicí jmenovky pro děti Mama Labels

15. 07. 2019

Moje vnučka půjde do první třídy, zatím se moc těší. Neví, že všechno už bude jinak. Jmenovky by nám ušetřily spoustu popisování.

lucier

5. 8. 2019

seznámení s mojí nejlepší kamarádkou, která je se mnou už přes třicet let

asi nejkrásnější den byl karneval ve školce

ingridh

5. 8. 2019

nejintenzivněnší zážitek byl rozloučení se školou

warpik

5. 8. 2019

mou první školní lásku

hanask

5. 8. 2019

ve škole to byl pokus na chemii, který se vůbec nezdařil a nadělal pěknou paseku

fsk

5. 8. 2019

já si ze školky pamatuju jen to skělé hřiště a jízdu na tříkolce

ve školce proběhla moje první pusa

nejkrasnější den byl polední, kdy se všechny děti převlékly do kostýmů a spalo se ve školce i přes noc

kuky

5. 8. 2019

prvni den ve skolce, kdy jsem probulel cely den zalezly pod stolem

Wevuli

5. 8. 2019

Testování se mi akorát hrozně hodí, jelikož syn 3,5roku bude do školky a já přemýšlela jak mu podepíší věci... Byly by jsme velice pocteny

moona

5. 8. 2019

Testování je akorát načasováno ze syna bude prvňáček a dcera půjde poprvé do školky A můj zážitek ze školky, co mě první napadlo, byl karneval a kostým cikánské tanečnice a ze školy fotka u tabule s počítadlem, co má asi každý prvňák a nejsilnější bylo asi loučení se základkou :)

Zdravím, mám dvě holčičky 4 (školkákačka) a 6 let (budoucího prvňáčka) a testování přichází právě včas :) Ve školce si pamatuji jak při spinkání jsem musela mít zavřené oči a běda, jak jsem je otevřela...ach, jak já jsem to nesnášela...nemohla jsem nikdy usnout v cizím prostředí. Ve škole jsem milovala třídní výlety a přestávky :) prostě kolektiv!

majkyyx

5. 8. 2019

Když jsem od spolužáka dostal kamenem do hlavy, ale dělali jsme jako že nic

annella

5. 8. 2019

Dodnes si pamatuji , jak voněla po celé třídě ve školce káva , kterou si paní učitelka nosila v termosce.

Ráda vzpomínám, když jsem bývala u babičky a ona vařila ve školce a brala mě sebou za dětmi si hrát.

sarkah

5. 8. 2019

Moc ráda jsem chodila do školky,měla jsem tam úžasnou babičku. A s ní jsme všichni rádi trávili čas,byla moc hodná .

Jamca

5. 8. 2019

Ja si nejvic pamatuji na zážitek z druhé třídy, kdy jsem za zlobení musela před tabuli natáhnout ruce a velkou rakoskou jsem přes ne dostala. Bylo to ucinne a vychovne pro všechny:).

Ramiko

5. 8. 2019

Pro mne byl asi nejsilnější ten první den ve škole. Připadala jsem si strašně důležitě a moc jsem se těšila. A paní učitelka byla ta nejhodnější a nejtrpělivější, jakou jsem kdy měla, dodnes i po více než 35 letech na ni s láskou vzpomínám. A jsem zvědavá, jaká bude od září škola pro syna, ten to má zatím lidově řečeno těžce na háku

Nejvíce si pamatuji, ze se mi do školy nikdy nechtělo vstávat a kdyz jsem tam byla, tak jsem počítala vteřiny kdy bude přestávka, anebo pujdu domu

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Hovězí maso se žampiony

Hovězí maso se žampiony

3 hlasy
1h a 35min 513 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuličky z vepřového masa v okurkové omáčce

5 hlasů
1h a 10min 768kJ 150 Kč

Kuličky z mletého masa v okurkové omáčce se sýrem.

Lilek plněný bylinkovým sýrem

1 hlas
1h a 5min 755kJ 130 Kč

Plněný lilek patří k nejoblíbenějším úpravám této zelenin...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více