Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento

15. 07. 2019

Šla bych určitě s manželem a s našimi přáteli. Na ostrov bych si vzala svého manžela, protože ten mi je vždy oporou.

Vzala bych s sebou manžela, se kterým máme za sebou asi 80 únikovek a tohle jsme ještě nezažili a pak nejlepší kamarádku s manželem.. A na pustý ostrov bych si vzala syna..

Luse

6. 8. 2019

Na Futurento bych s sebou vzala partnera a nejlepšího kamaráda s jeho mladším bratrem - takto už jsme byli na několika hrách a skvěle nám šla spolupráce. Na ostrov bych s sebou vzala Toma Hankse, ten už přece jednou na ostrově ztroskotal... a je moc sympatický. ;)

Meffy

5. 8. 2019

Na opuštěný ostrov bych si s sebou vzala určitě manžela, protože vím, že by mě nenechal dlouho vyšilovat, ale postaral se o nás oba. Do hry bychom pak rádi přibrali naše nejlepší kamarády, kteří při nás stáli již od začátku vztahu, svatbu nám společnými silami odsvědčili a nyní nám dělají společnost a naši synové se spolu kamarádí.

Elizej

5. 8. 2019

Ahoj 🙂 Nová hra, kterou jste tu uvedly mě a mé 3 kamarádky moc zaujala! Zní to super! Všechny jsme se zúčastnily již několika escape game, různých netradičních závodů a teď jsme si společně vyzkoušely několika týdenní dobrodružství v USA. Rády bychom vyzkoušely tuhle zajímavou novinku a mohly poté poreferovat našim známým, kteří jsou stejně zapáleni do podobných aktivit. K uvedeným otázkám bych dodala, že 4členný tým by byl složen ze 4 žen ve věku průměrně 25 let a na opuštěný ostrov bychom si s sebou vzaly Chucka Norrise 😀 S pozdravem

amarie

4. 8. 2019

Vzala bych s sebou určitě brachu a dva Fandy . A na ostrov - je těžké vybrat jednu osobu ... ale asi by to byl přítel

vesellu

4. 8. 2019

Na pustý ostrov bych si vzala mamku a na únikovku manžela a kamarádku s přítelem.

rarach

4. 8. 2019

vzala bych manžela a sestru s manželem. Únikovky milujeme. A na pustý ostrov dceru.

Do týmu bych si vzala svého přítele, sestru a jejího přítele. A na pustý ostrov? Přítele

Oxana1

4. 8. 2019

Na opuštěný ostrov bych si vzala svého partnera. A tým bych vytvořila z partnera a nejbližších přátel :) Těším se 💝

Do týmu bych přibrala svého muže a kámošku s mužem. Těžká otázka, koho bych si vzala na pustý ostrov, když už máme děti..asi bych překecala svou macechu, je s ní sranda, práce se nebojí a když si s sebou vezmeme i scrable, tak budeme mít o zábavu postaráno

vlahy

4. 8. 2019

Na týmovou hru bych vzala manžela a kamarády (manželský pár) se kterým se pravidelně scházíme a hrajeme deskové hry na pustý ostrov bych si vzala svého malého synka Mirečka

elinkas

4. 8. 2019

Vzala bych s sebou svého přítele,nejlepší kamarádku a jejího přítele A na opuštěny ostrov bych jela se svým přítelem

Hrála bych se svým snoubencem a jeho bratrem, kteří jsou blázni do her a virtuální reality, a pak bych vzala ještě svou nejlepší kamarádku, která mi zároveň půjde jako svědek na svatbu. Na pusty ostrov bych vzala samozřejmě budoucího manžela. Přece jenom vty dobrém i zlém, ze ano?😁👍

Testovala bych se setrou a dalšími přátely. Na pustý ostrov nechciiiii 😂

Tým bych vytvořila s mým 16-ti letým synem, jeho nejlepším kamarádem a kamarádkou (17 let). Na opuštěný ostrov bych si určitě vzala svou malou dceru umí bezvadně chytat ryby

V mém týmu by byl určitě manžel a dále bychom s sebou vzali sestřenici s přítelem. A na opuštěný ostrov bych s sebou vzala manžela, někdy si říkám, že bych takový opuštěný ostrov opravdu potřebovala.

rmarci

2. 8. 2019

na opusteny ostrov bych vzala jen manzela, na hru byhc se tesila s manzelem, moji sestrenici a jejim manzelem, jsme souteziva rodina a tohle je presne typ zabavy pro nas :)

velinka

2. 8. 2019

My jsme strašně soutěživá rodina, tak já bych vzala manžela, dceru a přítele a neskutečně by jsme si to užili. Jezdíme pravidelně do Prahy na únikové hry.

simater

2. 8. 2019

Určitě bych vzala manžela, je to velká hračička. Dokáže si poradit s každým problémem a šifrou miluje deskové hry a geocaching. A spolu s námi by šel další pár, kamarádi, s kterými právě rádi hrajeme deskovky a kteří jsou pro každou legraci. Na pustý ostrov bych vzala manžela, je to asi jediná osoba, se kterou se shodnu na většině názorů a nápadů. Nejlepší parťák :)

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Telecí na bílém víně

Telecí na bílém víně

7 hlasů
1h a 30min 317 kJ 320 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více