Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento

15. 07. 2019

Na opuštěný ostrov bych si sebou vzala kamarádku, protože manžela bych určitě chtěla hned první den zamordovat a do týmu bych vzala manžela, milence a maminku

zewlice

01.08.2019

Na opuštěný ostrov bych jela sama, protože s někým (třeba se snoubencem) bych si už nepřišla jako na opuštěném ostrově! Jinak bych na hru vzala partu kamarádů a pravděpodobně i svého kamaráda Aleše, který dělá pro pražské unikovky. Tyto hry prostě mou (mileniálskou) generaci baví!

Gallaxy

01.08.2019

Na opuštěný ostrov jsem váhala mezi synem a manželem. Ale syn je malinký a měl by zůstat v bezpečí :) S manželem bych spíše přežila. Na týmovou hru mám jasno hned, máme už svůj ustálený tým: já, manžel, můj brácha a jeho partnerka. V tomto složení za sebou máme již více týmových her a dokážem ocenit kvalitní :)

Tak tedy představuji můj dream team. Šla bych samozřejmě já, dospělák s duší dítěte, a můj přítel, který procestoval Nepál a miluje postapo, takže tohle je něco pro něj. Dále bych přizvala kamarádku, která bez tašky deskovek nevyleze z baráku. A jejího kluka, kterej tak nějak dělá, co se mu řekne. A na pustý ostrov bych si vzala toho mého dobrodruha. Ne že bych se bez něj neobešla, ale kdo by zabíjel pavouky.

Nessa58

01.08.2019

Náš tým by byl složen ze mě, přítele a mé mamky s bráchou, už jsme spolu vyřešili pár únikovek, takže tohle by byla hezká výzva. Na opuštěný ostrov bych s sebou vzala přítele :D

dady

01.08.2019

Opuštěný ostrov by se mnou určitě sdílel můj manžel.No a hru bych vyzkoušela s manželem a s jeho kamarádem,který by vzal taky ženu.

Maag

01.08.2019

Náš tým bych vytvořila z mojí rodiny - já, manžel a dva synové. Už dlouho si pohráváme s myšlenkou něco takového podniknout, ale zatím jsme to nezrealizovali. Takže účast v testování by byla super. Na pustý ostrov bych vzala manžela, určitě by vymyslel jak se dostat pryč a když ne, aspoň bych se nenudila

redmilk

31.07.2019

Vzala bych s sebou přítele a kamarádku s manželem. Jsme parta,která spolu jezdí i na unikovky, tohle by pro nás bylo super dobrodružství. Na ostrov bych vzala pritele.

Aneta83

29.07.2019

Určitě by byl složen ze mě, přítele, a pak chvilku dilema...no kdo to dá .. ááá už vím mé dvojčete bratr a jeho partnerka na ostrov do baťůžku snad celou rodinu, ale fyzicky přítele

Náš tým by tvořil manžel a naši kamarádi.Na pustý ostrov bych vzala Robinsona,protože ten už ví jak na to

RIVKA

29.07.2019

určitě nás tým by tvořili já,muž,a naši nejlepší kamarádi-)a na pustý ostrov bych si vzala jedin manžela.-)na toho je nej,,,,spolehnutí.-)a dá se mu věřit ve všem.-)

tak tým bych tvořila já amuůj muž naši sousedé. no a koho na opuštěný ostrov? mám naprosto jasno : byl by to Michael "Krokodýl Dundee"

jiji

28.07.2019

Určitě bych sestavila se svým mužem a kamarádkou , která by také vzala svého manžela...rádi spolu podnikáme různé akce..

Náš super tým by tvořil manžel a náš další spřízněný manželský pár :). Sice nás kamarád trošku brzdí, ale manžele kamarádek si nevybíráme, že. ))). Na ostrov bych si vzala naši nejmladší dcerku, je totiž hrozně roztomilá, takže by připoutala pozornost a nějaká loď by nás určitě zachránila ).

Dobrý den, neradi s amnželem nesedíme jentak doma, ale raději podnikneme nějaký akční výlet. Vztah v tom samém duchu má i moje sestra se svým přítelem. Dost často podnikáme různé výlety, ale spiše akčního typu. Nedávno jsme byli na únikové hře, proto si myslím, že toto by pro nás bylo skvělé vybítí a odreagování. Budeme se těšit na společný výlet a horu zábavy.

Jako tým bych šla s mou mamkou, taťkou a mým bratrem. Několikrát do roka jezdíme na různé skupinové hry jako například na únikové hry apod. vždy se hrozně nasmějeme a odneseme si spoustu zážitků a vzpomínek. Na opuštění ostrov bych vzala svého přítele s kterým žiji. Nikoho jiného bych semnou nevzala, protože by to semnou a s mými náladami nepřežil a on už je zvykli.

Do svého týmu bych si vzala svého muže a setru s manželem. Na pustý ostrov bych nikdy nechtěla, ale jako doprovod jedině můj manžel, ostatní lidé z mého okolí by tam totiž se mnou nevydrželi a utekli mi, takže jasná volba)))

Náš tým by se skládal z manžela a pozvala bych mladšího bráchu s přítelkyní. Eventuálně nějaký spřátelený pár :) Na opuštěný ostrov bych si vzala svého manžela.

Nás čtyřclenny tým by se skládal z přítele , sestry, jejího přítele a mě. A na opuštěný ostrov bych si vzala přítele, doslova by to byl únik před všemi nástrahy každodenního života a dost velký odpočinek Máme zasebou několik escape games, tak nějaká nová hra by nám přišla vhod.

Amandil

24.07.2019

Složení mého čtyřčlenného týmu znám úplně přesně. Byl by tam můj přítel a naši nejlepší kamarádi, kteří jsou na tuto výzvu jako stvoření. Už jsme společně absolvovali více takových her a vždycky jsme ze sebe vydali to nejlepší. A na opuštěny ostrov bych si samozřejmě taky vzala svého přítele.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Banánová rýže

Banánová rýže

15 hlasů
40min 802 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachna plněná kyselým zelím

11 hlasů
1h a 50min 679kJ 190 Kč

Recept na plněnou kachnu, kterou neplníme tradičně jab...

Tilapie s citronem a šalotkou

10 hlasů
35min 333kJ 105 Kč

Jednoduché, zdravé a velmi chutné.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více