Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Funkční pamlsky pro psy Brit Functional Snack

16. 07. 2019

Největší radost je vždy, když se vrátíme z práce Chtěla bych vyzkoušet Mobility + Skin and Coat + Mineral

majkyyx

06.08.2019

Vybírám trojici Mineral, Mobility a Antiparasitic, náš miláček má moc rád mazlení a samozřejmě nějakou tu dobrůtku určenou speciálně pro zvířátka...

lucier

06.08.2019

vybrala bych k testování Mobility, imunity a endurance. a tou největší radostí je, když může jenom klidně ležet a nechat se drbat

největší radost má z dovádění v parku - Skin and Coat,Endurance a Mobility

Antistress,Dental a Immunity by zkusis naše psí parťačka, která kvůli scény množírenské minulosti může jen mňamky kvalitní a po troškách

Moc ráda bych vyzkoušela varianty MINERAL, DENTAL a ANTIPARASITIC, protože náš hafan pořád pobíhá ve vysoké trávě, je plný klíšťat a čištění zubů opravdu nemá rád. A čím mu udělám radost? Dlouhou procházkou a aktuálně i návratem z dovolené :D

Rádi by jsme vyzkoušeli pamlsky Light, Endurace a Dental jsem australský ovčák a dobrůtky moc miluji

Wevuli

05.08.2019

Moc ráda by ochutnala naše 4noha láska cass

Radost našemu chlupáči udělá úplně jakákoliv mňamka. Ikdyz nejradši má obyčejný piškoty tak by určitě touhle mňamkou nepohrdl. Vyzkoušet bych pro něj chtěla - Dental, antiparasitic a mobility.

anezka

05.08.2019

Nejvíce bychom já a moje fenky měly zájem o pamlsky Antistress , Skin and Coat a Dental. Mým fenkám nejvíce udělám radost výletem nebo procházkou.

Nejraději bych pro své dva pejsky k testování Skin and Coat, Antistress a Endurance. Největší radost mají z pohybu a dobrého jídla, také z procházky. Ale největší radost byla, když jsem jim na zahradě napustila nafukovací bazének, to byla pro ně extáze, skákat do vody a ven

Imunity, Snack Dental Venison a Snack Endurance Lamb. A největší radost mému miláčkovi udělá pořádná kost od řezníka , dlouhá procházka a podrbání za ouškem

Imunity, Dental, Skin and Coat. Naše fenka má nejraději vepřové ouško nebo kus masa.

Ahoj :) Ráda bych pro pejska vyzkoušela pamlsky Endurance, Antistress a Mineral. Sama pejska bohužel nemám, ale moc ráda chodím venčit pejsky z útulku a nebo si pejsky půjčuju od známých a beru je na hory. Tímto jim dělám největší radost a ta by se určitě ještě znásobila, kdybych je mohla odměnit těmito dobrotami:) Mějte se hezky. Hanka

Ahoj, můj pejsek shih-tzu by určitě rád vyzkoušel tyhle tři druhy pamlsků - Antiparasitic, Mobility a Skin and Coat. Tyhle tři by mu určitě chutnaly nejvíce :) je to mlsoun.

Elizej

05.08.2019

Ahoj 🙂 Ráda bych pro mojí borderku vyzkoušela produkt Endurance, Skin and Coat a Dental. Co mému hafanovi udělá největší radost? Samozřejmě procházka a kostička pro psy po ní.

VlnaCZ

04.08.2019

Naši huskouni jsou někdy až příliš živí a veselí a moc se jim poslouchat nechce, ale za chutnou dobrůtku udělají cokoliv. Tím jim uděláme radost vždycky. V testu bychom s nimi vyzkoušeli Brit Antiparasitic, Recovery a Light.

dennas

04.08.2019

Náš pejsek by rád otestovat tyto pamlsky: Light, Mobility a Dental. A co mu udělá radost? Samozřejmě to nejméně vhodné, jako jsou salámy a šunky.

Ráda bych vyzkoušela tyto psí pamlsky,jelikož se pořád nemůžu strefit do vhodných pamlsků pro našeho pejska a už mě to začíná štvát! Samozřejmě bych je propagovala všude možně.

Kleris

04.08.2019

Hezký den, máme dva chlupáče fenku z útulku a pejska 13 let, bylo by fajn je udrže i na stará kolena aktivní a fit, takže bych jim dopřála pamlsky: snacky Mobility s ananasem, Snack Dental Venison a třetí Snack Endurance Lamb . A největší radost našim miláčkům udělá dlouhá prochajda a pomazleníčko

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

Krůtí maso plněné banánem

Krůtí maso plněné banánem

12 hlasů
60min 516 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapékané brambory se zelím

19 hlasů
1h a 15min 495kJ 85 Kč

Jednoduchý recept na vynikající zapékané brambory se s...

Pstruh s kapary

2 hlasy
40min 980kJ 210 Kč

Velmi jednoduchá a rychlá příprava pstruha.

Poradny

Jak probíhá sociální šetření, mohou mi odejmout dávku?

Dobrý den,podle zákona o pomoci v hmotné nouzi jsou pracovníci úřadu práce oprávněni vstoupit do ... Více

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více