Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

29. 07. 2019

Nejvíce se mi líbí fialová sešívačka. Opravdu nejcennější jsou pro mě rozvodové papíry. Ale důležitých dokumentů mi za celý život prošlo rukama mnoho.

Urcite fialovou, aby mi ladila v kancelari s kelimkem na tuzky . Nejdulezitejsi pro me jako osobu kupni smlouva na prvni byt. Nejdulezitejsi dokument, ktery jsem drzela v ruce byla asi autorizacni smlouva autosalonu a autoservisu ve firme kde pracuji,

Ivkn

21.08.2019

Chtěla bych metalickou zelenou, hodila by se nám do práce Nejdůležitější dokument co jsem kdy držela v ruce, byla smlouva k úvěru na náš byt

holcice

21.08.2019

Fialovou Smlouvu o přepisu domu od rodičů

lenkita

21.08.2019

Ráda bych testovala zelenou vpravo dole. Nejcennější dokument byl pro mě rodný list mé dcery.

xverca

21.08.2019

Metalickou růžovou, určitě svoji diplomku.

Kytinka

21.08.2019

já bych ráda oranžovou a nejcenější dokument bylo Osvědčení,

Jo a barvu modrou!

Nejcennější byla asi bankovka s Masarykem. To je jediný dokument, na který bych sešívačku nevzala.

Metalickou fialovou Nejcennější dokument pro mě byl diplom o bakalářském titulu na vysoké škole

Modrou 😇 nejcenější byly vždy rodné listy mých děti, když jsem odcházela z porodnice 💓

JITA72

21.08.2019

ledově modrou, rodné listy dětí

Moc se mi líbí a k mým očím i věcem se hodí ledově modrá sešívačka. Za svůj život jsem měla v ruce dost důležitých dokumentů, magisterský i doktorský diplom, oddací list, dokumenty ministerské z práce, výukové materiály pro studujících, matriky, sepsané plány na teambuildingové aktivity na služebních cestách, materiály a aktivity pro děti... Mezi ty nejdůležitější ale patří rodné listy našich dvojčat...bez nich by to prostě nebylo ono.

nukinka

21.08.2019

Ráda bych testovala metalickou fialovou (levandule), nejcennější dokument pro mě rodný list našeho syna

Růžovou :) kupní smlouvu nového domečku.

Rád by som skúsil oranžovú zošívačku a asi najdôležitejší dokument pre mňa doteraz bola prvá pracovná zmluva :P

iveta63

21.08.2019

Nejraději bych testovala metalickou modrou sešívačku a co se týká nejcennějšího dokumentu -rozvodové papíry

Vladoma

21.08.2019

Vybrat jednu barvu je těžké, metalická fialová mne oslovila nejvíce, ale vybrat nejcennější dokument je mnohem těžší. Za život se jich nashromáždilo víc a každý má velkou váhu - maturitní vysvědčení, oddací list, rodné listy dětí,....vnoučat, koupě bytu, domu, vysokoškolské diplomy dětí...opravdu nevím, který je nej nej nej.

Ráda bych vyhrála vaší sešívačku

Hajdule

21.08.2019

Těžká volba barvy, všechny jsou krásné - tak třeba metalická oranžová. Nejcennější dokument - rodný list syna, když jsem si po 15 letech maximálního snažení o mateřství myslela, že už nemám šanci.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Ryba se sójovou omáčkou

Ryba se sójovou omáčkou

16 hlasů
40min 299 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená vepřová panenka

16 hlasů
55min 729kJ 168 Kč

Vepřová panenka zapečená se sýrem.

Bůčková roláda

17 hlasů
2h a 0min 1052kJ 155 Kč

Roláda plněná mletým masem a žampióny.

Poradny

Bude mi končit RD a RP, na co mám nárok?

Dobrý den,je zapotřebí rozlišovat mezi rodičovskou dovolenou a čerpáním rodičovksého příspěvku - ... Více

Mohu během neplaceného volna mít jiné zaměstnání?

Dobrý den,ano, během čerpání neplaceného volna můžete začít pracovat pro jiného zaměstnavatele na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více