Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustný chránič Micropur od ScanQuilt

29. 07. 2019

majkyyx

15.09.2019

Ve své domácí posteli je to nejlepší, málokde mám tak příjemné prostředí... Velikost 180x200 cm, barva tmavě modrá

Nejlépe se mi spí doma vedle manžela, cítím se v bezpečí a milovaná přála bych si 180x200 cm, barva modrá

Verdona

15.09.2019

Nejlépe se mi spí doma - všude dobře, doma ve své postýlce nejlépe Zvolila bych rozměr 90x200 cm a prostěradlo barvy modré.

Nejlépe se mi spí u dcery. Bydlí u Jizery a velmi blízko splavu. Krásně tam šumí voda a voní to tam lesem, loukou a vodou. Přemíra kyslíku mně vždycky dostane hodně brzo do postele. Se slepicema chodím spát a kokrhání kohouta mně budí. U sousedů na zahradě běhá pštros, kachny, husy, slepice.... prostě pohodička. Chránič a prostěradlo bych ozkoušela na velkou dvojpostel barva napínacího prostěradla JERSEY LYCRA fuchsiová.

Nejlepe se mi jako asi vetsine spi ve vlastni postylce a o vikendu. Rada bych otestovala cihlovy odstin s rozmery 180x200.

lidka28

15.09.2019

Nejlépe se mi spí doma, protože jsme si nedávno pořídili nové kvalitní matrace. Testovat bych si přála rozměr 90x200cm a barvu smetanovou.

zdeni20

15.09.2019

Doteď se mi nejlépe spí doma u rodičů v mém "starém" dětském pokojíčku. Pod péřovou duchnou se cítím v bezpečí a krásně se mi spí až do pozdního dopoledne. Ráda bych testovala rozměr 180x200 cm, barvu máme nejraději modrou.

anninek

15.09.2019

Nejkrásněji se mi spí na chatě v Tatrách, s výhledem na Kriváň a studenými rány, zachumlaná do peřin s mým nejmilejším Rozměr 160x200cm, barva smetanová.

dady

15.09.2019

Všude dobře, doma nejlíp a já se vždycky těším domů až se pořádně vyspím ve své posteli.Ráda vyzkouším zelenou barvu 90x200 cm

lale

15.09.2019

Nejlépe se mi usíná doma, protože je to prostředí , které mám ráda a jsem tam spokojená.Velmi moc bych si přála vyzkoušet velikost 180x200 a moje nejoblíbenější barva je červená, která by se mi v ložnici moc líbila.

janaro

15.09.2019

Nejradeji spim na posteli doma-vybirali jsme velmi pohodlnou postel,akorat mekkou. Jinde to neni ono. Rada bych testovala rozmer 180 x 200,barva stredne fialova :)

Nejradeji spim doma a vzdy mam pocit, ze jinde se proste nevyspim. Sice spim, ale holt doma je doma a tam jssm alespon pp spatnu odpocata. Rozmer urcite 180x200cm a barva zelinkava

Joplin

14.09.2019

Samozřejmě se mi nejlépe spí doma,ale nedělá mi problémy přespat i jinde-tedy pokud je tam klid a kvalitní lůžko.Vybrala bych si prostěradlo s rozměry 200 x 180 cm,sv.zelené barvy.

Nejkrásněji spím spokojeně ve své posteli doma. S časem se stávám "labužníkem" i na spaní, protože doma je doma a moje postýlka je nej, nej. Jen mi po ní nesmějí skákat naše "zlobidla" a protože jsou ještě "minilidé", tak dojde občas i k nehodě. Věkem se to snad zlepší a teprve později, v "dalším věku" zase zhorší. Velmi ráda bych otestovala velikost 180x200 v tmavě hnědé barvě.

Nejlépe se mi spí doma, protože všude dobře, doma nejlíp a vyzkoušet bych chtěla modré prostěradlo 90x200

Je mi jedno kde spím, důležité s kým. Ráda bych testovala rozměr 160x200 a barvu červenou.

melirka

14.09.2019

Ahoj, ráda vyzkouším prostěradlo s chráničem, protože si myslím, že vyspat se dobře je základem všeho. Usínám všude, kde je postel , takže všude dobře- v posteli nejlépe. V případě vyzkoušení upřednostňuji rozměr 90/200 a třeba bílé barvy.

hingrid

14.09.2019

rozměr bych si vybrala 180x200 cm a bílou barvu. nejlépe se mi spí, když se mi podaří uspat tu naši divošku, co máme v pěstounské péči a můžu si chviličku odpočinout v naší posteli

snany

14.09.2019

Nejlépe se mi spí když všichni spí a klidně kdekoliv. Mám tři děti tak oceňuji více klid než místo rozměr bych zvolila 180x200 a barva béžová

Nejlépe se mi spí kdekoli kde vedle mě je můj miláček. Ať venku na louce nebo doma v naší posteli. Všude je mi s ním krásně :) Ráda bych vyzkoušela prostěradlo rozměr 160x200 černé.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Bramborová pánev

Bramborová pánev

15 hlasů
45min 779 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněné portobello

14 hlasů
35min 221kJ 95 Kč

houby portobello jsou ideální pro grilování a plnění

Ryba v sezamovém kabátku

6 hlasů
1h a 5min 995kJ 210 Kč

Porce ryby obalené v sezamovém semínku.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více