Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Probiotika Biopron Forte

30. 07. 2019

Vždy mám u sebe Rennie, nebo Helicyd. Někdy pomůže mléko.

evikh

12.08.2019

Občas tyto obtíže při cestování a různé stravě o dovolené mám. A proto s sebou vozím živočišné uhlí nebo imodium.

alus

12.08.2019

Mám sebou enterol, nejvíce se osvědčil a preventivně do zahraniční probiotika--střídám různé druhy--i biopron

hubule

12.08.2019

Domaci slivovici a cernym uhlym

mufi

12.08.2019

mufi tyto problémy řeším bylinnými čaji, stravou,která uklidňuje střeva, hodně vlákniny, kupuji si v lékárně po poradě s lékárníkem probiotika a snažím se jíst zdravě těším se až budu moci vyzkoušet vámi nabízený přípravek

kajinek

12.08.2019

Já spíše trpím na zácpu.

deeana

12.08.2019

Řeším to nějakými léky a také domácí slivovicí.

deeana

12.08.2019

Tak toto je bohužel můj případ. Ať jedu kamkoliv, vždy mě žaludek potrápí. A vždyto trochu pokazí zážitek z dovolené.

masaa

12.08.2019

Já řeším obtíže většinou živočišným uhlím , nebo jsem letos o dovolené vyzkoušela Tasectan.

lucier

12.08.2019

Pouzitim pripravku jako je Smecta, zivocisne uhli

lucie07

12.08.2019

vzdy mám u sebe něco na nevolnost, kdyby nás něco postihlo.

Vždy doufám, že nás žádné střevní potíže nepostihnou, ale i tak vždy vozím probiotika na cesty s sebou.

Modlím se, aby během cestování žádné zažívací potíže nebyly, a když jsou, tak je většinou přetrpím.

Hanyna

11.08.2019

Na dovolenou s ebou vždy vozím Imodium a probiotika. V případě obtíží ke zmíněným přípravkům ještě připojím dietu. Do druhého, maximálně třetího dne je vždy po obtížích.

nika031

11.08.2019

Bohužel na zažívací potíže během cest docela trpím. Nejspíš je to tím stresem okolo cesty atd. Takže před cestou si beru endiaron nebo živočišné uhlí, které mi taky pomáhá. Jinak na zažívací potíže doma při nemoci mi pomáhá studený silný černý čaj.

Na začátek živočišné uhlí a když nezabírá, tak musím sáhnout po něčem silnějším...

jijina

11.08.2019

Zažívacím potížím na cestách se snažím předcházet lehkou stravou, pitím balené vody, hygienou a pokud už se "něco přihodí" tak mi pomáhá živočišné uhlí. Probiotika jsem zatím ještě nezkoušela.

Dělám vše, aby se mi problémy vyhnuly. Dbám na hygienu, samozřejmě do rizikových oblastí nevyrazím bez vybavené lékárničky - něco proti průjmu, probiotika, něco proti zvracení. Bohužel ne všemu se vždy člověk ubrání... Ale jak se říká, vždy je lepší být připraven než pak zaskočen 😃🤮💩

sasurka

11.08.2019

Vzhledem k tomu,že každý rok jedeme za šnorchlováním do Egypta,tak se vždy preventivně připravujeme. Užíváme probiotika,preventivně bereme Hylak kapky,betakaroten. Vše před tím pár dní,i během pobytu a po pobytu. V Egyptě se vyhýbáme jejich vodě,nejíme zbytečně ovoce a zeleninu,které není zpracované.jelikož se omývá jejich vodou. Žádné ledy,zmrzliny apod. Samozřejmě se snažíme při šnoerchlování nepolykat vodu v moři,jelikož jsem kdysi četla,že i ta obsahuje bakterie,které nám můžou hodně zavařit se zdravím. Vždy se vyvarujeme díky těmto zásadami střevním potížím.

Tyto nepříjemnosti řeším vždy předem - všude s sebou bojim černé uhlí. V každém případě si dávám pozor na suroviny, které jim - v cizině obzvlášť koukám na to, jakým způsobem je připravené maso.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Pečená krůtí stehna

Pečená krůtí stehna

0 hlasů
3h a 0min 253 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s omáčkou ze žampionů

25 hlasů
30min 523kJ 95 Kč

Recept na omáčku z čerstvých žampionů a sýra mascarpon...

Kuře pečené na pivu

12 hlasů
1h a 45min 598kJ 130 Kč

Pomalu pečené kuře s grilovacím kořením.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více