Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Proteinový chléb Penam

05. 08. 2019

Ivkn

21.08.2019

Nejraději drožďovou pomazánku

Na chleba si ráda mažu domací pomazánku,na kterou mám recept ještě od své babičky,nebo jakoukoli pomazánku,vyrobenou doma

holcice

21.08.2019

Nejraději mám vajičkovou pomazánku

lenkita

21.08.2019

Úplně nejradši mám čerstvý chleba se sádlem a s cibuli.... Ideálně před víkendem, abych nesmrdela v práci.

xverca

21.08.2019

Vajíčkovou a česnekovou, vždy domácí :)

Molina

21.08.2019

Miluju česnekovou pomazánku.

zarli

21.08.2019

Pomazánky u nás střídáme, máme moc rádi sardinkovou, česnekovou se sýrem, ale i zeleninovou,vajíčkovou. Krajíc čerstvého voňavého chlebíčka klidně sním i bez pomazánky.

Přiznám se, že chleba a pečivo moc nemažu. U nás doma se spíše přikusuje k "něčemu". Pravidelně ale dělám pomazánku rybí a domácí lučinu. Ty obě máme rádi.

Má nejoblíbenější pomazánka je česneková se sýrem

nukinka

21.08.2019

to já mám ráda jednoznačně humus

Lucieen

21.08.2019

Tak úplně nejradši mám typickou školkovou rybičkovou pomazánku :) s cibulkou navrch

Jednoznačně z řepy, tuňaka a mrkve :)

Fúha, vybrať si čo si mažem najradšej je ťažké, ale asi pikantnú syrovú pomazánku :D

iveta63

21.08.2019

Nejraději mám česnekovou a vajíčkovou pomazánku.A ráda bych ochutnala proteinový chléb,který jsem však ještě u nás v žádném obchodě neviděla.

Blanča

21.08.2019

Nejraději máme kvasnicovou a nebo tvarohovou s česnekem a v kombinaci s měkounkým proteinovým chlebíkem bychom si s přítelem po tréninku chrochtali

Mám hodně ráda vajíčkovou, ale často ji nedělám, doma to nikdo jiný nejí

Vladoma

21.08.2019

Pomazánky se u nás střídají podle chuti i ročních období. Asi vede rybičková v různých obměnách pak masová a vajíčková.

Dendaaa

21.08.2019

Máme doma rádi domácí "Lučinu". Dělám jí každý týden a nikdy neomrzí. Kvalitní pečivo, tuto pomazánku a nakonec posypat pažitkou ze zahrady. Tak to naprosto miluje celá rodina. No a pomazánku mám ráda Rybičkovou.

Já moc ráda tvarohovou pomazánku nebo poslední dobou jsem si oblíbila tunákovou s olivami-obě si dělám domácí,kupované jsou také dobré.Inač mám moc ráda tmavé pečivo-nejlépe celozrné nebo s různými semínku-třeba slunečnice,chia nebo lněné..

Máme rádi drožďovou pomazánku, ale chléb s máslem, posypaný pažitkou, či obložený rajčaty, okurkami je také moc dobrý. Tento chléb by se mi moc hodil při držení diety, Chia shake, kde by byl zřejmě velice dobrým doplňkem.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Bramborový salát s hráškem

Bramborový salát s hráškem

9 hlasů
45min 482 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675kJ 95 Kč

Vepřová játra s vinnou omáčkou.

Polévka z hrášku

8 hlasů
30min 279kJ 85 Kč

Jemný hráškový krém se smetanou.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více