Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Proteinový chléb Penam

05. 08. 2019

andilek

20.08.2019

Nejraději mám česnekovo-sýrovou,to bych mohla jíst denně po kilech :D ale v rodině ji milujeme všichni, i 4letý syn :)

Domácí tuňáková

Nejraději mám zdravé domácí pomazánky. Pomazánka z bílých fazolí, ředkvičková s pažitkou, cizrnová, tuňáková nebo z červené řepy u mne vedou.

janaro

20.08.2019

Nejradsi mam vajickovou pomazanku - davam do ni nakrajenou okurku a krupava slunecnicova seminka. Cela rodina ma take moc rada tuňákovou pomazánku,ktera je take nenarocna na pripravu a velice chutna.

Nejraději mám tuňákovou nebo česnekovou pomazánku

Nejradsi si delam domaci vajickovou klasiku, nebo tvarohovou s pazitkou ze zahradky. Tyhle dve jsou nej a ma je rad i syn, tak o to radeji je delam

pivatko

20.08.2019

nejraději mám domácí pomazánky a ta nej je z červené řepy a jogurtu, dochucená česnekem a solí, mňam

Nejraději mám pomazánku z avokáda s česnekem 😊

Chleba milujeme a pomazánky také, takže vajíčkovou, česnekovou, rybí, kvasnicovou, z krabích tyčinek nebo jen žervé a navrh rajčata.

tygrik

20.08.2019

U nás jsme naštěstí všichni zvyklí snídat, takže chléb máme rádi a nesmí doma chybět. Rádi zkoušíme různé druhy, tak bysme rádi vyzkoušeli i tento. Máme rádi různé pomazánky, ale já úplně nejvíc avokádovou.

mdvori

20.08.2019

nejraději mám čerstvý sýr typu Lučina.

Mám nejraději pomazanky od Madety. Z domácích je vajíčková.

miatka

20.08.2019

Nejraději mám tuňákovou :)

Pomazánku vajíčkovou, ta mi vždycky připomene velikonoce, svátky jara!

melirka

20.08.2019

Já si ráda mažu na chleba ,, škvarkovou,, pomazánku že zdravé výživy. Je ze sóji a je víc než mňamózní.

zuzik8

20.08.2019

Na dobrý chleba, stačí tvaroh rajčátko a osolit . "To je nebe v hubě." Pro náročnější avokádovou pomazánku a na to zastřené vajíčko mňam

sanula

20.08.2019

Já nejradši vajíčkovou

Nejraději mám domácí vajickovou, tunakovou a cesnekovou pomazanku se sýrem, ale nepohrdnu ani koupenou.

Nejradši mám česnekovosyrovou pomazánku, ale mezi mé oblíbené patří i Bulharka

Miluju pomazanky vseobecne, ale kralovnou je budapestska a tunakova. To je snad i zavislost

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Losos a zelené fazolky

Losos a zelené fazolky

18 hlasů
30min 917 kJ 159 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Dušená čočka

8 hlasů
45min 640kJ 55 Kč

Čočka dušená s řapíkatým celerem.

Pikantní fazolový pekáček

82 hlasů
1h a 45min 738kJ 180 Kč

Pikantní fazole z trouby.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více