Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

JEŠTĚ MALÁ UKÁZKA

Moc Vás zdravím :-) tak to je velké dilema..my už máme doma morče,králíka,2 osmáky,naší dcerku(to je samozřejmě vtip)a ted přišla má láska stím,že se zamilovala do psa z útulku..no co si o tom mám myslet..doufám,že ještě miluje i mě přes tu konkurenci co tady mám.. :-D tak Vám nevím zda ještě ustojíme dalšího mazlíka,ale myslím,že ano,protože prostě to jsou zvířecí mazlíčci,kteří taky potřebují lásku no ne?

František 19.05.2011

ahojíček,měl jsem kočku bohužel rakovina ,ji nedovolila se dožít osmého roku.dumám že bych si pořídil opět nějakou angorku,jelikož pes do bytu, to odsuzuji pokud nemáte zahradu pro něj,je to tejrání zvířete;-)*1*

viki 19.05.2011

No máme doma jak pejska - jezevčíka Nelinu, tak i 2 kočky a kdybych si měla vybrat, nevím, koho mám radši.. jsou to mazlové všichni :-) A pak máme ještě 2 leguány, pořídili jsme si je na Vánoce, takže zatím to jsou ještě mláďata, maj necelého půl metru(s ocasem) a jsou úžasní..<3 Jmenují se Chuck a Leia a srandovnější zvířata jsem snad ještě neviděla..XD nejlepší jsou, když je pustíme běhat po bytě, tak hned lezou na fíkus a mezi těma listama nejsou skoro vidět..nebo v zimě lezli za kamna, to byl pak boj je přemluvit aby se dali strčit zpátky do terárka :-) přidávám fotku, jak se vyhřívají na sluníčku za dveřma, :-) http://imageshack.us/photo/my-images/202/sdc11883.jpg/

pidulka 19.05.2011

Já sice doma zvířátko nemám, protože mám malý byteček, ale u rodičů mám pejska - vlčáka. Je to náš mazlíček. Kočičky moc nemusím, jen jako koťátka, ty jsou krásná, ale větší rozhodně ne. Ono mít vlastně takové zvířátko není žádná sranda. Jsou to i starosti. A někdy i velké trápení, když o ně přijdeme. Moje sestra včera musela pejska nechat utratit a manželův syn z prvního manželství přišel o kočičku předevčírem. Takže dnes oplakáváme mazlíčky. Proto já zastávám názor, že zvířátko nechci. Jo a děda má rybičky a druhý děda teď bude kupovat dětem 2 andulky.

Reňa Lomnická 19.05.2011

ja najradšej žiadne,chovali sme potkana.. ..a teraz máme len rybičky..a väčšinou stále hladné :-)

layla 19.05.2011

ja som bola zastancom toho, ze pes do bytu nepatri. ale raz pri zimnej vecernej prechadzke, som nasla psika. cely bol premrznuty, tak som ho vzala domov s tym, ze na druhy den mu najdem majitela, ktoremu usiel. no nikto sa k nemu nehlasil :-/ tak ostal u nas. Dali sme mu meno Eddie a zverolekar nam povedal, ze ma asi 1,5roka a je to cistokrvny kratkosrsty nemecky pinc. Tak si s nim spolocne zijeme uz asi 6mesiacov, a sme velmi radi, ze ho mame *1*

Jozef :-) 19.05.2011

Keby som sa mal rozhodnúť tak určite pes..ale keďže bývam v paneláku,tak asi radšej nič..Doma chováme akurát roztoče..a to nám ako domáci miláčik stačí :-)

glumik 19.05.2011

Tak neviem či sa počíta za domáceho mazlíčka manžel :) Ale inak sme chovali morské prasiatka. Ale teraz pri dvojročnom synovi, už niet času na domácich miláčikov. Stačí mi starostlivosť o nich dvoch :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat