Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mycí pěna Mediket Ictafoam

23. 08. 2019

jolana.e

23. 9. 2019

trpím jí asi 10let a vždy mi to zhorší obyčejné mýdlo a když se zpotím tak to je další hrůza

Řekla bych, že se to zhoršilo po porodu dcerky, tj. skoro 5 let. Mé povolání mi to taky neusnadňuje(kuchařka)

lipr

23. 9. 2019

Bohužel je to má noční můra již několik let. K velkému zhoršení došlo v prvním těhotenství a od té doby jak je větší teplo zima nebo se hodně spotím je to peklo, které bohužel obtěžuje nebo s ním musí žít i moji blízcí.

tygrik

23. 9. 2019

Seboreou trpím již dlouho, zhoršuje se mi v chladném období a při mytí horkou vodou.

Scarlie

23. 9. 2019

Seborea je moje noční můra už 10 let, kdy jsem zpozorovala první příznaky šupinek ve vlasech Nejdříve jsem si myslela, že to jsou jenom lupy, ale opak byl pravdou ! Stav se zhoršoval a já nacházela čím dál více na hlavě mastné žluté šupinky. Neustále jsem se musela škrábat a stav se jenom zhoršoval... Návštěva u lékaře mi odstartovala můj nekonečný boj se seboroickou dermatitidou Seboreu mi vždycky rapidně zhorší příchod zimy. Musím si vlasy pokaždé fénovat do sucha, aby nebyly dlouho v kontaktu s vlhkostí. Nesmím nosit v zimě čepice, protože pokožce hlavy to nedělá dobře. Pokud mám náročnější období a trpím stresem, tak se mi také stav seborey podstatně zhorší. Ráda bych pro Vás testovala mycí pěnu, protože stále hledám něco, s čím budu už naprosto spokojená a ráda se podělím o zkušenost i s ostatními

glady

22. 9. 2019

problém mám již několik let, zhoršuje se v létě, při pocení

honzik

21. 9. 2019

bohužel znám a zkouším co se dá, záda bych vyzkoušela

Šupinky mívám po celém obličeji i v oblasti vlasové pokožky. Zhoršení nastává vždy po změně přípravku, který používám. Tento problém mám snad odjakživa, nepamatuji si přesný začátek.

Martia

21. 9. 2019

Se seboreou bojuje přítel již více jak 20let. Původně se myslelo, že jsou to lupy, až před 3roky jsme zjistili, že ona svědivá ložiska ve vlasech jsou seborea. Zhoršení přijde vždy se stresem, méně kvalitní vodou v rodném městě a používáním běžných šamponů obsahujících sulfáty, včetně slavného Head&Shoulders. Příznaky nám pomáhá mírnit pravidelné mytí přírodním šamponem s výtažkem z aloe.

Ja osobně nemám nijak zvlášť problém s kůží. A když už ano, nebývá to nic, s čím bych si dělala hlavu. Komu bych ale ráda zkusila pomoct je moje maminka. Příští rok ji bude 60 a letos ji potkalo něco, co nikdo nečekal. Na tváři měla od malinká mateřské znaménko. Které se najednou rozdělilo a začalo měnit barvu. Obvodní lékařka tvrdila, že je to bradavice. Po větších problémech s kůží, vypadajících jako fialovějící lupénka se zjistilo, že je to něco horšího. Musí používat krémy s vysokým filtrem. A tak jsem hledala až jsem našla tohle. Zkoušíme vše, třeba by to mohlo pomoci.

Ajasir

21. 9. 2019

Na šupinatí, svědění trpím hlavně v létě, jako bych měla alergii na slunko. Kůži mám velmi citlivou a suchou. Oholit si nohy znamená mít je samou šupinu. To samé ve vlasové části. Lupy mně trápí již od dětství, místy strupy a boláky od škrábání. Obešla jsem kožní lékaře a vyzkoušela různé přípravky i kortikoidy a nakonec mi vždy bylo řečeno že moje kožní problémy přímo souvisí se stresem. Takže jsem si na chronické obtíže musela zvyknout a momentálně nepoužívám vůbec nic. Stejně nic nepomáhalo.

Ajuska

21. 9. 2019

Olupujici se a svedivou kuzi v hlave, na hrudniku a obcas po holeni trpi muj partner uz od mala. Bohuzel nepomohla ani pani dermatolozka s ruznymi mastickami, obcas to prechazi, ale nejhorsi je to asi v parnem lete. Prijde mi, ze v dobe, kdyz ho to nejvice svedi je neprijemny a podrazdeny (kdo by nebyl...).

klokan81

21. 9. 2019

Já mám problémy v létě, když se hodně potím, a pak zase když začne mrznout. Moje kůže hodně reaguje na změny teploty. Ráda bych vyzkoušela něco jiného, aby to už konečně zabralo. Vyzkoušela jsem mnoho věcí, ale vždy to pomáhá jen chvilku ze začátku.

anabel

21. 9. 2019

Pritel na to hodne trpi hlavne se mu to zhorsi pri stresech a kdyz se spoti rada bych vyzkousela neco co pomuze

Anriella

21. 9. 2019

já osobně seboreou netrpím ale manželová maminka kdykoliv jak se spotí

Ja mam problem s kuzi kazde leto takze o odpocinku nekde u vody mezi lidma si nechavam uz 2rok jen zdat. Moje kuze je flekyta a supinata a uz nevim co by mi na to pomohlo

4vladku

21. 9. 2019

Seboreou trpím od mala, zhoršuje ji hlavně teplé počasí a když se zpotím.

zita

20. 9. 2019

Seboreou trpím cca 5 let, někdy je to lepší, někdy horší. Zhoršuje se mi to ale většinou v zimě a při stresu

peti

20. 9. 2019

Trpíme na to já i dcera, nejvíce se mi zhoršuje v oblasti obličeje a hlavy když se potím.

alial

20. 9. 2019

Seboreou trpím asi 10 let, vyzkoušela jsem mnoho přípravků i babských rad, zatím nic nepomohlo nebo jen na chvíli. Zhoršuje se hlavně v zimě a stresem.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Dýňové rizoto

Dýňové rizoto

14 hlasů
40min 337 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z endivie

6 hlasů
20min 681kJ 95 Kč

Salát z opomíjené zeleniny endivie s mrkví. V Itálii j...

Obří krevety s mátovo-Cranberry směsí

12 hlasů
50min 401kJ 320 Kč

Milovníci krevet si pochutnají.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více