Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy

25. 09. 2019

Skvrnu od červené řepy na lince a od hřibů v misce. Nejvíce mi asi pomohla jedlá soda a čas.

Joplin

10.10.2019

U dětí skvrny od jídla-mrkev,lesní ovoce.Jinak jsou problematické skvrny od oleje při vaření a navíc mě manžel zásobuje haldami pracovních montérek,které jsou samý olej a šmour.Účinný prostředek na dokonalé vyčištění jsem zatím nenašla.

Zaschnutá žvýkačka, pomohlo dát do mrazáku a po pár hodinách odrolit.

bokul

10.10.2019

Asi nejodolnější skvrna, kterou jsem kdy řešila, byla na dětském body po banánu.... a bohužel, nepodařila se mi vyřešit. Prostě byla nevypratelná. Nepomohla chemie ani sluníčko. Jako dítě jsem zažila, že mne brácha shodil v lese do borůvek v bílých kraťasech. A tehdy pomohl Persil. Stačilo v umyvadle přemáchat, a kraťasy byly jako nové. Tehdy jsem to považovala za malý zázrak :)

lak na nehty je noční můra, nepomůže vůbec nic!

Nejhorší skvrna je pro mě ta, která je odjakékoliv fixy, nedejbože lihovky apod... protože to prostě nepustí ani za nic :( už jsem takto vyhodila několik oblečení úplně zničených.

marasto

10.10.2019

Mě by hrozně zajímalo, jestli by hadřík dokázal vyčistit naše zrcadlo v koupelně. Kdykoli ho čistím, po rozsvícení bodovek je okamžitě samý flek a plný chloupků.

olly

10.10.2019

Nejvíc bojuji se skvrnami od banánu, protože jsou obzvlášť odolné. Většinou vyhraje skvrna, ať zkouším všechno možné vždy flek přetrvá. Nejvíc pomůže začít skvrnu čistit hned, předepírám mýdlem s jelenem a pak namočím do horké lázně s pracím práškem a krystalickou (ne jedlou) sodou

Lak na nehty na oblečení...Neporadila jsem si s vyčištěním, je tam doteď

lenkita

09.10.2019

Od ostružin na bílém triku. Pomohlo až savo.

dady

09.10.2019

Tričko ze školky,které hýřilo různými barvami.Bohužel zatím tričko moc vyprat nejde.

Nejhorší skvrna byla kočky, která se nám pozvracela na nově vyčištěný koberec, musela jsem několikrát použít pěnu na koberce a hadříčkem vždy opatrně setřít, aby se to nezažralo do koberce, takovýto proces jsem musel opkovat asi 4 než se to úplně vyčistilo.

zdeni20

09.10.2019

asi olej na zdi...oškrábat, zatmelit a znovu vymalovat

Najodolnejšia škvrna bola od laku na nechty na drevenom stole a nakoniec pomohol kartáč, keďže ani odlakovač nestačil.

Boros

09.10.2019

nejhorší jsou skvrny na duši a ty neumyjete žádným kouzelným hadříkem

maya91

09.10.2019

asi nejhorší je lak na nehty a to bohužel nevymyslíte nic, než prostě kus oblečení vyhodit a koupit nové :D

Hánč

09.10.2019

Nejodolnější skvrna u nás doma vznikla omáčkou na bílé zdi, když se syn učil jíst sám. Pomohlo jedině znovu vymalovat.

Za mě ať to byl jaký koliv příkrm, nebo tráva, krev nebo různé domácí šťávičky, tak mi nejvíc pomohlo žlučové mýdlo, super pomocník už několik let.

sindyy

09.10.2019

Máme plynový sporák se skleněnou deskou a protože skoro každý vařím, občas něco přeteče, tak je to pak děs to čistit to připečené, přiškvařené, přivařené. Sklo není rovné, ale má záhyby pro plynové hořáky, takže je doslova kumšt to pořádně vyčistit, aby bylo bez šmouh a skvrn. Už jsem na to vyzkoušela kde co a moc jsem si nepomohla, nemám žádný fígl. Prostě se snažím, aby nic nepřeteklo a pokud ano, tak drbu a drbu a nic než drbu.

Dobrý den,asi to byla trouba,kdy mi vyteklo vajíčko s mlékem,byl to boj,ale nakonec jsem to vydrhla pískem a potom asi, když jsme se nastěhovali na byt,tak tam byl flek od rzi, který jsem snad měsíc drhla, nakonec pomohl prostředek na rez a časté drhnutí

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Ostrá čočková polévka

Ostrá čočková polévka

12 hlasů
55min 416 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Nudle na čínský způsob

9 hlasů
45min 604kJ 130 Kč

Recept na ostré asijské nudle s kuřecím masem.

Salát z čínského zelí

14 hlasů
20min 516kJ 75 Kč

Je snadný na přípravu a skvělý na chuť.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více