Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma 5 častých mýtů v dentální hygieně

01. 10. 2019

helus

14. 10. 2019

Bělící pasty nepoužívám.

Siraellen

13. 10. 2019

nepoužívám bělící pasty

ovace

13. 10. 2019

bělícím pastám moc nevěřím

Známé mýty. Důležitá je samozřejmě hygiena, složení stravy, pravidelná návštěva stomatologa. Ale stejně hraje roli dědičnost. To nikdo nevyvrátí.

Neregistrovaná/ý - aster

12. 10. 2019

Já si čistím zuby slanou vodou a nemám problém ani s kazivostí ani se zažloutlými zuby. Pravda je, že téměř nejím sladké, protože mi nechutná, takže to muže být i tím.

konatovka

12. 10. 2019

Přesně to samé o pastě mi řekl už i můj zubař, důležitá je technika čistění zubů, mezizubní kartáčky a navštěva hygienistky. Jsem ráda, že se doporučuje pouze pasta na citlivé zuby, mám jeden takový zub a tak si tyto pasty koupím, ale nejedná se o žádné drahé. Mám již vyzkoušenou mojí značku, která skutečně pomáhá. Na zuby jsem moc přísná a pečlivě se o ně starám. Jako dlouholetá seniorka mám všechny své zuby, žádnou protézu, to bych asi psychicky nedala.

nea

12. 10. 2019

jsem ráda když mě zuby nebolí a používám spíš pasty proti paradentóze

kamila76

12. 10. 2019

Já už jedině měkký kartáček.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Brambory zapečené se zelenými olivami

Brambory zapečené se zelenými olivami

16 hlasů
1h a 25min 429 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka ze zelených fazolek

13 hlasů
1h a 10min 342kJ 85 Kč

Recept na vynikající, sytou polévku ze zelených fazole...

Zeleninová polévka s pivem

13 hlasů
55min 307kJ 95 Kč

Recept na zeleninovou polévku obohacenou pivem.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více