Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

06. 11. 2019

majkyyx

17. 11. 2019

Doma máme různé povrchy - kachle, vinyl i plovoucí podlahu, cca každý týden potřebuje tak jednou nebo dvakrát údržbu, ale není na to čas, nový pomocník by se hodil

jaaniickaa

17. 11. 2019

Máme od každého něco - plovoučku, lino i dlaždičky, čistím každý týden..

Lucie_1986

17. 11. 2019

Doma mame vinylove podlahy a dlazbu. S detmi je idealni vytirat 2x tydne, ne vzdy je ale cas. 1x tydne je to ovsem vice nez nutne.

Ylliess

17. 11. 2019

Dobrý den. Máme do. A podlahu plovoucí a vytitam ob den někdy každý den. S malým dítětem mám mop furt nastartovany

Doma máme plovoucí podlahu a dlaždice a malé dítě , takže takovýto pomocník by se doopravdy hodil ❤️

patty88

17. 11. 2019

Doma máme plovoucí podlahu a dlaždice. Zametám x krat deně a vytírám jednou až dvakrát denně. Je to z důvodu dvou malých dětí a malá leze všude a chci aby bylo čisto a nic nikde nesebrala a nestrčila do pusinky. tento pomocník by byl dokonalý člen rodiny

Pavlína86

17. 11. 2019

U nás doma by se tento pomocník vyřádil... máme dlažbu, parkety, plovoucí podlahu i marmolit😊 a sem tam i nějaký kobereček😃 Vysavač nám navíc nedávno vypověděl službu, takže by se opravdu hodil😊😍

cela

17. 11. 2019

Máme doma PVC a koberce. Vysáváme a vytíráme tak 2-4x do týdne. Dle potřeby.

nenulda

17. 11. 2019

Mane doma vinil, lino i dlazbu. Vytiram denně nekdy i víckrát. Pry jsem blázen do uklizeni, ale copak jsem blazen kdyz chci mit doma uklizeno a s dvemi dětmi a manzelem je to nekonecny boj, skončím a můžu zacit znova. Treba by mi tento pomocnik pomohl a ja uz bych se nemusela machat v kybli se saponatem a ohybat se.

alus

17. 11. 2019

máme převážně lino a nebo dlažbu a čistiti je nutno každodenně

Mmanka

17. 11. 2019

Doma máme dřevěné parkety, koberce, pvc i dlažbu. Vytírám i luxuji každý den vzhledem k malým vnoučátkům a čerstvě narozenému miminku. Tento pomocník by byl velikým parťákem v boji se špínou i drobečky máme veliký byt 3+1 a jsem již babička. Fandím moderním pomocníkům do domácnosti.

Evalat

17. 11. 2019

Doma máme různé druhy podlah - od dlažby , přes plovoucí podlahy i koberce. Vysáváme i vytíráme minimálně 1x týdně.

lenuli3622

17. 11. 2019

Máme doma skoro všechny druhy podlah, koberce, kachličky i plovoucí podlahu. A jelikož jsou děti, tak musím každý den vytírat a vysávat, což mě přiznám se moc nebaví

Nixelka

17. 11. 2019

doma máme dlažbu a plovoucí podlahy, v jednom pokoji i koberec. Musím vytírat denně, někdy i několikrát, máme doma ročního syna a pejska, takže podlaha dostává zabrat.

sofie

17. 11. 2019

Máme lino,parkety a koberce. Čistím několikrát do týdne kvuli dcerám. Jedna je ještě malinká tak je pořád na zemi

lucka9082

17. 11. 2019

V ložnici máme parkety, v obýváku lino, tyto podlahy myji minimálně jednou týdně, někdy i v týdnu setřu prach kolem zdi, když to zrovna vidím a v kuchyni naštěstí máme dlažbu, kterou stírám dle potřeby, zvlášť, když přítel vaří

Lutzia

17. 11. 2019

Doma máme koberce, lino, dlažbu I parkety. Vytírám obden, máme totiž zvířátka, pohybují se tu děti a kamarádky mi rady dělají nečekané návštěvy a tak jsem pořád ve střehu, aby bylo doma uklizeno ) navíc jsme domácnost, kde se vytírá I garáž, takže by se nějaký pomocník, co by mi usnadnil práci v baráku, hodil, když garáž budu brát pořád klasicky, tak aspoň ten zbytek nějak zpříjemnit )

snany

17. 11. 2019

Doma máme PVC, dlažbu, dřevěnou plovoucí podlahu a kamínkovou podlahu ( tzv.mramorový koberec). Jelikož mám tři děti a občas se domů dostane i kocour, tak vytírání dle potřeby, někdy i dvakrát za den a mezitím stihnu jít ještě do práce. Je radost mít velkou rodinu a s pomocníkem na úklid by to byla ještě větší

Remek

16. 11. 2019

Mám doma obyčejné linoleum a ve dvou místnostech koberec. Vytírám tak jednou týdně. Ale nebaví mě to

Tento mop je pro mě velmi zajímavou novinkou, především kvůli ekologii..Doma mám 4 chlapy a psa (ten je tedy venkovní, ale moji rošťáci si ho rádi tajně berou i domůůů - na koberec do dětského pokojíku, na dlažbu i na linoeum...) Dříve jsem byla co se pořádku týče vysloveně pedant, ale s postupem času a s přibývajícím věkem velmi ubírám.. Takže vytírám, když se něco rozleje apod. a to poté celý dům, ale myslím si, že je to průměrně minimálně dvakrát týdně )))

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Květák s kmínem a koriandrem

Květák s kmínem a koriandrem

13 hlasů
50min 568 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Česnekové těstoviny

16 hlasů
35min 1632kJ 89 Kč

Recept na rychlý oběd nebo večeři.

Srnčí na houbách

6 hlasů
7h a 55min 608kJ 210 Kč

Srnčí plec marinovaná v červeném víně.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více