Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

06. 11. 2019

majkyyx

17.11.2019

Doma máme různé povrchy - kachle, vinyl i plovoucí podlahu, cca každý týden potřebuje tak jednou nebo dvakrát údržbu, ale není na to čas, nový pomocník by se hodil

Máme od každého něco - plovoučku, lino i dlaždičky, čistím každý týden..

Doma mame vinylove podlahy a dlazbu. S detmi je idealni vytirat 2x tydne, ne vzdy je ale cas. 1x tydne je to ovsem vice nez nutne.

Ylliess

17.11.2019

Dobrý den. Máme do. A podlahu plovoucí a vytitam ob den někdy každý den. S malým dítětem mám mop furt nastartovany

Doma máme plovoucí podlahu a dlaždice a malé dítě , takže takovýto pomocník by se doopravdy hodil ❤️

patty88

17.11.2019

Doma máme plovoucí podlahu a dlaždice. Zametám x krat deně a vytírám jednou až dvakrát denně. Je to z důvodu dvou malých dětí a malá leze všude a chci aby bylo čisto a nic nikde nesebrala a nestrčila do pusinky. tento pomocník by byl dokonalý člen rodiny

U nás doma by se tento pomocník vyřádil... máme dlažbu, parkety, plovoucí podlahu i marmolit😊 a sem tam i nějaký kobereček😃 Vysavač nám navíc nedávno vypověděl službu, takže by se opravdu hodil😊😍

cela

17.11.2019

Máme doma PVC a koberce. Vysáváme a vytíráme tak 2-4x do týdne. Dle potřeby.

nenulda

17.11.2019

Mane doma vinil, lino i dlazbu. Vytiram denně nekdy i víckrát. Pry jsem blázen do uklizeni, ale copak jsem blazen kdyz chci mit doma uklizeno a s dvemi dětmi a manzelem je to nekonecny boj, skončím a můžu zacit znova. Treba by mi tento pomocnik pomohl a ja uz bych se nemusela machat v kybli se saponatem a ohybat se.

alus

17.11.2019

máme převážně lino a nebo dlažbu a čistiti je nutno každodenně

Mmanka

17.11.2019

Doma máme dřevěné parkety, koberce, pvc i dlažbu. Vytírám i luxuji každý den vzhledem k malým vnoučátkům a čerstvě narozenému miminku. Tento pomocník by byl velikým parťákem v boji se špínou i drobečky máme veliký byt 3+1 a jsem již babička. Fandím moderním pomocníkům do domácnosti.

Evalat

17.11.2019

Doma máme různé druhy podlah - od dlažby , přes plovoucí podlahy i koberce. Vysáváme i vytíráme minimálně 1x týdně.

Máme doma skoro všechny druhy podlah, koberce, kachličky i plovoucí podlahu. A jelikož jsou děti, tak musím každý den vytírat a vysávat, což mě přiznám se moc nebaví

Nixelka

17.11.2019

doma máme dlažbu a plovoucí podlahy, v jednom pokoji i koberec. Musím vytírat denně, někdy i několikrát, máme doma ročního syna a pejska, takže podlaha dostává zabrat.

sofie

17.11.2019

Máme lino,parkety a koberce. Čistím několikrát do týdne kvuli dcerám. Jedna je ještě malinká tak je pořád na zemi

V ložnici máme parkety, v obýváku lino, tyto podlahy myji minimálně jednou týdně, někdy i v týdnu setřu prach kolem zdi, když to zrovna vidím a v kuchyni naštěstí máme dlažbu, kterou stírám dle potřeby, zvlášť, když přítel vaří

Lutzia

17.11.2019

Doma máme koberce, lino, dlažbu I parkety. Vytírám obden, máme totiž zvířátka, pohybují se tu děti a kamarádky mi rady dělají nečekané návštěvy a tak jsem pořád ve střehu, aby bylo doma uklizeno ) navíc jsme domácnost, kde se vytírá I garáž, takže by se nějaký pomocník, co by mi usnadnil práci v baráku, hodil, když garáž budu brát pořád klasicky, tak aspoň ten zbytek nějak zpříjemnit )

snany

17.11.2019

Doma máme PVC, dlažbu, dřevěnou plovoucí podlahu a kamínkovou podlahu ( tzv.mramorový koberec). Jelikož mám tři děti a občas se domů dostane i kocour, tak vytírání dle potřeby, někdy i dvakrát za den a mezitím stihnu jít ještě do práce. Je radost mít velkou rodinu a s pomocníkem na úklid by to byla ještě větší

Remek

16.11.2019

Mám doma obyčejné linoleum a ve dvou místnostech koberec. Vytírám tak jednou týdně. Ale nebaví mě to

Tento mop je pro mě velmi zajímavou novinkou, především kvůli ekologii..Doma mám 4 chlapy a psa (ten je tedy venkovní, ale moji rošťáci si ho rádi tajně berou i domůůů - na koberec do dětského pokojíku, na dlažbu i na linoeum...) Dříve jsem byla co se pořádku týče vysloveně pedant, ale s postupem času a s přibývajícím věkem velmi ubírám.. Takže vytírám, když se něco rozleje apod. a to poté celý dům, ale myslím si, že je to průměrně minimálně dvakrát týdně )))

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kokosové krevetky

Kokosové krevetky

16 hlasů
20min 279 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 345kJ 165 Kč

Telecí plátky s pikantní omáčkou.

Rybí plátky v pivním těstíčku

7 hlasů
3h a 10min 661kJ 160 Kč

Kousky ryby v křupavém těstíčku, podávejte nejlépe s bram...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více