Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Učení probíhá nejúčinněji, když je nový úkol o patnáct procent náročnější než již naučené

09. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - aster

16. 11. 2019

Autorko, co to znamená "biflovat počty" to snad nemyslíte vážně, že ne?

Neregistrovaná/ý - aster

16. 11. 2019

Kristyna04 | 15. 11. 2019
Tak nevím. S učením je to zrádné, nezáleží na tom zda jsou věci pro člověka příliš těžké nči lehké, ale spíš zda daná látka tu osobu zajímá. K fyzice či chemii se mi nikdy nechtělo z důvodu, že to v životě dál nikde nevyužiji a stejně to zapomenu. To co člověka zajímá o tom si klidně načte knihy nezáleží na věku

To je zajímavý názor - jak jste přišla na to, že fyziku a chemii nebudete v životě potřebovat? Zrovna tyto dva předměty + matematika vás provázejí celý život, ať chcete nebo ne

Siraellen

16. 11. 2019

něco na tom bude

ovace

16. 11. 2019

střídáme se

nea

16. 11. 2019

To nás čeká příští rok kdy vnučka půjde do školy.

Anička89

16. 11. 2019

Tak něco na tom bude.. věřím tomu

assaly

15. 11. 2019

Učení mě vždycky bavilo, výšku jsem dělala ve 40 a v pohodě, ale učit někoho jiného je pro mě peklo

helus

15. 11. 2019

S dětmi jsem se učila já,akorád matematiku a fyziku manžel.

Kristyna04

15. 11. 2019

Tak nevím. S učením je to zrádné, nezáleží na tom zda jsou věci pro člověka příliš těžké nči lehké, ale spíš zda daná látka tu osobu zajímá. K fyzice či chemii se mi nikdy nechtělo z důvodu, že to v životě dál nikde nevyužiji a stejně to zapomenu. To co člověka zajímá o tom si klidně načte knihy nezáleží na věku

glady

15. 11. 2019

učení mně vždycky bavilo

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Vepřové kostky v jablečném víně

Vepřové kostky v jablečném víně

24 hlasů
1h a 30min 565 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Fazolový guláš

13 hlasů
1h a 15min 446kJ 90 Kč

Sytý guláš z bílých fazolí.

Kuřecí čtvrtky dušené s červeným zelím

3 hlasy
1h a 30min 364kJ 150 Kč

Kuřecí maso, červené zelí a mrkev. Skvělý nedělní oběd.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více