Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Učení probíhá nejúčinněji, když je nový úkol o patnáct procent náročnější než již naučené

09. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - aster

16.11.2019

Autorko, co to znamená "biflovat počty" to snad nemyslíte vážně, že ne?

Neregistrovaná/ý - aster

16.11.2019

Kristyna04 | 15.11.2019
Tak nevím. S učením je to zrádné, nezáleží na tom zda jsou věci pro člověka příliš těžké nči lehké, ale spíš zda daná látka tu osobu zajímá. K fyzice či chemii se mi nikdy nechtělo z důvodu, že to v životě dál nikde nevyužiji a stejně to zapomenu. To co člověka zajímá o tom si klidně načte knihy nezáleží na věku

To je zajímavý názor - jak jste přišla na to, že fyziku a chemii nebudete v životě potřebovat? Zrovna tyto dva předměty + matematika vás provázejí celý život, ať chcete nebo ne

něco na tom bude

ovace

16.11.2019

střídáme se

nea

16.11.2019

To nás čeká příští rok kdy vnučka půjde do školy.

Tak něco na tom bude.. věřím tomu

assaly

15.11.2019

Učení mě vždycky bavilo, výšku jsem dělala ve 40 a v pohodě, ale učit někoho jiného je pro mě peklo

helus

15.11.2019

S dětmi jsem se učila já,akorád matematiku a fyziku manžel.

Tak nevím. S učením je to zrádné, nezáleží na tom zda jsou věci pro člověka příliš těžké nči lehké, ale spíš zda daná látka tu osobu zajímá. K fyzice či chemii se mi nikdy nechtělo z důvodu, že to v životě dál nikde nevyužiji a stejně to zapomenu. To co člověka zajímá o tom si klidně načte knihy nezáleží na věku

glady

15.11.2019

učení mně vždycky bavilo

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Jadel s kuskusem

Jadel s kuskusem

12 hlasů
20min 515 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory zapečené se sýrem

27 hlasů
45min 429kJ 95 Kč

Brambory se dají zapékat různě, toto je také velmi chu...

Rizoto s hlívou ústřičnou

16 hlasů
55min 629kJ 125 Kč

Hlíva je velmi zdravá houba.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více