Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Tyhle věci do myčky nikdy nedávejte

18. 11. 2019

Už se odtok ucpal, to je tak, když se tam nechájí nálepky, ach jo, již je zažehnáno

Neregistrovaná/ý - aster

28.11.2019

Neregistrovaná/ý - Jura | 28.11.2019
Teta přemluvila staroušky k myčce přitom zašpiní denně dva hrnky dva talíře a kastrol, tam my to smysl nedává. Jasně že rodina kde jsou děti myčku smysluplně využije, já kuli tomu týden předělával kuchyň.

No to asi ne, i když tchán má malou myčku, kterou nepoužívá (ako sa Jano zaťal), ale o to víc ji ocením já o Vánocích nebo oslavách, kdy první věc, kterou udělám je, že "vyperu" všechny talíře, sklenice, hrnky, hrnce atd., protože táta už prostě hůř vidí - kdybych to měla mýt ručně, tak mě asi hrábne - a totéž po oslavě - 11 lidí... My jsme už zbyli taky dva, ale často dělám teplé večeře, někdy i snídaně - hlavně v zimě. Taky sem chodí kamarádi hrát (ne karty), v létě se hodně griluje a ono se to nasbírá. V zimě naplním myčku tak co 2 - 3 dny, v létě i častěji a faktem je, že to poslední, co se mi chce po náročném dni, je stát u dřezu, i když by tam bylo jen pár hrnků...kamarádka tvrdí, že to má jako relax - tak to tedy mám jinou představu a manžel je druhý takový - tomu by nevadilo, kdyby to nádobí ve dřezu rozkvetlo

Neregistrovaná/ý - Jura

28.11.2019

Neregistrovaná/ý - aster | 24.11.2019
No, je to každého věc, jestli chce používat myčku, nebo stát věčně u dřezu, když může dělat něco jiného, zatímco myčka myje...ostatně - pračku taky nepotřebujete? Perete na valše v neckách?

Teta přemluvila staroušky k myčce přitom zašpiní denně dva hrnky dva talíře a kastrol, tam my to smysl nedává. Jasně že rodina kde jsou děti myčku smysluplně využije, já kuli tomu týden předělával kuchyň.

Hanyna

25.11.2019

Myčku jsem nechtěla. Manžel si ji před lety prosadil. Dnes mu za to děkuji

glady

25.11.2019

myčku nemám

Neregistrovaná/ý - aster

24.11.2019

No, je to každého věc, jestli chce používat myčku, nebo stát věčně u dřezu, když může dělat něco jiného, zatímco myčka myje...ostatně - pračku taky nepotřebujete? Perete na valše v neckách?

u nás jsem myčka já a nemíním na tom nic měnit

nechci doma myčku

ovace

24.11.2019

nemám myčku

nea

24.11.2019

Myčku nemám a ani nechci. Je to pro mě zbytečnost.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Polévka s pastinákem

Polévka s pastinákem

1 hlas
60min 314 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kapr zapečený s jogurtem

7 hlasů
55min 575kJ 160 Kč

Ryby by neměly chybět na vašem stole.

Rybí špízy

11 hlasů
1h a 5min 356kJ 170 Kč

Grilovací sezona je tady! Opékání nad žhavými uhlíky dodá...

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více