Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky plné dobrot pro mlsné jazýčky od Fitmin

25. 11. 2019

Daytona

8. 12. 2019

Naše kočičky mají přesně taková mlsný jazýček, jako jejich panička a to si pište, že ho mám mooooc mlsný. Proto jim dávám ty nejlepší dobrůtky, které pro kočičky jsou. Protože jsou to mé princezničky a jak je známo, právě princezničky mají nejmlsnější jazýček

Vasti1

8. 12. 2019

Naše Amynka má opravdu vytříbený jazýček . Když se nám narodil starší syn musel být ze zdravotních důvodu určitou dobu krmen z kojenecké láhve. Naštěstí jsem měla dost mateřského mléka, které jsem mu odstříkávala. Jednou jsem si takto nachystala porci odstříkaného mléka do lahvičky a šla pro malého. Dodnes nevím jak to Amy tak rychle dokázala, ale lahvičku si převrhla na zem a jako správný kojenec jí vysála. Když jsem přišla s malým, snad ne ani za dvě minuty, tak lahvička už byla prázdná. Olizovala se snad ještě dvě hodiny co si takhle dala do čumáku

Lili007

8. 12. 2019

Bylo nebylo...jednoho krásného dne jsme se rozhodli, že si pořídíme kocoura, kterému jsme dali jméno Míša. Našemu Míšovi je už 7 let. Je pravda že už to není mlaďoch, ale i přesto má pořád dost síly na to, aby drze vyskočil na stůl, na kterém je položené jídlo a v klidu ho celé sežral. Po čase jsme se rozhodli našemu milému Míšovi zpestřit trošku život a tak jsme mu pořídili dalšího kočičího parťáka a to Jacka, kterému jsou 2 roky. Jack je takový malý kočičí pirát už jen proto, že jsme mu dali jméno podle kapitána Jacka Sparrowa. Doma si musíme dávat pozor na ponožky kapesníky...náš Jack je totiž rád krade a schovává si je pod postel. Díky bohu, že nekrade peníze, ale nechci to zakřiknout. Člověk nikdy neví, co se mu v té kočičí hlavě zrodí za další skvělý nápad, protože je velmi chytrý. Na rozdíl od Míši, který je velmi vybíravý a mlsný, Jack miluje sušené granule, které rád chroupe.

kofule

8. 12. 2019

Màm doma kocoura a to je takový mlsoun mlsný, kterỳ nebaští nic jinèho, než Purinu One. Možná by mu granulky od Fitmin zachutnaly a mohl by mít větší výběr.

jasinamu

8. 12. 2019

Mému kocouřímu nalezenci je 7 let, když jsme se potkali, bydlel u mě 5 dní na zkoušku... a vlastně soužít s ním zkouším každý den, také se mu každý den zkouším trefit do jeho konkrétní chuti, což se mi bohužel sem tam nepovede a je třeba pak nabídnout něco jiného Protože žijeme v bytě, moc si nezaloví, jednou v létě chytil ptáčka na okenním parapetu a přinesl mi ho - asi jako dárek - jenže to se zrovna do konkrétní chuti netrefil mně, tedy jsme ptáčka pustili. Naštěstí mu nic nebylo. (až na tu nečekanou porci stresu)

Naší kočce Berušce je už 8let. Je domácí i venkovní. Není moc vybíravá, baští téměř vše, konzervy, granule i kapsičky, jen ryby jí moc nevoní. Nepohrdne myškou ani ptáčkem :D . Je to naše lovkyně.

jewelinka

8. 12. 2019

Náš kočičí nalezenec jako kotě snědl cokoliv, asi neměl úplně nejlehčí život, než se zatoulal k nám. Teď už si však vybírá, když mu něco nevoní, tak si nás jen přeměří pohledem a je to jasné Moc ráda bych vyzkoušela značku Fitmin.

Ondra123

8. 12. 2019

Máme tři kocourky a každý z nich je mlsný trochu jinak. Věříme ale, že balíček od Fitminu uspokojí všechny tři. Rádi pak natočíme video a pořídíme fotografie, jak našim kocourkům chutná.

kaculle

8. 12. 2019

Moje kočky jsou teda dost vybíravé. Nejhorší je, že to, co chutná jedné, nechutná druhé. Takže pro každého svoje vlastní. Zajímalo by mě, pokud bych se stala jednou z testerek, zda bych konečně našla něco, co by zachutnalo oboum mlsounům.

konecnam

8. 12. 2019

Můj kocourek Macin je značně vybíravý zrovna jako můj přítel, co se tyče jídla i pití, jelikož má citlivy žaludek tak nesežere všechno, ale jen granule na citlivé žaludečky např. od značky Purina One -Senzitive mu vyhovují, jinak mi zvrací i 5x denně... Vodu má nejraději čistou pramenitou, kterou mi je schopny pít přímo z puštěneho kohoutku v dřezu na nádobí, z misky pít nechce a jelikož mi chodil na vodu do mé sklenice, tak jsem mu dala k jeho misce tu samou sklenici a z té pije, je to prostě gastrokocour a chová se pomalu jak člověk:)

Verdona

8. 12. 2019

Naše kočička se jmenuje Kitty je už 11 let a jak je starší, stává se čím dál mlsnější a mlsnější co snědla dříve jako hladové kotě jí nyní už příliš nevoní... Dbáme na to, aby jedla kvalitní krmivo, které má vysoký podíl masa. Rádi vyzkoušíme krmivo Fitmin a věříme, že si jej jistě oblíbí

Zdennee

8. 12. 2019

Velmi má ráda hlavně rybí pochoutky

Cita

8. 12. 2019

Moje kočička Figurka miluje mlsání. 🥰🥰🥰

Mám doma osm zachráněných kočenek a každá je jiná.Jedna žere jen granule, tedy musí být hodně masové, jiná preferuje konzervy s masem, další vyžaduje kapsičky, takže občas, babo raď, co těm kožíškům nabídnout😉

hejlenka

8. 12. 2019

Náš mlsoun by určitě rád ochutnal

kytinka.h

8. 12. 2019

Náš kocour Kryštof je nenáročný a dá zavděk jakoukoliv mňamkou, kterou mu nabídneme. Co se týče Elinky, u ní jsme už párkrát narazili - dobré bonbónky s kočičí trávou nám odmítla, i malé sušené rybičky pro kočky. Její jazýček je velmi mlsný :)

Olivier

8. 12. 2019

Kocourek Fousek asi 9ti měsíční je stále při chuti. Zpočátku dostával kapsičky Felix, které mu přestaly šmakovat, a nyní má jiné. Je hodně zvědavý a chtěl by ochutnat něco nového. Je také velmi aktivní a nejraději by běhal venku. Chystáme se k veterináři na prohlídku.

Dani5

8. 12. 2019

Máme čtyři kočičí členy rodiny, z toho je jeden z útulku. Mlsní samozřejmě jsou, kupodivu hlavně kocouři, pokud jim něco nejede, tak od misky ,,znechuceně" odejdou nebo před ní sedí a tváří se, že je úplně prázdná. Mají rádi některé druhy granulek, ale pokud se v mističce objeví masíčko, jsou šťastní ,,jak blechy".

Ellean

8. 12. 2019

Náš vagonový nalezenec alias Dáreček má pěkně mlsný jazýček. Přes pestrou stravu a různé pochutiny, neodmítne ani méně vypasenou myškou

Tetehe

8. 12. 2019

Naši jsou oba gurmáni :D a milují i granulky, za což jsem ráda, ale nejlepší je samozřejmě masíčko :D

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Jednoduchý salát ze špenátu

Jednoduchý salát ze špenátu

9 hlasů
15min 1188 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Celerová polévka

10 hlasů
50min 265kJ 75 Kč

Celerová polévka s jablky.

Rybí karbanátky

9 hlasů
1h a 25min 844kJ 145 Kč

Karbanátky z rybího filé se zeleninou.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více