Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vyhněte se vánočnímu šílenství a nakupte všechny dárky z pohodlí domova

03. 12. 2019

Mám 3 vnuky ve věku 3,4 a 6 let.Takže nakupuju dárky už od léta a pozorně se dívám co je baví a poslouchám co by si přáli.Podle toho se odvíjí nakupování dárků.Dárky jsem začala kupovat v srpnu.

Dárky jsem nakupovala již od léta. Nekupuji hlouposti, ale klidně se vzájemně domlouvíme, jsme již všichni dospělí. Já se těším na dárkové poukazy na pedikúru a zábavnou hru a ne žádné lapače prachu. Na internetu dárky nekupuji, spíše v kamenných obchodech.

ovace

10.12.2019

nekupuji drahé dárky

Neregistrovaná/ý - aster

08.12.2019

libusenovotna | 07.12.2019
Dárky jsem kupovala přes internet. Přesto bych dárky zrušila.

Jenže tohle je "byznys" a ty kraviny, kterým se dneska říká dárky, živí hromadu lidí, kteří jsou v podstatě úplně nepotřební a normálně (prací) by se v životě neuživili...

Dárky jsem kupovala přes internet. Přesto bych dárky zrušila.

Neregistrovaná/ý - aster

06.12.2019

nea | 06.12.2019
.....a kde je romantika? Chodit po vyzdobených obchodech, stáncích, trzích a vybírat pro blízké něco hezkého, osahat si to,........ Sedět u počítače a klikat není žádná romantika! Ano, je to ulehčení, je to mnohem jednodušší ale při běžném nakupování.

Aúúú - no právě romantiku si o Vánocích představuju úplně jinak - courání po obchodech ne - to nesnáším celoročně. U nás doma to vypadá tak, že dárky pod stromeček jsou poměrně skromné - hlavně knihy, malé blbinky - které rozesmějí, ale nepřekážejí - potřebné věci kupujeme průběžně a o Vánocích si užíváme klidu, míru a toho, že se sejdeme s těmi, se kterými se sejít chceme - o dárcích to není. Letos je ještě vnouček (zatím jediný) malý na spoustu věcí, ale příští rok jsem připravena nastoupit a docela se těším. Už letos jsem vyhlédla na zahradě pár vhodných míst, kde bude super bunkr - to si vybere mrňous a před Vánocemi se uvidí - ale nejspíš to bude něco akčního - vystřihování hvězdic nechám druhé babičce

nea

06.12.2019

.....a kde je romantika? Chodit po vyzdobených obchodech, stáncích, trzích a vybírat pro blízké něco hezkého, osahat si to,........ Sedět u počítače a klikat není žádná romantika! Ano, je to ulehčení, je to mnohem jednodušší ale při běžném nakupování.

glady

06.12.2019

většinu dárků nakupuji přes internet

Neregistrovaná/ý - aster

06.12.2019

K čemu je to dávání dárků za každou cenu - rok co rok dostávám od švagrové koupelovou kosmetiku, kterou nepoužívám - mám zcela jiný vkus - bohužel dělám totéž a vsadila bych se, že ani ona to nepoužívá. Totéž se týká doplňků, jako jsou šátky nebo šály.

Hanyna

05.12.2019

Klidně přes internet, jen vědět komu co koupit

helus

05.12.2019

Nakupuji hodně dárky přes internet.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Kuře pečené s brambory

Kuře pečené s brambory

0 hlasů
1h a 35min 494 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí porce s pikantním kořením

13 hlasů
40min 720kJ 370 Kč

Oběd připravený během několika minut.

Čočková polévka s pečenými kaštany

2 hlasy
1h a 35min 526kJ 99 Kč

Podzimní polévka pro zahřátí. Pečené kaštany dodají polév...

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více