Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Čtyři šálky kávy denně omezí ukládání tuků

02. 01. 2020

pinkie

11. 1. 2020

Trpím často nízkým tlakem, ale bohatě mi stačí dva šálky kávy denně. Po třetím by mi už bylo trochu šoufl natož po čtvrtém.

Čtyři šálky kávy?To by mě zabilo.Piju dva šálky denně a někdy ani to ne.

kávu piji max 1 denně

ovace

9. 1. 2020

kávu moc nepiji

vendina

7. 1. 2020

tak 4 černé kávy denně dávám bez mléka i cukru

Neregistrovaná/ý - aster

7. 1. 2020

assaly | 7. 1. 2020
to je zvláštní, přitom u většiny diet je káva zakázaná... Jinak ty 4 šálky jsem pila každý den, ale teď jsem na chemoterapii a od první kapačky se na kávu nemůžu ani podívat. Snad to pak přejde

Přejde - tělo si totiž řekne, co chce nebo nechce a nemá smysl to lámat přes koleno. Stejně jako s jídlem - ty chutě se pak zase vrátí zpět. Přeju hodně štěstí

assaly

7. 1. 2020

to je zvláštní, přitom u většiny diet je káva zakázaná... Jinak ty 4 šálky jsem pila každý den, ale teď jsem na chemoterapii a od první kapačky se na kávu nemůžu ani podívat. Snad to pak přejde

helus

7. 1. 2020

Piju denně 4 šálky denně.Mám nízký tlak.

Neregistrovaná/ý - aster

7. 1. 2020

Piju denně ráno 1šálek silné černé kávy - vypít jich víc, tak večer neusnu. Z lososa, tuňáka, brokolice a avokáda bych zvracela v jednom kuse, takže by brzy ze mně byla chodící kostra.

nea

7. 1. 2020

....a co na to řekne srdce????

Tipy pro hladkou pokožku

Grilovaná kuřecí prsa

Grilovaná kuřecí prsa

12 hlasů
1h a 15min 842 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s topinambury

19 hlasů
45min 174kJ 70 Kč

Velmi jednoduchý recept na zdravou polévku.

Cibulová polévka s kozím sýrem

10 hlasů
35min 298kJ 75 Kč

Polévka plná zdravé cibule.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více