Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná. Vyzkoušejte pětitýdenní finanční detox

13. 01. 2020

Rozpočet jsem si udělala a žasla jsem kolik peněz dostávám a přitom je nevidím, dávám si stranou skoro na všechno a nyní jsem si založila spořící účet, tak uvidíme. Nasyslit umím, ale abych si nic neužila, to by nebyl život.

myslím si že jsem na tom dobře

ovace

24.01.2020

nemyslím si že mám problém s penězi

Nedávno jsem četla,že 28letá slečna nedokáže vyjít s 28 000 měsíčně.Tak té,bych z celýho srdce přála můj důchod

nea

21.01.2020

Když žijete z mála tak vidíte svět jinak. Prostě pokud jste rozumní, musíte vystačit i s málem.

naštěstí se řídím zdravým selským rozumem a finance zvládám

helus

20.01.2020

S financemi nemám problém.Dokážu i ušetřit.

glady

20.01.2020

své finance zvládám dobře

Neregistrovaná/ý - aster

20.01.2020

Finanční detox - kristepane já žádnou pravidelnou výplatu nemám a od jara do podzimu vydělávám i na zimu, takže jak "všichni" to možná vy vystřelíte po výplatě na nákupy, já si to dovolit nemůžu - mně musí zůstat ještě na provoz firmy. Tak jakou radu na finanční detox máte pro mně? Žádnou, že jo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nuda rozhodně nehrozí. Laskejte svůj ...

Pečená kachna s bílým zelím

Pečená kachna s bílým zelím

8 hlasů
2h a 25min 694 kJ 260 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z hovězího masa se zeleninou

12 hlasů
60min 525kJ 120 Kč

Sváteční salát z grilované hovězí svíčkové.

Treska v sýrové omáčce

0 hlasů
1h a 5min 583kJ 390 Kč

K přípravě receptu je možno použít filé tresky, pstruha, ...

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více