Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jennifer Aniston prozradila, jak překonala nešťastné dětství

14. 02. 2020

Neregistrovaná/ý - aster

22.02.2020

Neregistrovaná/ý - Melanie Klein | 21.02.2020
To je prispevek cloveka s minimalni empatii, imaginaci a syndromem cynismu. Vite opravdu malo o svete vnitrnim neboli psychice. Bohuzel Cesi jsou velci cynici, negativne zalozeni lide. Takove nazory mi potvrzuji, ze nekdo to ma holt "zavreny" a zije v nevedomosti ackoliv se tvari, ze vsechno vi. Samozrejme, ze moderni development psychology potvrdila, ze vychova ma zasadni vliv na zivot cloveka; to zda zije v lasce nebo toxicke domacnosti. Slovo moderni Veda neznamena 21.stoleti. Tohle jsou poznatky minuleho stoleti!!! Jezis lidi, vzdelavejte se. Ti komunisti nam opravdu zavarili, kdyz nam takhle zakazali vedecke poznatky, ktere jsou dnes uz samozrejmosti.

Inu - nevíte, co mám já za sebou, ale protože tady neskučím a souhlasně nepřikyvuju, jsem podle vás neempatická - je to váš názor, já vám ho neberu - svou "empatii" jste tady právě dokázala...

Neregistrovaná/ý - Pravda

21.02.2020

Neregistrovaná/ý - Melanie Klein | 21.02.2020
To je prispevek cloveka s minimalni empatii, imaginaci a syndromem cynismu. Vite opravdu malo o svete vnitrnim neboli psychice. Bohuzel Cesi jsou velci cynici, negativne zalozeni lide. Takove nazory mi potvrzuji, ze nekdo to ma holt "zavreny" a zije v nevedomosti ackoliv se tvari, ze vsechno vi. Samozrejme, ze moderni development psychology potvrdila, ze vychova ma zasadni vliv na zivot cloveka; to zda zije v lasce nebo toxicke domacnosti. Slovo moderni Veda neznamena 21.stoleti. Tohle jsou poznatky minuleho stoleti!!! Jezis lidi, vzdelavejte se. Ti komunisti nam opravdu zavarili, kdyz nam takhle zakazali vedecke poznatky, ktere jsou dnes uz samozrejmosti.

Pravda, pravda. Bohužel.

určitě to bylo velmi nepříjemné

ovace

21.02.2020

myslím si že jsem měl štastné dětství

helus

21.02.2020

Muselo to být pro ni těžké.

Neregistrovaná/ý - Melanie Klein

21.02.2020

Neregistrovaná/ý - aster | 20.02.2020
Každý z nás zažil v dětství něco, nač nerad vzpomíná - kdybychom se všichni jen nimrali v minulosti a hýčkali si své bolesti - kam by to vedlo? Kdo by učil naše děti, že nic není tak zlé, aby bylo nutné se z toho hroutit.

nea

21.02.2020

osudy jsou různé a někdy překvapivé až až

Neregistrovaná/ý - aster

20.02.2020

Neregistrovaná/ý - St. | 20.02.2020
Takovou blbost muze rict jen nekdo, kdo to nezazil. I vedci nejruznejsich specializaci se uz dnes shoduji na tom, ze zkusenosti z detstvi doslova modelujou osobnost. A tim i cely budouci zivot.

Každý z nás zažil v dětství něco, nač nerad vzpomíná - kdybychom se všichni jen nimrali v minulosti a hýčkali si své bolesti - kam by to vedlo? Kdo by učil naše děti, že nic není tak zlé, aby bylo nutné se z toho hroutit.

Neregistrovaná/ý - St.

20.02.2020

xxkouckaxx | 20.02.2020
co Tě nezabije - to Tě posílí

Takovou blbost muze rict jen nekdo, kdo to nezazil. I vedci nejruznejsich specializaci se uz dnes shoduji na tom, ze zkusenosti z detstvi doslova modelujou osobnost. A tim i cely budouci zivot.

Neregistrovaná/ý - jana kratochvílová

20.02.2020

nezapomenu měla jsem šikanu

co Tě nezabije - to Tě posílí

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nuda rozhodně nehrozí. Laskejte svůj ...

Bramborové nočky se strouhankou

Bramborové nočky se strouhankou

13 hlasů
35min 978 kJ 59 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pečený králík

4 hlasy
1h a 35min 578kJ 170 Kč

Králík pečený s hořčicovou omáčkou.

Restované bažantí prso

9 hlasů
40min 626kJ 195 Kč

Bažantí prso s ovocným přelivem.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více