Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

tygrik

16.03.2020

Tousty připravujeme hodně často. K snídani, svačině nebo večeři, s sebou na výlety apod. Zkoušeli jsme už i na sladko, ale na slano vedou. Také jsme konečně sehnali perfektní toustovač s vyjímatelnými pečícími plochami, takže i mytí je velice snadné.

bessyb

16.03.2020

Miluji toasty, zejména sladké. V létě dělám pokusy při výrobě marmelád- teď zrovna mám černý rybíz+ostružina+máta, v zimě potom toasty každý den, když koupím toastový chléb.

bessyb

16.03.2020

Miluji toasty, zejména sladké. V létě dělám pokusy při výrobě marmelád- teď zrovna mám černý rybíz+ostružina+máta, v zimě potom toasty každý den, když koupím toastový chléb.

nie zavisla ale z casu na cas si urobim zapekane

velinka

16.03.2020

Toustíky jsou každodenní pochoutka, snídaně i svačinky.

majka66

16.03.2020

Čauky, u nás musí být toustový chléb stále po ruce. Hlavně syn si ho dělá každé ráno nebo večer. Je to rychlá příprava jídla když není moc času. Velice rádi bychom ho otestovali.

U nás doma jsme na toustech závislý, děláme je velmi často, skoro denně, hlavně na snídani a večeře dětem. Většinou používáme světlý toustový chléb, a proto bych velmi ráda vyzkoušela s dětmi i tuto novinku a zároveň zdravější variantu toustů.

Ráda otestuji tento chléb, protože u nás ujíždíme na tousty, hlavně naše děti, které je nosí na svačinu a milují je se šunkou s sýrem.

Mishi

15.03.2020

Snažím se omezovat pečivo, kupuji převážně žitné, žitný toustík je pro mě top

Amandil

15.03.2020

U nás máme tousty snad každý den! Zapečené, z topinkovače, v troubě. Na sto způsobů. Závislý bude asi hlavně náš tatínek.

simpik

15.03.2020

Závislá snad nejsem, ale ráda si udělám malou svačinku, nebo je to dobrá večeře.

mirinka

15.03.2020

Závislá vyloženě nejsem, ale tousty máme doma moc rádi a připravujeme je docela často.

Jamca

15.03.2020

Máme toasty moc rádi, děláme je skoro každý týden a je to jedna z mála večeří, kterou umí připravit i náš tatínek:). Pokud nestíhám v práci zajít na oběd, tak si udělám sem tam toasty i s sebou do práce.

Marie5

15.03.2020

Ráda otestuji tento chléb, protože tousty jsou naše oblíbené jídlo.

Tousty má ráda celá naše rodina. Naučil se je i náš tatínek. 😀 Jsou rychle hotové, děláme je na spoustu způsobů. Jíme je teplé i studené. Ňam 🥪🥪🥪🥪

Tousty snídáme skoro každý víkend. Je to jediné jídlo, které mě s láskou připravuje manžel jako snídani do postele...Tvrdí, že na tousty je mistr a umí je nejlíp a má pravdu, protože je mám moc ráda, a nikdy je neodmítnu.

Toasty si dávám téměř každé ráno k snídani.

VZhledem k tomu, ze se snazim z jidelnicku vyradit mouku a nezdrave cukry, tak toustovy chleb jako takovy omezujeme. Takze bych rada zkusila jeho zdravejsi verzi a udelala si tousty rano k vajickum nebo super svacinu do prace a skoly.

matali

15.03.2020

Náme rádi toasty,zapíkáme docela často tak čtyřikrát tífně třeba i bagetky,je to dobrá snídaně a ráda bych vyzkoušela i něco nového .

Tousty doma připravuju často...řekla bych min. 3x do týdne. Většinou jako teplou večeři. Na toustech mám ráda to, že jsou rychle připravené, volitelné podle chuti, zasytí a je to teplé jídlo, takže žádné ohřívání párků v mikrovlnce :D

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Vepřová krkovice na víně

Vepřová krkovice na víně

14 hlasů
1h a 15min 1085 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka v chlebu

21 hlasů
50min 293kJ 99 Kč

Polévka se podává jako hlavní chod.

Dančí guláš

24 hlasů
2h a 15min 367kJ 210 Kč

Podzimní guláš z dančího masa.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více