Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

Nemyslela jsem si, že jsem závislá na toustech. Ráda je jím...ale že by závislost? Neee. Ale jednou jsem je udělala synovi k večeři. My s manželem jsme měli něco jiného, co malému nechutná....a ejhle malý se šel koupat a já ačkoliv byla dost najedená, tak jsem si smlsla na jeho toustu. To bylo divení, když přišel vykoupaný a chtěl si dojíst toust a nebyl

Tousty mám moc ráda, jsou snadné na přípravu a moc chutné. Dělám je ráda k snídani nebo k večeři tak dvakrát do týdne.

Tousty mám moc ráda a nejen já, ale i mé děti. Je to jejich nejoblíbenější večeře. Dáváme si je alespoň jednou za týden, protože po nich sáhnu vždy, když nevím, co mám připravit a vždycky si moc pochutnáme.

Katahr

03.03.2020

Tousty si dělám obden nebo nejlépe každý den. Mám je k večeři nebo na svačinu, mohla bych je jíst pořád.

Na toustech jsem zavislá už odmalička a nejradši mám klasiku se šunkou a sýrem, které si umím dát i 4krát do týdne :)

megana4

03.03.2020

Jsem a připravuji je aspoň třikrát týdně..

Na toustu je závislá moje dcera a já :) Každý druhý den na snídani s máslem, šunkou a sýrem :)

megana4

03.03.2020

Jsem a připravuji je doma tak třikrát týdně..

Závislé rozhodně ráda bych řekla že zas tak často ne ale beze srandy dělám každý den a to nekecám 😂🤦 jsem jak magor 😂

Ramiko

03.03.2020

U nás je závislý syn, každý den a snídani a večeři chce toasty. Má ta tak už asi 2 roky a pořád se jich nepřejedl. Ale jako správná matka, se mu to snažím občas změnit, ale stejně se vždy vrátí k toastům, protože jsou nej... Ale přiznávám, že i já je mám ráda.

Verdona

03.03.2020

Tousty jsou skvělá rychlovka k večeři nebo i výborná svačinka na cesty nebo do práce tak jednou týdně si je určitě dáváme.

Jarka29

03.03.2020

Toustíky u nás letí na všechny způsoby. Je to rychlá snídaně nebo večeře.A jelikož má náš čtyřletý syn zrovna problémové období ve stravování a tousty opravdu miluje tak jede toustovač vlastně denně. Je jedno jestli jsou toustíky na slano nebo na sladko, ale pochutnáme si vždycky všichni. 😋😊

Tousty doma milujeme! Jsou velmi rychlé, dají se udělat na x způsobů a nikdy neurazí. Minimálně jednou týdně u nás toustovač jede.

PETRUN

03.03.2020

Tousty dělám opravdu hodně často. Máme je rádi zapečené, nebo jen opeču a obložím hemenexem, někdy o víkendu si dopřeji i hrátky s tousty a tvořím. Na svačinu, snídani či večeři se salátem vždy přijdou vhod.

karliki

03.03.2020

Tousty děláme dost často,hlavně tedy na výlety.Pro malé děti jako ty naše(3, 5 let) do auta ideální. Tousty dělám se šunkou a sýrem. Já mám osobně ráda i rajče ale manžel to nemusí, raději si přidá kečup.Kdyby bylo na dětech, obden by byli ideální tousty ale jednou až 2x týdně u nás mají místo.

Alisha

03.03.2020

Tousty mám velmi ráda, připravuji je každý týden.

majtamk

03.03.2020

Milujeme toasty v jakékoliv podobě, tradiční i netradiční. Super k snídani i ke svačině nebo rychlá večeře 🍴 V jídelníčku máme skoro každý týden. 😃 V létě při pobytu na zahradě nepostradatelné. 😃

Tousty u nás má ráda celá rodina. Připravuji je 3 x do týdne. Nikdy se jich nepřejí, protože jsou vždy jiné. Nejvíce chutnají dětem. Baví je si je samy připravit, podle toho, co mají rádi. Toust je výborný společník na cesty, výlety a turnaje. Já uvítám zdravější, s vysokým podílem celozrnné mouky.

Tousty mám v zásobě, když dojde pečivo, ráda s nimi experimentuji zapeču je se sýrem v troubě, rozpeču a dám na ně med. Prostě nemají chybu.

závislá nejsem, ale ráda je mám!

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Restované hovězí maso s nektarinkou

Restované hovězí maso s nektarinkou

11 hlasů
30min 661 kJ 245 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečená dýně

10 hlasů
60min 401kJ 80 Kč

Chuť dýně zvýrazněná čerstvým koprem.

Jarní salát s křepelčími vejci

0 hlasů
35min 435kJ 160 Kč

Kuskus je ideální základ pro rychlá jídla salátového typu...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více