Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

Krasny den. U nas, v nasi rodine jsou zavisli na toustech snad vsichni a klidne bychom je jedli kazdy den. Uplne nejradeji je mame namazane maslem, oblozene sunkou, syrem a kyselou okurkou.

kdyby jsme mohli, jíme tousty klidně každý den 😉

elinkas

03.03.2020

Ano velmi.Davam si ho pokaždé na snídani a zabalim si ho i na svačinu.Libi se mi,ze se dá jist opravdu se vším.

ladouch

03.03.2020

Tousty jsou u nás oblíbená rychlovka, připravujeme je často minimálně jednou týdně, nasladko i naslano, s sýrem a šunkou.

jijina

03.03.2020

Tousty u nás připravujeme i několikrát za týden nasladko i naslano.

Kleris

03.03.2020

Hezký den, závislost na toustech asi nemám, ale dělám si je poměrně často. Řekla bych určitě jednou někdy i dvakrát týdně. Miluju zapečené tousty jak na slano, tak i na sladko. Jsou rychlé a výtečné. Samozřejmě, když dělám sobě musím i ostatním členům rodiny.

vlahy

03.03.2020

Tousty kupujeme s manželem pravidelně, máme je rádi opečené v toustouvaču a ještě teplé postřené máslem :) a připravujeme je párkrát do týdne

catine

03.03.2020

Tak závislá je silné slovo, ale máme je se synem rádi, já mám nejradši celozrnné, syn normální. Děláme je tak 3x do týdne.

Tousty jíme 3-4x do týdne. Milujeme různé kombinace. Tento toust znám.. je skvělý 😊

Aktivko

03.03.2020

Tousty v naší domácnosti připravuji často, těší se u nás velké oblibě. A to na různé způsoby, několikrát během dne. Da se říci, že si bez nich nedovedeme náš život vůbec představit.

Wendys

03.03.2020

Vzhledem k tomu, že bydlím sama a jsem dost zaneprázdněná, tak si dělám toasty prakticky denně. Je to rychlé, vděčné a hlavně dobré jídlo, které se dá připravit jak na sladko, tak na slano. Dělám si je buď v toastovači - od tety k Vánocům sem dostala toastovači, který udělá jen jeden toast 😂 - nebo zapečené v troubě, podle toho, jak mám zrovna náladu a čas. Toasty sou prostě nejvíc 💕

My i děti tousty milujeme na spoustu způsobů, slané i sladké, takže jsou na jídelníčku jsou skoro každý den.

mouse26

03.03.2020

No, přímo závislá se říci asi nedá, ale mám tousty moc ráda a jsou součástí mého stravování. Připravuji si je asi tak jednou týdně.

Tousty naprosto milujeme a děti je vyžadují takže u nás máme toust každý den 😁

Tousty kupujeme a připravujeme velmi často, ať již nezapecene s nějakou směsi nebo zapečené se sýrem, máslem a kečupem. Ty máme nejradši.

u nás doma jsou tousty velmi oblíbený a dělám je každý druhý den.

holcice

03.03.2020

Jsem na nich docela závislá, připravuji si je na různé způsoby, v topinkovači namazané sýrem, nebo eidam, na to volske oko, to mám nejradši 👍v toustovači s různými náplněmi, i na sladko s jablky, jím je opravdu dost často

Dadule

03.03.2020

U nas vedou toasty kazdy vecer na vecu. Meli jsme topinkovac, protoze pritel nesni chleb/toast, aniz by si ho neopekl. Jenze nam odsel, uz spis pripekal, jak opekal 😁 takze poridime novy, chceme toustovac 3v1, abychom si mohli delat zapecene toasty a tortilly 😊 kazdy den je musime mit, jeden slany a druhy sladky (tvaroh, jablko, med a skorice-struuudl🤩)

Mikayla

03.03.2020

Tousty bych klidne mohla jist rano, odpoledne a vecer, ale vetsinou je mam aspon jednou denne, at uz na svacinu nebo na veceri.

U nás doma jsou toasty velmi oblíbené jak na sladko tak na slano děti mají nejraději po ránu toast s nutelou a banánem nebo s máslem a medem večer pro změnu delame různé variace PIZZA toast- protlak nebo kečup, koření na pizzu, rajče(plátek) šunka, sýr KLASIKA toast kečup šunka sýr máslo ZELENINOVÝ toast a to kečup, paprika, rajce, čínské zelí SÝROVÝ toast, máslo, gouda, mozzarela toasty děláme několikrát týdně vždy změníme druh toastoveho chleba a chutí

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Smetanová kuřecí polévka

Smetanová kuřecí polévka

14 hlasů
60min 532 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře jako rychlá svíčková

17 hlasů
55min 596kJ 98 Kč

Milujete svíčkovou a nemáte čas ji předem naložit? Zku...

Fenyklová polévka

12 hlasů
45min 781kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více