Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

petrac

14.03.2020

Tousty milujeme celá rodina ve všech podobách, nejraději teplé z toustovače a připravujeme si je alespoň 1x týdně.

Pro mě jsou tousty svátost! Miluji je, protože jsou připravené rychle, mužů si je dat s čím chci, na co mam zrovna chuť a je to nejlepší véča, když se mi nechce vařit. Jen škoda, ze klasické toustové chleby jsou kalorická bomba! :D :( A proto bych chtěla být testerkou. :)

sipeji

14.03.2020

Tousty - to je u nás doma pojem. Děti je chtějí neustále - k snídani, na svačinu do školy - to je teď jaksi pasé...., k večeři a nejraději by i k obědu. Nechci aby bylo stále to samé a tak se snažím tousty dělat pokaždé jinak - na sladko, na slano, dokonce už i na kyselo s kysaným zelím - to miluje můj manžel. Mám zavařené různé směsi na tousty se zeleniny, i z masa a tak i když je moje rodina závislá na toustech, máme stále něco jiného. Kvalita toustového chleba je velmi důležitá, už jsem ho zkoušela i péct doma a velmi mě zajímá jak obstojí nový Žitno-pšeničný TOUST od PENAMU.

evasmel

14.03.2020

Toasty dělám velmi často, zapékám je nasladko i naslano, děti je milují. Ráda uvítám jinou variantu chleba, než jsme zvyklí. Jsem zvědavá, jak bude dětem chutnat.

zita

13.03.2020

Tousty s dětma milujeme. Je to pro mě rychlovka, která nikdy nezklame, ani neurazí a dají se připravit na tolik způsobů. Připravujeme je skoro pořád

bokul

13.03.2020

Bylo by nefér, kdybych sama sobě lhala... obecně vzato do mého každodenního jídelníčku patří pečivo. Sice v rozumném množství - zejména pak k snídani a večeři, případně jako doplněk oběda (do polévky nebo k luštěninám). A jeden z druhů pečiva, které snídám/večeřím jsou tousty, které mám nejraději opečené, s tenkou vrstvou másla a eidamem nebo šunkou.

Tousty dělám jednou týdně v kontaktním grilu, z kterého mi více chutná než z toastovače. Dělám nejraději s kečupem, salámem a sýrem.

Denny94

13.03.2020

Toasty miluju jiz od dětství a od te doby, co je muze jíst i ma dcera je delame denně at uz na sladko nebo na slano

Toasty se u nás dělají každý den.Je to nejoblíbenější školní svačina našich dětí.

Pája23

13.03.2020

Touty miluje celá naše rodina, bez nic to nejsme my ❤️

Závislá je především dcera, v podstatě je má denně na snídani. Je to rychlé a teplé :) Děláme různé obměny, takže ne jen klasika sýr a šunka, ale i sladké či s vajíčky :) Kupuji vždy aspoň 2 velká balení, bo jsou hned pryč. V létě je jen opeču a jsou super k salátu.

Tousty máme doma stále. Na rychlou snídani nebo večeři, ale hlavně pro nečekanou návštěvu. Nejraději mám zeleninové nebo ovocné - jen pomazané máslem , pokladené nakrájenými rajčaty a posypané pažitkou nebo obložené jahodami.

Toasty máme moc rádi já i muj syn. Občas je děláme i místo oběda, kdy je potřeba nějaká rychlovka. Dělám je synovi i jako svačinu do školy.

Tousty máme rádi, připravujeme doma několikrát do měsíce.

Skaj

13.03.2020

Tousty se u nás dělají vždy se šunkou, sýrem, kečupem a různými druhy hořčice dle požadavků členů rodiny, a to jak na svačinu tak na cesty. Konzumují se čerstvé nebo tzv. odleželé, ale vždy kupuji pouze bílý toustový chleba. Bylo by zajímavé připravit je z jiného toustového chleba. Poznají členové rodiny rozdíl? Budou jim chutnat?

MAFIRA

13.03.2020

Tousty miluji.Dělám si je každý den pomazaný máslem-mňamka.Chleba již nekupuji.

Tousty děláme třeba jednou za 3 měsíce, ale to je pak jíme pomalu celý měsíc v kuse na všechny možné způsoby 🤣 ráda bych zkusila něco nového

Nikoli

13.03.2020

Toustovy chleba ? U nás musí být neustále. Děláme si ho buďto zapeceny, obloženy, nebo k salátu opečený. Nepamatuji si den, kdy bychom doma toustovy chléb neměli.

taptule

13.03.2020

Tousty jíme pravidelně buď zapečené se šunkou a sýrem, nebo namazane nutelou a nebo marmeládou a já miluji s pomazankovym máslem a šunkou

tousty miluju na všechny způsoby. Opečený toust k salátům, toust namazaný nutelou, toust opečený jako krutonky, toust plněný šunkou a sýrem - zapečený v toustovači. Závislá asi do jisté míry jsem. Kupuju ho raději než pečivo. Připravuju ho minimáně 3x týdně

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kapustová polévka s kuřecím masem

Kapustová polévka s kuřecím masem

2 hlasy
1h a 5min 242 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka

11 hlasů
1h a 30min 473kJ 140 Kč

Zelná polévka ze silného masového vývaru a kysaného zelí.

Ražniči z krůtího masa

0 hlasů
1h a 35min 251kJ 200 Kč

Šťavnaté krůtí špízy se žampiony a paprikou, pečené v tro...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více