Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

vivi11

09.03.2020

Tousty mám moc ráda, o víkendu si je dělám ke snídani a přes týden alespoň jedenkrát v týdnu k večeř. Mám ráda klasiku šunka, sýr, kečup, ale občas si dám i pikantní s paprikášem a hořčicí

miluji toasty, nejlépe klasiku šunka sýr nebo tuňák mozzarela :) připravujeme je minimálně jednou týdně.

TynaC

09.03.2020

Tousty připravujeme doma dost často někdy i 2x do týdne. Celá rodina je miluje na všechny způsoby.

Lucusa

09.03.2020

Dvakrát do týždňa

Toasty u nás doma frčí. Už si je děti připravují sami.

alus

08.03.2020

stále stále jede toustovač na plné obrátky, nejčastěji je klasika, sýr, šunka, kečup

Miluji toasty, vždycky je máme aspoň 1x týdně

Alex649

08.03.2020

Tousty děláme 2x do týdne. Děti je milují jako víkendové snídaně.

Marci55

08.03.2020

Tousty jsou u nás cca 3x týdně. Děláme je naslano i nasladko.

Toasty mám moc ráda. Připravujeme je každý týden :)

Ellie11

08.03.2020

Ano, občas mám pocit že vyjím celý výrobní závod! :D Připravuji je 2x denně, ať už namazané arašídovým máslem s banánem, se džemem, s rajčatovou bruschettou, s mozzarellou a rajčaty, se šunkou+sýrem+kukuřicí+žampiony,... Toasty jíme pořád

ledo

07.03.2020

Ano, tousty milujeme a děláme je minimálně jedenkrát týdně.

Na toustech jsme závislý, každý týden je děláme ať už slané tak sladké

Jsem na nich závislá. Připravuji si je obden.

Tousty máme tak jednou týdně, protože je to celkem rychlá večeře, kterou si zvládne vyrobit i manžel sám. :) Ráda bych se zapojila do testování a vyzkoušela novou chut :)

Joplin

07.03.2020

Tousty připravuji velmi často na různé způsoby,ať už pro vnoučata s kterými chodím na výlety,nebo pro sebe při mých častých turistických aktivitách.Je to ideální svačinka-rychlá,rozmanitá,chutná.

zdeni20

07.03.2020

Tousty si připravujeme doma často... několikrát do týdne. Nejradši mám zapečené tousty se spoustou sýra, ale i čerstvé jsou fajn. 🙂

chemici

06.03.2020

Tousty máme doma rádi, děti si je dávají hodně naslado s nutelou nebo marmeládou, já je mám rád jako topinku s česnekem, šunkou, sýrem, řajčátkem a bazalkou

Yv_mama

06.03.2020

Miluji tousty. Sladké , slané nebo třeba jen takové na studeno se zeleninou.

Lusylie

06.03.2020

Toasty v rodině máme velice rádi. Připravujeme je velice často, připravujeme je na sucho, plněné na slano i sladko, rozválené a plněné jako mini roládky, toastové zvířátka pro děti.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Řepa s malinovým octem

Řepa s malinovým octem

14 hlasů
50min 369 kJ 35 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí nudličky s paprikou

13 hlasů
40min 411kJ 127 Kč

Narychlo připravené kuřecí nudličky. Můžete je i marin...

Hovězí guláš s houbami

7 hlasů
1h a 40min 674kJ 260 Kč

Vydatný guláš vonící po houbách a zelenině.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více