Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

vetrak

05.03.2020

Tousty u nás doma milujeme hlavně děti je můžou jíst stále, takže připravujeme 2-3x týdně ve sladké i slané variantě.

Tousty se u nás připravují skoro denně, manžel i synové je milují, hlavně klasické, šunka, sýr. :)

sasurka

05.03.2020

Doma tousty milujeme ,nejvíce s borůvkovým džemem či s volským okem a nebo si je zapečeme se sýrem a salámem.Prostě lahoda.

Teri

05.03.2020

Dalo by se říct, že na toustech závislá jsem Miluju je v jakékoliv podobě, proto bych ráda vyzkoušela tento toustový chléb, s kterým by tousty získaly jiný rozměr a novou závislost?

Závislá nejsem , ale tousty děláme doma velmi často, hlavně kvůli dětem, ale i já s manželem je máme moc rádi.

Simdan

05.03.2020

Milujeme tousty, děláme často s dětmi hlavně na večeři, každý si dovnitř dá na co má chuť, já miluju tousty se šunkou, chilli a nivou.

Miluju zapečene a zároveň rychle jídlo na kterém si člověk i pochutna. S kolegyni jsme si pořídily do práce TOASTOVAC, takže o skvěle snídaně není nouze a práce zároveň je i pozitkem. Toasty děláme doma 2x týdně k večeři a ke snídani v práci ? Nespocet :) Dá se říct, ze se považuji za zavislaka toastu, urcite doma nesmějí chybět :)

verca61

05.03.2020

Miluju tousty a nejlépe zkrátka tu klasiku, šunka a sýr, připravuju je tak často, že už mám toustovač značně pochroumaný.

nitka-a

05.03.2020

tousty dělám hlavně ráno jako snídani s marmeladou nebo ze zeleninou. V sobotu večer pak zapečené tousty s masem a zeleninou. Tohle se nikdy neomrzí a hlavne moc chutná

Každé ráno klukům dělám buď v topinkovači a mažu třeba nutellou nebo paštikou, v toustru trojúhelníčky se šunkou k večeři a já ujíždím na toustech se sýrem.Je fakt, že bez tousťáku bychom asi částečně umřeli hlady😉

tousťák konzumujeme na různé způsoby - na sladko , nas lano , teplý , osmažený , za studena obložený závislý na něm nejsme , ale máme jej moc rádi

U nás tousty frčí skoro každý den, milujeme je na všechny způsoby, naslano, nasladko nebo i jen tak potřený česnekem jako topinka

sofie

05.03.2020

Minimálně jednou měsíčně tousty máme,s tím že se jí cely týden. Moje dcery ho zbožňují!

Milka98

05.03.2020

Tousty připravuju obden, oblíbily si je hlavně děti. Snažím se zpestřit je různými náplněmi, ať už naslano nebo nasladko

Závislá je u nás kompletně celá rodina, toasty by jsme mohli jíst každý den, ale už jsme to omezili, už je máme jen obden.

My doma milujeme toasty naplněné kde čím, ráda experimentuji. Jelikož je dcerka nejedlíček tak na křupavý toustik slyší u nás tedy "toastikujem" často 😀

Meffy

04.03.2020

Máme období, kdy je toaster uložený a pomalu se na něj začíná prášit. Poté ale následuje doba, kdy si dosavadní lenošení tvrdě odpracuje a činí se několikrát denně. Nyní jsme právě v této fázi a toasty u nás frčí na mnoho způsobů a chutí.

cetka

04.03.2020

toasty máme rádi a připravujeme si je každý den, ale s různými náplněmi

Dobrý den,nevím,jestli je to závislost , ale tousty se u nás dělají přibližně 2x týdně.Nejen , že nám chutnají,ale navíc je to rychlovka na přípravu.

zavislost na toastech je obrovska, kdykoliv me chytne chut tak si je musim udelat. At uz na slano nebo sladko je to chutovka 😊

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuře plněné pomerančem

Kuře plněné pomerančem

10 hlasů
1h a 15min 585 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová žebírka v marinádě z whisky

22 hlasů
1h a 50min 1359kJ 90 Kč

Protože vepřové maso je tučné a úprava nad ohněm mu sv...

Polévka z bílého zelí

14 hlasů
1h a 5min 593kJ 95 Kč

Recept na polévku z čerstvého zelí s klobásou, která s...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více