Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

01. 03. 2020

tory

04.03.2020

tousty máme pravidelně každý víkend ke snidani a i někdy v týdnu k večeři hlavně syn si je dává

helus

04.03.2020

Tousty si děláme často.Má je ráda celá rodina.Úžasná večeře,nebo snídaně.Děláme si je i několikrát týdně.

Jelikož mám dvě malé děti které tousty zbožnují,tak jsou u nás dost často jako rychlá večeře Tousty prostě miluje celá naše rodina

Můj chlap ujíždí na toustech. Já se jako držím stranou kvůli linii 😂😂😂

Toustovy chleba kupujeme velmi často, zejména z toho důvodu ze déle vydrží 😁 nejraději zapekame v kontaktním grilu s kecupem, šunkou a sýrem 🙂 alespoň 1x týdne se na stole objeví 😉

TýnaZ

04.03.2020

Závislá nejsem, ale mám ho ráda. Připravujeme ho tak dvakrát za měsíc.

nea

04.03.2020

Tousty máme všichni rádi a děláme všelijaké. Minimálně jednou týdně tousty dělám.

Nika33

04.03.2020

Tak jelikož často musíme cestovat a vracíme se domů pozdě večer nebo se nám prostě nechce vyvarovat. Tak jsou jako první na seznamu děláme jak má sladkou tam šla no zapékané nebo je tak.

vondr.v

04.03.2020

Tousty mám velice ráda na všechny způsoby - děti je také mají rády. U nás se tousty připravují 2x do týdne. To jsou pane hody.

sasurka

04.03.2020

U nás je tousťák,hlavně od Penamu,je prostě kvalitnější než ostatní značky, velmi oblíbený,připravujeme jej všelijak, oblíbený jak u dospělých, tak u dětí namazaný domácí borůvkovou marmeládou či sýrem Apetito. Já zbožňuji toust opečený a na něm plátek sýra a volské oko. Pecka.

Milujeme toasty na všechny způsoby a ještě více zapečene v panini grillu..... to je mnamka

Jane085

04.03.2020

Já ani tak ne, ale děti je přímo milují, ať už křupavé na sladko nebo zapečené se šunkou a sýrem. Děláme je 2x týdně.

Závislá nejsem, ale 1x do měsíce je máme 😉

Ano jsem závislá na toastech,dělám je hodně často a v různých obměnách.Na slano i na sladko,se zeleninou i bez,se šunkou a sýrem.Dělám je v toustovači i v troubě.

Toasty jsou naše láska. Připravují toasty každý den na svačinu pro přítele a pro sebe do práce :) o víkendu snídáme vajíčka s opecenym toastem. Zkrátka je milujeme :)

Tousty máme v naší domácnosti velice rádi, děláme je minimálně 2x týdně

assaly

03.03.2020

Miluji tousty, o závislosti se asi mluvit nedá, ale děláme je tak 3-4 do měsíce. Kdyz byla dcera malá, dělala jsem i sladké, měla ráda se smetankem, banánem a čokoládou. Mám ráda toustovy chléb i nezapeceny, s hermelínem a šunkou, různými pomazánka i nebo rybičkami.

Miluji toustový chléb, protože má spoustu využití. Dělám z něj sendviče, klasické tousty, ráda si je zapeču v troubě jen posypané sýrem na chuť, nebo jen lehce opečené, aby byly křupavé, namazané medem nebo marmeládou. 😋

Tousty miluju,mohla bych je jíst kdykoli,k snídani,ke svačine i k večeři.Chutna mi jak klasika,šunka,sýr.Ale super jsou i na sladko s marmeladou.

cela

03.03.2020

Tousty mám ráda. Dělám je ale asi tak 1x za 14 dní. Příprava je snadná a rxchlá. Závislá nejsem ani na toustech.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Špíz z kuřecího masa

Špíz z kuřecího masa

19 hlasů
50min 337 kJ 133 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka

11 hlasů
1h a 30min 473kJ 140 Kč

Zelná polévka ze silného masového vývaru a kysaného zelí.

Ražniči z krůtího masa

0 hlasů
1h a 35min 251kJ 200 Kč

Šťavnaté krůtí špízy se žampiony a paprikou, pečené v tro...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více