Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Výměnou 100 kcal živočišných bílkovin za rostlinné se sníží riziko úmrtí na polovinu

10. 03. 2020

ovace

04.04.2020

snažím se od každého trochu

Ve svém stravování dávám přednost rostlinným bílkovinám, červené maso v posledních letech už ani nekupuji. Mám ráda krůtí. Masa se nezříkám, mám ho pravidelně 2x týdně.

Luštěniny jsou dobré a zdravé.

helus

27.03.2020

Jsem masožravec,a jinak to nebude.

nea

27.03.2020

strava má být pestrá a ne jednostranná, ale kdo něco nechce, ať to nejí, je to jeho věc

Neregistrovaná/ý - aster

26.03.2020

Ještě něco - proč jsou vegani tak úplně blbí - že by nedostatek živočišných bílkovin?

Neregistrovaná/ý - aster

26.03.2020

To by mě zajímalo, jak mi vysvětlíte, proč jsem ve svých 57 letech (za měsíc)pořád zdravá - a já konzumuju živočišné bílkoviny celý život a ve velkém množství - možná by pomohlo, kdybyste konečně pochopili, že lidé jsou různí a různé věci jim prospívají...

Neregistrovaná/ý - jana krattochvílová

26.03.2020

bíloviny

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pikantní hovězí maso s hnědými žampiony

Pikantní hovězí maso s hnědými žampiony

1 hlas
2h a 25min 515 kJ 250 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka s jarní cibulkou

29 hlasů
25min 272kJ 58 Kč

Recept na rychlou jarní polévku.

Králík na bylinkách

5 hlasů
1h a 25min 541kJ 200 Kč

Králík pečený s tymiánem, šalvějí a rozmarýnem.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více