Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. Nedělejte tyhle chyby

27. 03. 2020

Péči o syna věnuji opravdu hodně. Je důležité, aby jeho pokožka byla čistá, vyživená a bylo o ní pečováno s kvalitními výrobky.

janeve

14.04.2020

vybírám kvalitní a ekologicky šetrnou kosmetiku i drogerii vhodnou pro pokožku nejmenších dětí. mám 2 děti - 2 roky a 4 roky

aasun

14.04.2020

Máme doma novorozeně, tak teprve objevuji co je pro její pokožku nejlepší. Péči chci věnovat velikou, ale teprve potřebuji najít to, co nám oběma bude nejvíce vyhovovat. S produkty Frosch ještě nemám zkušenost, což bych ráda změnila.

Do koupele používáme olejicek a jinak pak tělové mléko a krém..

evi.na

13.04.2020

věnujeme neustálou péči

Katka31

13.04.2020

snažím se používat na oba syny tu nejjemejsi kosmetiku. Oba maji atopicky ekzem. i praci prasek

JanaŠ

11.04.2020

Oba synové mají citlivou pokožku a tak jejich oblečení peru v pracích prostředcích určených pro citlivou a dětskou pokožku. Také je každý večer po koupání mažu krémem nebo olejíčkem.Takže jejich pokožce věnuji velkou péči.

O pokožku mého syna pečuji jen s láskou. Tělíčko si užívá olejíčku po každé koupeli.Syn je alergický na hodně pracích prostředků tak musíme používat pouze dětské a šetrné k jeho pokožce . Samík miluje masírování celého těla od maminky takže masírujeme 😊

Mám dcerky 2roky a 7let. Dcera dva roky potrebuje veliou péči o kůži, má exem, přírodní produkty máme velice rádi a Frosch je super, avšak jsme nezkoušeli na dcerky kůži ale jako prací a mycí prostředelky. Bylo by skvělé vyzkoušet, každý exematik ví, že každému sedne něco jiného, ale přírodní cesta je vždycky nejlepší ♥️ velmi by jsme ocenili vyzkoušet, krásné Velikonoce 🐣

Zdennee

10.04.2020

Velkou. Malý má atopický ekzém, tak každý den mažeme krémem

Naše malá se koupe pouze ve své kosmetice pro mimča, po koupání následuje olejíček na promazání všech faldíků a praní oblečení pro ní taktéž v dětském. Nejen, že ji to prospívá, ale krásně všechny dětské produkty voní.

sofie

10.04.2020

Zrovna teď dceři musím věnovat velkou péči o pokožku začalo ji vše na kůži vadit, má ji suchou a z toho sem tam vyrážky, takže hodně mažeme a hledám prostředky, které její kůži nebudou vadit 🙂

Mam dve deti(9m+3 roky) a mazeme a mazeme. Deti se rady dlouho koupou, tak do koupele pridavame i ruzne bylinky.

Me dceri je 21mesicu vse ji peru v detskem prasku a kazdy den ji mazu olejem.Koupeme se a pouzivame detske pripravky.Detske pokozce venuji hodne.Ptz sama mam kozni nemoc-lupenku a vim jak je to dulezite

andelin

09.04.2020

O pokožku svého miminka momentálně pečuji tím nejlepším co může mé tělo nabídnout, a to mázkem.

Péči věnuji jak mi jen syn dovolí a vždy se snažím hledět na složení produktů.

Dětská pokožka je velmi citlivá, proto děti potřebují kvalitní péči. Miminkům se často kůže loupe či zapařuje, proto je dobré, když se používá kvalitní kosmetika bez zbytečných barviv, konzervantů, apod. Používám hypoalergenní sprchové gely, dále přírodní olejíčky a krémy. Naše dcera má od narození husté vlasy, takže musíme mýt i vlásky. Po koupání vždycky důkladně pokožku otřu a promažu olejíčkem.

Nelda

09.04.2020

Nejvíce po vaně, to je stejný rituál kdy mluvím jak blázen, masage masageee, vyčistíme uší, to se muší, ať to Emče sluší... No blázen

JitkaN

09.04.2020

Dobrý dne,prozatím žádnou.Za 3 týdny čekáme tolik vytouženého potomka,kterému bych chtěla dát to nejlepší a vzhledem k tomu,že mám a Vaší značkou pouze dobře zkušenosti,ráda bych ji vyzkoušela i na našem miminku.Vasi značku používám a mám s ní jen dobré zkušenosti - jsem alergiky a jen málokteré produkty mohu používat - u Vašich produktu je tomu však tak,že mi velice vyhovují a ráda bych vyhrála testovací produkty. Děkuji. S pozdravem Novakova

matali

08.04.2020

snažíme se promazávat,naše malá má 2 roky a 8 měsíců mívá suché loketní důlky,pod kolínky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Masová bábovka

Masová bábovka

20 hlasů
2h a 20min 1021 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Maso s fazolemi

10 hlasů
1h a 15min 488kJ 185 Kč

Mexické vepřové maso s fazolemi.

Hovězí dušené s houbami

8 hlasů
1h a 10min 501kJ 170 Kč

Jednoduchý recept na dušené hovězí maso.

Poradny

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více