Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Posilněte si imunitu snadno, rychle a pohodlně. Ocení to vaše zdraví i krása.

31. 03. 2020

Imunitu mám dobrou,snažíme se s manželem sportovat,jíst ovoce a zeleninu a otužujeme se.

evi.na

13.04.2020

Dostatečný spánek, jím hodně ovoce a zeleniny, navštěvuji saunu, sportuji..

DenisaB

13.04.2020

Snažím si dělat očistné kůry (pití bylinkových čajů, tinktury apod.), jím hodně ovoce a zeleniny, trávím hodně času venku na čerstvém vzduchu a nezapomínám na to, že stres imunitu neposiluje! :)

marti17

13.04.2020

Dobrý den,snažím se jist hodně ovoce a sprchovat se studenou vodou ☺️

Katka31

13.04.2020

čerstvé ovoce se zeleninou a vitaminove doplnky

Pitným režimem. Dostatek ovoce a zeleniny. Potravinové doplňky

annella

13.04.2020

ovocné a zeleninové šťávy, bylinkové čaje ,cvičení , zdravá strava

Kromě vyvážené stravy a pitného režimu užívám přes zimu - od září do května - vitamin D.

mor.sa

12.04.2020

Prací a pitným režimem

Zdravou a vyváženou stravou, kde je mimojiné zahrnuta spousta ovoce a zeleniny, vitamíny v podobě doplňků stravy, sportem a procházkami na čerstvém vzduchu.

sofie

10.04.2020

Otužováním, doplňky stravy a vhodná strava, také hodně sportuji

Jelikoz sem byla velou zimu nachlazrna tak jsem zacala brat ruzne vitaminy, snazim se otuzivat a hodne sportovat, bohuzel se dverma malyma detma se to moc neda 🙂

Joplin

09.04.2020

Imunitu se snažím posilovat hlavně pobytem na čerstvém vzduchu,sportovními a turistickými aktivitami a samozřejmě se snažím do jídelníčku zařadit vhodné potraviny.Snažím se být v pohodě a vyladěná,což se mi právě nejvíc daří při turistice,nebo když si jdu zaplavat či zacvičit jógu.

qqqqqq

09.04.2020

Posiluji stravou, nejlépe čerstvou zeleninou a ovocem. Ale také pohybem a dostatečným spánkem.

Snažíme se jist hodně ovoce a zeleniny, nějaké ty doplňky a v rámci možnosti chodit do přírody 🙂

Imunitu mi nejlépe posílila dceřina školka. První rok co tahala domů bacily, jsem chytla snad vše, další roky už nic. Od té doby jsem nebyla nemocná, ač byly chřipky atd. :))) Jinak samozřejmě hodně ovoce, spánek a pohyb :)

sindyy

08.04.2020

Jim ovoce, zeleninu, obcas doplnky stravy. Nejlepsi je ovoce a zelenina, kterou si sami vypestujeme na zahradce. A jsem rada venku, na slunicku.

Rezet

08.04.2020

Imunitu posiluji sportem, otužováním, ale také beru různé vitamínové doplňky a mám ráda bylinky.

Pravidelně cvičím, lehce se otužuji, snažím se chodit co nejvíce na čerstvý vzduch. Co se týče stravy - konzumuji zeleninu jako přílohu, častěji si dělám saláty třeba na večeři. V obdobích kdy je člověk náchylnější zařazuji doplňky stravy - buď multivitamín, nebo alespoň C se zinkem

Snažím se nepít alkohol, užívám vitaminy v doplňcích stravy, jím denně 3ks ovoce nebo zeleniny, chodím na procházky a nerozčiluji se. V jídle se neomezuji, tělo si musí vybrat, co potřebuje. Nemocná bývám málokdy do roka

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Zapečené brambory se špenátem

Zapečené brambory se špenátem

14 hlasů
1h a 5min 465 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát s ryžovými nudlemi

10 hlasů
50min 422kJ 150 Kč

Recept na thajský salát s kuřecím masem.

Zapečené žampióny

9 hlasů
55min 615kJ 85 Kč

Jednoduchý a chutný recept na přípravu hub.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více