Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Posilněte si imunitu snadno, rychle a pohodlně. Ocení to vaše zdraví i krása.

31. 03. 2020

Imunitu mám dobrou,snažíme se s manželem sportovat,jíst ovoce a zeleninu a otužujeme se.

evi.na

13. 4. 2020

Dostatečný spánek, jím hodně ovoce a zeleniny, navštěvuji saunu, sportuji..

DenisaB

13. 4. 2020

Snažím si dělat očistné kůry (pití bylinkových čajů, tinktury apod.), jím hodně ovoce a zeleniny, trávím hodně času venku na čerstvém vzduchu a nezapomínám na to, že stres imunitu neposiluje! :)

marti17

13. 4. 2020

Dobrý den,snažím se jist hodně ovoce a sprchovat se studenou vodou ☺️

Katka31

13. 4. 2020

čerstvé ovoce se zeleninou a vitaminove doplnky

Pitným režimem. Dostatek ovoce a zeleniny. Potravinové doplňky

annella

13. 4. 2020

ovocné a zeleninové šťávy, bylinkové čaje ,cvičení , zdravá strava

Kromě vyvážené stravy a pitného režimu užívám přes zimu - od září do května - vitamin D.

mor.sa

12. 4. 2020

Prací a pitným režimem

Seboosis

11. 4. 2020

Zdravou a vyváženou stravou, kde je mimojiné zahrnuta spousta ovoce a zeleniny, vitamíny v podobě doplňků stravy, sportem a procházkami na čerstvém vzduchu.

sofie

10. 4. 2020

Otužováním, doplňky stravy a vhodná strava, také hodně sportuji

Jelikoz sem byla velou zimu nachlazrna tak jsem zacala brat ruzne vitaminy, snazim se otuzivat a hodne sportovat, bohuzel se dverma malyma detma se to moc neda 🙂

Joplin

9. 4. 2020

Imunitu se snažím posilovat hlavně pobytem na čerstvém vzduchu,sportovními a turistickými aktivitami a samozřejmě se snažím do jídelníčku zařadit vhodné potraviny.Snažím se být v pohodě a vyladěná,což se mi právě nejvíc daří při turistice,nebo když si jdu zaplavat či zacvičit jógu.

qqqqqq

9. 4. 2020

Posiluji stravou, nejlépe čerstvou zeleninou a ovocem. Ale také pohybem a dostatečným spánkem.

Snažíme se jist hodně ovoce a zeleniny, nějaké ty doplňky a v rámci možnosti chodit do přírody 🙂

Imunitu mi nejlépe posílila dceřina školka. První rok co tahala domů bacily, jsem chytla snad vše, další roky už nic. Od té doby jsem nebyla nemocná, ač byly chřipky atd. :))) Jinak samozřejmě hodně ovoce, spánek a pohyb :)

sindyy

8. 4. 2020

Jim ovoce, zeleninu, obcas doplnky stravy. Nejlepsi je ovoce a zelenina, kterou si sami vypestujeme na zahradce. A jsem rada venku, na slunicku.

Rezet

8. 4. 2020

Imunitu posiluji sportem, otužováním, ale také beru různé vitamínové doplňky a mám ráda bylinky.

Pravidelně cvičím, lehce se otužuji, snažím se chodit co nejvíce na čerstvý vzduch. Co se týče stravy - konzumuji zeleninu jako přílohu, častěji si dělám saláty třeba na večeři. V obdobích kdy je člověk náchylnější zařazuji doplňky stravy - buď multivitamín, nebo alespoň C se zinkem

Snažím se nepít alkohol, užívám vitaminy v doplňcích stravy, jím denně 3ks ovoce nebo zeleniny, chodím na procházky a nerozčiluji se. V jídle se neomezuji, tělo si musí vybrat, co potřebuje. Nemocná bývám málokdy do roka

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Frittata s jarní cibulkou

Frittata s jarní cibulkou

13 hlasů
45min 432 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Celerová polévka

10 hlasů
50min 265kJ 75 Kč

Celerová polévka s jablky.

Rybí karbanátky

9 hlasů
1h a 25min 844kJ 145 Kč

Karbanátky z rybího filé se zeleninou.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více