Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami

15. 04. 2020

mikinna20

17. 5. 2020

Se striemi bojuji už od prvního těhotenství. Druhé je ještě zhoršilo.. Vyzkoušela jsem různé krémy, oleje, gely a zábaly a nechtějí se mě pustit, mrchy... Ráda bych vyzkoušela něco nového, co by mi snad konečně mohlo pomoci. I letošní léto dvoudílných plavek asi nedočkám... :)

magic11

17. 5. 2020

Proti vráskám jsem vytáhla do boje pleťová séra a arganový olej, tak mi přijde, že na obličeji jsem to trošku zbrzdila, ale na těle mám ještě dost rezervy, hodilo vy se mi něco, co mi pomůže se striemi zatočit.

Používám olejíčky na promaštění kůže a snažím se drasticky nepřibírat ani nehubnout, v těhotenství to ale bude určitě horší, tam si člověk nepomůže

Linda15

17. 5. 2020

Proti strijím bojuji zdravým jídelníčkem a hlídáním si váhy a proti vráskám pravidelnou péčí o pokožku. Také piji dost tekutin, nepřeháním to s opalováním a hlavně se snažím udržovat zdravou a pozitivní mysl.

Janea

17. 5. 2020

Začínám tím, že tělu dopřávám jídlo v podobě zdravých potravin, sportuji, ale genetika je občas hrozná a nedá se ji poručit.

maxiking

17. 5. 2020

Snazim se zdrave jist a zit.Rada sportuji a pecuji o sebe,moc rada pouzivam produkty,ktere mi pomohou proti boji celulitide i vraskam.

bouckovam

17. 5. 2020

pravidelne promastuji mandlovym olejem,nicmene byhc rad avyzukousle aneco jineho :)

pikotek

17. 5. 2020

Proti vráskám bojuji pravidelnou aplikací nastrouhané salátové okurky smíchané s jogurtem na obličej a dekolt a také tím, že si z nich nedělám vrásky :o)

osmacipce

17. 5. 2020

Proti striím jsem bojovala úspěšně v těhotenství, kdy jsem si 2x denně mazala těhotenské bříško. Proti vráskám na obličeji bojuji tím, že každý večer když jdu spát se nezapomenu odlíčit, vyčistit pleť a nanést na obličej kvalitní noční krém.

skanicka

17. 5. 2020

Používám různé oleje a krémy na zlepšení elasticity pokožky a také na zjemnění jizev a strií, které se mi teda udělali v těhotenství i přestože jsem opravdu poctivě každý den mazala bříško.

Mishi

17. 5. 2020

Snažím se udržovat pokožku dostatečným pitným režimem, snažím se jíst dostatek ovoce a zeleniny, používám minimum soli a tuků, používám tělové oleje a dbám na kvalitní odličovače.

Vrásky zatím moc nemám, ale proti striím bojuji tělovým olejem a krémem, ale zatím to moc nezabírá tak bych ráda vyzkoušela tělový balzám Onclé.

zizinka

17. 5. 2020

Hodně plavu,cvičením,studená sprcha a používám preventivně kaštanové masážní mléko.

olly

17. 5. 2020

kvalitni pleťovou kosmetikou a zdravou životosprávou

Na strie netrpím a proti vráskám ve svém věku (67) taky nijak zvlášť nebojuji. Po umytí užívám pleťový krém. Jinou kosmetiku, ani dekorativní, nepoužívám.

luckah81

16. 5. 2020

dostatek spánku, nestresovat se, pohyb na čerstvém vzduchu a hodně ovoce a zeleniny

AnnaVa

16. 5. 2020

Proti striim a vráskám masáží a studenou vodou.

Jitka8965

16. 5. 2020

Proti vraskam bojuji kvalitni pleťovou kosmetikou, snažím se rozumně dodržovat jídelníček a dostatečně spát. Se striemi bojuji dlouho, pohybem a kosmetikou, ale že bych vyhrávala,se říct nedá 😭. Moc ráda bych nový kosmetický přípravek vyzkoušela, nikdy jsem o něm ani neslyšela....

Už je mi přes třicet a můj synáček se mi stará o pleť - stále mě chce mazat krémem a když usíná, tak mi různě mačká tváře a šťouchá do obličeje. Tak si myslím, že touto každodenní péčí si na mě vrásky jen tak nepřijdou a co se týče strií, tak se snažím mazat se tělovým mlékem a cvičit.

amitka

16. 5. 2020

Bojuji pohybem a zdravou životosprávou.

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Frittata s jarní cibulkou

Frittata s jarní cibulkou

13 hlasů
45min 432 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Celerová polévka

10 hlasů
50min 265kJ 75 Kč

Celerová polévka s jablky.

Rybí karbanátky

9 hlasů
1h a 25min 844kJ 145 Kč

Karbanátky z rybího filé se zeleninou.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více