Diskuse na téma Klinika IVF ZLÍN

Dobrý den, našla bych tu prosím někoho, kdo má zkušenost s s klinikou IVF ve Zlíně ? Sestra by ráda darovala vajíčka, tak zkouším touto cestou zjistit víc informací.

Romana 20.06.2021

Jak to vůbec funguje ? Je možné se třeba objednat jenom na nějakou konzultaci, kde bych se nejprve dozvěděla víc informací ?

Marie 19.05.2021

Mám s ní jenom ty nejlepší zkušenosti :-) Určitě jestli darovat vajíčka, tak jedině tato klinika :-) Trochu jsem se bála když jsem do toho šla, ale dopadlo všechno dobře, tak klidně bych na to šla znova :-)

Natka 06.05.2021

S IVF Zlín mám jen ty nejlepší zkušenosti :-) určitě doporučuji!! je jejich stránkách je dost informací, ale když jim sestra zavolá jsou ochotní zodpovědět každý dotaz :-) Jsou tam velice ochotní a příjemní:-)

Nelly19 19.04.2021

Nejlepší bude když se sestra podívá na jejich oficiální stránky, informací je tam dost :-) Ale jako chápu to, já taky byla nervozní když jsem tam šla poprvé.. ale není se čeho bát :-)

Renata Nelly19 22.04.2021

Celé jsem si to prošla a i tak do toho chci jít. Klinika na mě udělala dojem, hodnocení mají super, takže netrpelivě odpočítávám dny do prvního ošetření :)

Nelly19 Nelly19 28.04.2021

Je vidět, že tam pracují profesionálové a jak tam přijdeš, tak to z tebe opadne. Jsou příjemní a na cokoliv se zeptáš, tak ti všechno zodpoví.

Májka 18.04.2021

Před pár lety jsem podstupovala také darování vajíček na této klinice vše proběhlo hladce, můžu jen doporučit. Více informací najdeš na jejich oficiálních stránkách :-) https://www.ivf-zlin.cz/

Renata 26.01.2021

Jsou tam nějaká rizika ? Hrozně ráda bych do toho šla, ale bojím se ...

Alena Renata 04.02.2021

Rizika jsou bohužel všude, i když jde ku příkladu o banální trhání zubu. Proto není od věci shánět informace a dát si práci s hledáním hodnocení dané kliniky, pro kterou si se rozhodla.

Mirka 18.11.2020

Jak píše Sandra, hodně se dozví na těch stránkách a kdyby jí něco nebylo jasné nebo chtěla vědět něco víc, tak klidně napiš :) darování vajíček za sebou mám a to přímo na této klinice, takže vlastní zkušenost mám

Jana 25.05.2020

S dovolením se připojím do diskuze a chtěla bych se zeptat jestli nevíte zda se dá jít vajíčko darovat pouze jednou nebo to není nějak omezené ?

Denisa Jana 22.09.2020

Počet, kolikrát můžeš jít vajíčka darovat omezený není, ale musí tam být jistý odstup a pak také hraje roli věk, protože je daná věková hranice, do kdy můžeš darovat vajíčka a pak taky zdravotní stav.

NinaC 13.05.2020

Mám dvě kamarádky, které byly na této klinice darovat vajíčka a co vím, tak všechno proběhlo v pořádku a s přístupem byly spokojené.

Sandra 25.04.2020

Co by tě Týno zajímalo ? Nejlépe sestra udělá, když se sestra podívá přímo na jejich stránky, kde to mají poměrně rozsáhle napsané co všechno je potřeba o tom vědět ;) www.ivf-zlin.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

46 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat