Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrný chleba od Penamu

04. 05. 2020

RFS

24. 5. 2020

Špaldové výrobky mám moc ráda, snažím se trochu dbát na to co jím, proto myslám, že tento chléb je pravou volbou

assaly

23. 5. 2020

Asi to pro mě není moc dobré osvědčení, ale asi jsem ještě žádný spaldovy výrobek neměla. Chtělo by to nápravu..

hanes24

23. 5. 2020

Špaldové výrobky kupuji od chvíle, kdy se poprvé objevili na trhu. Ještě jsem nevyzkoušel špaldové kafe. Výrobky ze špaldy mně chutnají, nejvíce špaldové tyčinky. Tak to je.

Pytypacka

23. 5. 2020

Špaldová mouka je pro naše zdraví prospěšná díky velkému obsahu vlákniny, která působí preventivně proti řadě onemocnění (cholesterol, cukrovka atd.). Špalda nám také pomáhá udržovat naše kosti zdravé díky obsahu manganu a zinku.

vverrca12

21. 5. 2020

Chutnají moc, jiné pečivo už skoro nejím, bílá mouka mě nadýmá a nedělá mi dobře

KlarisH

21. 5. 2020

Zpočátku nechutnaly, ale časem jsem jim přišla na chuť a pravidelně je řadím do svého jídelníčku.

Brindik

21. 5. 2020

čistě špaldový chleb jsem ještě neochutnala a velmi by mě zajímal, proto bych ráda testovala. Používám špaldovou mouku na domácí pečení a nesmím to doma říkat

suzik

21. 5. 2020

spaldovou mouku jsem se naucila jist diky svemu synovi. protoze hodne pecu a chtela jsem i pro sveho syna, tak jsem zvolila spaldovou mouku a delam z toho vse i Cheesecake a rodine moc chutna. proto bych i rada ochutnala chlebik. milujeme spaldovou mouku ❤

javomark

20. 5. 2020

Zatím jsem něměla tu čest špaldový chléb ochutnat, ale ráda vyzkouším.

Tornadek

20. 5. 2020

Mě chutnají moc, kupují i mouku domů a peču svoje koláče, housky nebo přidávám ji do chleba

Molina

20. 5. 2020

Musím se přiznat, že jsem špaldové pečivo dosud nechutnala, ale láká mě to.

Špaldové výrobky máme doma moc rádi Kupujeme špaldové rohlíky a špaldové šátečky..Špaldový chléb jsme ještě neměli a rádi bychom ho vyzkoušeli :)

cerlada

20. 5. 2020

Vzhledem k tomu, že v posledních několika týdnech jsem začala více hubnout a více se věnovat stravě, začala jsem si kupovat žitný chléb. Ale ruku na srdce, nedá se to jíst, je to jako podešev. Proto jako ideální kompromis vnímám právě pšenici špaldu, která obsahuje minerální látky a vlákninu, zejména díky tomu, že je celozrnná. A proto bych se chtěla testování zúčastnit, protože je špalda moc chutná.

Myshull

20. 5. 2020

Značku Penam máme doma radi, ale špaldovú radu sme ešte neskúšali. Na raňajky si pravidelne dávam Nominu špaldovú kašu, výborne chutí a je vynukajúca pre naštartovanie metabolizmu.

Mám výrobky ze špaldové mouky snad nejraději. Chutnají mi víc než výrobky z klasické bílé mouky. Jsou prostě chutnější a zdravější.

JanaLuki

19. 5. 2020

Chutnají mi dobře, běžně si je kupuji. Nejraději mám špaldový chléb jen s máslem. Moje děti je mají také rády.

Barinkas

19. 5. 2020

Se špaldovými výrobky mám dobrou zkušenost, celkově nám všem chutnají více než ty z klasické mouky. Přijde mi, že i více zasytí a nemusím toho sníst tolik. A velká výhoda je, že i druhý den se dají jíst a jsou chutné, což se bohužel o klasickém chlebu a rohlíkách vůbec, říct nedá.

Estuli

19. 5. 2020

Abych pravdu řekla tak špaldu jsem ještě neměla ale zkouším rada nové věci a chtěla bych vyzkoušet chleba od penamu 🍞❤️

Záleží výrobek od výrobků. Nějaký jsou dobrý ale jiné jsou jak plast

Kacarapp

19. 5. 2020

Na zdravé pečivo jsem si dlouho zvykala a je jen málo výrobků, které mi opravdu chutnají a nemusím se do nich nutit. Se špaldovými výrobky mám vesměs dobrou zkušenost.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Domácí pizza

Domácí pizza

29 hlasů
50min 975 kJ 59 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Voňavá kuřecí stehna

11 hlasů
55min 726kJ 120 Kč

Jednoduchá příprava kuřecích stehen s vůní máty.

Zapečené mleté maso s tymiánem

14 hlasů
1h a 5min 1007kJ 120 Kč

Recept „vše v jednom“.

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více